Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

mul oli ükskord nii,et tulin baarist ss tuli üks tüüp üle tee ja 2 tema sõpra jäid sinna .

olid ka väiksed joogid sees ja jäin just oma rahvast korra maha ka

hakkasime seletama ,kohe sain aru,et vend lihtsalt tahabtüli norida ja siis lampi hüppas mulle käega kõrrri kinni

ma siis panin ühe korraliku tutsu vastu hambaid ja KO .

siis hakkas ta sõber kohe üle tee jooksma minu poole ,ma kohe jooskin vastu ,hüppasn jalad ees talle jalaga makku ,kukkus perseli ja hakkas vabandama ,sest nägi,kuidas mu sõbrad juba jooksid minu poole jooksid

mul oli suht savi juba lükkasin sellele paar korda vastu hambaid ja siis see 3 kolmas tüüp,see jooksis ka minema :D:D

 

Internet_tough_guys.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma ükskord panin poolese lauduri hinge alla, siis mingi kapp vend tuli mölisema, ma ei lasknud end sellest häirida ja andsin laksult vastu molli talle.

siis tuli ta naabrimees kolja, vasakus käes oak log, hakkas mind sellega lööma, aga ma panin pea alla, tegin 2 kätekõverdust ja tõmbasin talle windmilliga lõuga. siis mõtlesin, et dvj, aitab, rohkem ei löö kedagi. aga tra, mingi kuradi kohupiim tuli mölisema - jälle lõuga ptsi. tra sa aurad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oled täis , Oled Ülbe ka Siis ?

 

 

Ei ole ülbe. Tuju on hea! Väga täis, siis hakkab pilt ringi käima ainult.

 

See teema on midagi väga labast. Miks peaks keegi uhkeldama, kellele ta väidetavalt "lõuga annab"? Esimesed paar lehekülge on küll kohutavad, siis vahepeal paar normaalset inimest rääkisid sõna sekka ja tõid neti-herosid maa peale natukene.

Ega ärplema tulda asjata, alati on põhjus. Ma ei tea, sebige väljas ringi veits, valige õige seltskond, sebige naine ja elu on lill. Te ei pea siin vahvlis selliseid idiootseid teemasid tegema.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui purjus olen siis olen just sõbralikum:D.See ju alkohooli mõte ongi- inimesed lõbusamaks teha, vms?


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Poleks eriti tark mõte - eided on nõrganärvilised, mine tea, mis juhtub, kui näevad nii palju verd kui palju ma toodan 3v1'st.

 

Täis Eesti eided on palju hullemad, kui mehed.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa lohh pole alkoholi nuusutanudki.

 

Mida v**tu sa ahv siin põrkad?Inimese moodi ka rääkida oskad we?Täielik ehiiro!Näost näkku oled sina lohh!

 

---------- Post added 15-05-11 at 21:26 ----------

 

Kellegil pole mingit linki jagada, kus pandud erinevad street fight videod ülesse?

 

Tekkis isu vaadata.

Sa muuga hakkama ei saagi kui ainult vaatamisega ja siis kütad end üles ja tuled vahvlisse teemasid otsima!Ja peaks mainima, et sa üsna kõva vend:P.1 päev kasutaja olnud ja 27 postitust, millest vb üks on poindiga!Või nagu sina ütleksid, et LOHH vms.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida v**tu sa ahv siin põrkad?Inimese moodi ka rääkida oskad we?Täielik ehiiro!Näost näkku oled sina lohh!

 

---------- Post added 15-05-11 at 21:26 ----------

 

Sa muuga hakkama ei saagi kui ainult vaatamisega ja siis kütad end üles ja tuled vahvlisse teemasid otsima!Ja peaks mainima, et sa üsna kõva vend:P.1 päev kasutaja olnud ja 27 postitust, millest vb üks on poindiga!Või nagu sina ütleksid, et LOHH vms.

