Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
mul on ka nii et alati kui võtan siis hakkan nokkima teiste joonud inimestega (meestega mitte naisega). vahest jään mina peale vahes saan peksa ka ise. vahet pole elu läheb edasi ja kuidas need kogemused muidu tulevad. :D

Sellised vennad saavad tavaliselt tappa ja siis pärast räägivad, et ohh ma olin nii segi jne...

 

---------- Post added 21-09-11 at 13:06 ----------

 

Need asjad on need , mis 100% käivad mul käsikäes ... alti kui võtan , on vaja hakata kaklema ...

Aga miks sa siis üldse jood????


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei saa ültse nendest aru joovad täis ja hakkavad kõvat meest mängima -.-

Varem või hiljem saab tappa kellegi käest.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Käisin linnas, jõin kõvasti, rääkisin juttu, hakkasin tülitsema, sain vaieldes hoopis teise isiku poolt külje pealt rusikaga näkku. Selgus, et lööja on madalast saadik poksitrennis käinud. Sain silma alla titaanplaadid, mis purunenud sarnaluu koos hoiavad. Närvid on juba ka poole aastaga pooles näos enam-vähem taastunud.

 

Erinevalt teistest, 9/10 postijatest siin teemas ei läinud ma hiljem kunagi tagasi ja ei löönud talt vindiga pead kõrvade vahelt minema, aga noh, ma ei tea siiani, kellega tegu ka täpselt oli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Käisin linnas, jõin kõvasti, rääkisin juttu, hakkasin tülitsema, sain vaieldes hoopis teise isiku poolt külje pealt rusikaga näkku. Selgus, et lööja on madalast saadik poksitrennis käinud. Sain silma alla titaanplaadid, mis purunenud sarnaluu koos hoiavad. Närvid on juba ka poole aastaga pooles näos enam-vähem taastunud.

 

Erinevalt teistest, 9/10 postijatest siin teemas ei läinud ma hiljem kunagi tagasi ja ei löönud talt vindiga pead kõrvade vahelt minema, aga noh, ma ei tea siiani, kellega tegu ka täpselt oli.

Tead seda, et ta oli poksitrennis käinud aga seda ei tea, kellega tegu on? MA ei tea...suht imelik tundub.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alkoholi tarbin iga nädalavahetus, kuna alati on nii, et keegi kutsub või endal on raha millle eest juua & lõbutseda.

Kunagi tarbisin ka nädala sees ja siis taidlesin igapäev kell 1-2 öösel koju ja siis järgmine päev oli koolis väga hea olla :/

 

Kakluste koha pealt saan vaid seda öelda, et jaman vaid nendega, kes minuga jamavad. See, et keegi mulle lihtsalt mingi "pede" või midagi sellist ütleb, sellepeale eriti agressiivsust välja ei näita, kuna see pole minu asi, et nad sellised on ja ainult sõimavad aga kui nad juba ise hakkavad kätega jamama või mu tuttavaga jamama, siis ikka lähen ju kallale. Enda eest tuleb alati välja seista ja enda tuttavaid tuleb samuti kaitsta.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks ikka alati täis peaga saab lollusi tehtud, rohkem kui paar nädalat tagasi sattusin kaklusesse kuna läksin nn. enda võlga ning sõbra oma väljanõudma, vastutasuks, et küsisin sain laksu vastu lõugu ning noh.. hella käega ma pole, andsin ilusasti vastu ning sain võla tagasi.

tagajärjed nii head polnud kahjuks, paar nädalat oli käsi vigastatud ja nagu E.C ülevalpool mainis, et iga nädalavahetus tarbib, siis sama ka siin, kellegil alati midagi mida tähistada või endal. :P

Nõrganärvilistel mitte vaadata


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis seal imelikku on, sõbrad vestlesid pärast temaga ja olukord rahunes, siis tuli jutu käigus välja. Tüüp ütles isegi oma nime, aga paraku ei jäänud meelde.

 

Huvitav, et kaheldakse ainsas loos, kus inimene kirjutab, et sai ise peksa, aga kui 10 rambot kirjutavad, et peksid ise kellegi paralüüsi, siis väga hull ei ole. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisin rootsitripil (2poolpäeva teate küll) õhtuti ikka laevas läbu jne. Läksime sõbrale tekile tobile ja sõber tegi nalja seal , mõlemad naersime , siis tuli mingi paks prill lampi ja küsis kas me naerame tema üle. Olime mõlemad joogised ,see kuidas ta küsis ajas veel rohkem naerma. Siis tüüp küsis kas me lõuga ei taha saada , me ütlesime et no dvj tule anna kui nii kõva mees oled. Tüüp ütles et ta praegu ei hakka jne ja et tal külm. Ütlesime et noh lähme sisse või ma ei tea , too omale jope vms , ta ütles et käib ära toob pusa ja tüüp tuli 5 mindi pärast mingi 3 skiniga kohale :D 1 võttis mu sõbral kõrist kinni surus vastu seina , teised lihtsalt tõukasid mind. natukese aja pärast tuli laevameeskond kohale viisid nad minema kinni kuhugi :D hiljem tüübid olid alumiiniumis ja siis olime me oma sõpradega ja siis oli umbes 5 5 vastu ja tüübid said haledalt sisse kõik , meil oli hea tore olla :D endofstory