 

ihasafunny-calm-down.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Elva püramiid 100% parem:D:P

 

pff not


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oleneb mis kogus sees on, viimane alkohol/kaklus juhtum oli mul kuu tagasi, rahvas korteris jõime ja tegime laulukoori, mingi venelane oli ka sattunud meie hulka. Läksime rõdule suitsu paffima, ölle putla näppus parasjagu, too venelane ütles millegi pärast idi nahhhuio sljuha, mdea miks aga mu käsi tõmbas pudeli talle pähe kildudeks.. Naised kutsusid talle kohe kiirabi ka, see selleks, peale 4ndat rummi, sain ise pasunasse. Ei mäletagi mille pärast:D

Hommikul ärkasin, mokk lõhki ja põlv valus :D keegi teadnud midagi


5193z4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu kõige naljakam juhtum oli siis kui sugulasega koos jõime :D, olime prajalt nokkis juba, kui saime 3 naisega kokku alguses oli kõik normaalne ja siis lambist keerasin ära ja ütlesin sugulasele et mida sa sebid minu naisi kuigi tema kutsus nad ja läkski asi kakluseni mille ma ise alustasin ja sain talt prajalt peksa :D, mokk oli lõhki jms :D sain vist paugu mälukasse ka kuna ma ei mäletanud mitte kui midagi kohe pärast lüüa saamist :D, aga koju läksime ikka sõbralikult jms :D, proovin video ka sugulaselt kätte saada peale seda kui talt peksa sain :D,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul oli niimodi, et läksin tüdrukuga sööma siis. No ega ma üle 10 euri nagu eriti raisata ei tahtnud, aga tema aina võttis endale mingeid kuradi salateid.. Kuskil lõpu poole teadsin, et mul ei tule rahast välja ja ma ütlesin, et lähen vetsu. Tegelt läksin autosse ja kiiruga koju. Eit tuli siis tund aega hiljem kuradi uksetaha ja hakkas sõimama. Ma küsisin kohe vastu, et mida sa libu räuskad siin ja andsin päris korraliku laksu jalaga makku. Siis andis ta sellest oma isale teada, see tuli järgmine päev labidaga uksetaha. Ega ma kõvavend nagu karjusin uksetagant, et kao nahhuj kuradi vanamees. Ma unustasin ära, et lipakal oli ka mu korteri võti.. Vanamees sai sisse ja tõmbas mulle labidaga pähe. Siiamaani otsaees päris korralik triip.. Ärge jamage tüdrukutega!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul oli niimodi, et läksin tüdrukuga sööma siis. No ega ma üle 10 euri nagu eriti raisata ei tahtnud, aga tema aina võttis endale mingeid kuradi salateid.. Kuskil lõpu poole teadsin, et mul ei tule rahast välja ja ma ütlesin, et lähen vetsu. Tegelt läksin autosse ja kiiruga koju. Eit tuli siis tund aega hiljem kuradi uksetaha ja hakkas sõimama. Ma küsisin kohe vastu, et mida sa libu räuskad siin ja andsin päris korraliku laksu jalaga makku. Siis andis ta sellest oma isale teada, see tuli järgmine päev labidaga uksetaha. Ega ma kõvavend nagu karjusin uksetagant, et kao nahhuj kuradi vanamees. Ma unustasin ära, et lipakal oli ka mu korteri võti.. Vanamees sai sisse ja tõmbas mulle labidaga pähe.

 

 

aiiii , ei vedanud üldse!!!

mis peaga juhtus


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul oli niimodi, et läksin tüdrukuga sööma siis. No ega ma üle 10 euri nagu eriti raisata ei tahtnud, aga tema aina võttis endale mingeid kuradi salateid.. Kuskil lõpu poole teadsin, et mul ei tule rahast välja ja ma ütlesin, et lähen vetsu. Tegelt läksin autosse ja kiiruga koju. Eit tuli siis tund aega hiljem kuradi uksetaha ja hakkas sõimama. Ma küsisin kohe vastu, et mida sa libu räuskad siin ja andsin päris korraliku laksu jalaga makku. Siis andis ta sellest oma isale teada, see tuli järgmine päev labidaga uksetaha. Ega ma kõvavend nagu karjusin uksetagant, et kao nahhuj kuradi vanamees. Ma unustasin ära, et lipakal oli ka mu korteri võti.. Vanamees sai sisse ja tõmbas mulle labidaga pähe. Siiamaani otsaees päris korralik triip.. Ärge jamage tüdrukutega!

 

Man, i love ur stories.

 

Kas sul on veel mingeid muinasjutte? Kuulaks hea meelega. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tarvitan alkoholi seltskonnas kus ei teki kaklusi. Ja kui tundub, et asi läheb käest ära, siis on kõigil niipalju aru peas, et seda ei juhtuks. Õnneks on jah vedanud...


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tarvitan alkoholi seltskonnas kus ei teki kaklusi. Ja kui tundub, et asi läheb käest ära, siis on kõigil niipalju aru peas, et seda ei juhtuks. Õnneks on jah vedanud...

 

Sama siin.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.