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Käisin rootsitripil (2poolpäeva teate küll) õhtuti ikka laevas läbu jne. Läksime sõbrale tekile tobile ja sõber tegi nalja seal , mõlemad naersime , siis tuli mingi paks prill lampi ja küsis kas me naerame tema üle. Olime mõlemad joogised ,see kuidas ta küsis ajas veel rohkem naerma. Siis tüüp küsis kas me lõuga ei taha saada , me ütlesime et no dvj tule anna kui nii kõva mees oled. Tüüp ütles et ta praegu ei hakka jne ja et tal külm. Ütlesime et noh lähme sisse või ma ei tea , too omale jope vms , ta ütles et käib ära toob pusa ja tüüp tuli 5 mindi pärast mingi 3 skiniga kohale :D 1 võttis mu sõbral kõrist kinni surus vastu seina , teised lihtsalt tõukasid mind. natukese aja pärast tuli laevameeskond kohale viisid nad minema kinni kuhugi :D hiljem tüübid olid alumiiniumis ja siis olime me oma sõpradega ja siis oli umbes 5 5 vastu ja tüübid said haledalt sisse kõik , meil oli hea tore olla :D endofstory

so hardcore!

Sohardcore.jpg

 

täiesti putsis, mis peksuvend meile ikka vahvlisse sattunud on.

 

ise täispeaga ühe korra kakelnud. endal oli mokk lõhki, teisel vennal veits rohkem, kui aint mokk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise pole õnneks täis peaga kaklema läinud. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidu nagu iga 2 päeva tagant pool liitrit laua viina sisse ja siis taon kõik ära.

 

Muidugi me usume sind :D

 

 

No mul endal on juhtund küll niii terve oma 18 eluaasta jooksul mingi 3 korda vist :D

 

Käisin rootsitripil (2poolpäeva teate küll) õhtuti ikka laevas läbu jne. Läksime sõbrale tekile tobile ja sõber tegi nalja seal , mõlemad naersime , siis tuli mingi paks prill lampi ja küsis kas me naerame tema üle. Olime mõlemad joogised ,see kuidas ta küsis ajas veel rohkem naerma. Siis tüüp küsis kas me lõuga ei taha saada , me ütlesime et no dvj tule anna kui nii kõva mees oled. Tüüp ütles et ta praegu ei hakka jne ja et tal külm. Ütlesime et noh lähme sisse või ma ei tea , too omale jope vms , ta ütles et käib ära toob pusa ja tüüp tuli 5 mindi pärast mingi 3 skiniga kohale :D 1 võttis mu sõbral kõrist kinni surus vastu seina , teised lihtsalt tõukasid mind. natukese aja pärast tuli laevameeskond kohale viisid nad minema kinni kuhugi :D hiljem tüübid olid alumiiniumis ja siis olime me oma sõpradega ja siis oli umbes 5 5 vastu ja tüübid said haledalt sisse kõik , meil oli hea tore olla :D endofstory

 

Tore lugu , :D Aga mul on paremad kruiisist aga ma ei viitsi kirjutama hakkata :D

Muudetud liikme MassiveAttack'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ükskord läksin poodi putru ostma ja kui poest välja tulin, siis 10 venelast tulid mõnitama, et ma minevat koju putru keetma, noh läks rüseluseks ja asi lõppes sellega et tõmbasin pudrupakiga kõigil 10'nel pildi tasku.

 

Ei oska arvata midagi sinusugusest tüübist, kas sa teed nalja või üritad nalja teha või jumal teab mis su väärastunud mõttemaailmas toimub.

Aga mina saan küll väga hästi pidu pandud alkoholiga ja ilma kaklusteta, eks ise peab tropp olema kui tuldakse kallale vms. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise ei julge enda kandis mõnele venkule molli lükata kuna siis kohe mingit 30 jõnglast, 1 ming noahiiro kes päriselt ka ära tapab kaelas, ja ei viitsi niimoodi mustlaste ja venkudega nussida.. 1 korra sain ise ka venkult peksa kuna ei pannud esimest pauku ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4 päeva järjest olin joonud nüüd, vahelduseks mandile. Väga sitt tunne kuidagi pärast. 1 kord jooksin mentide eest ära, mitmele vennale sai molli tõmmatud ja laaberdatud.. Hea et ühele võllile pudelikaelaga ei pand. Perse see alkohol, smoke weed.

 

Ütleks ära, et välimus on ikka väga petlik küll, väljast paistab mingi kõrge kukk, või pea 10 aastat vanem välja (umb 25) aga pauk jääb kinni siiski, Ei ütleks et alati valitakse nõrgemad. Aga kui vaja kellegile molli anda aga julgusest puudu eks siis peab tsipa lonksu võtma jah.

Muudetud liikme 2nite'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.