Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Kuna ma pole ise kakleja, siis mängin rohkem turvameest, nimelt mitukord on olnud sellist situatsiooni, et sõidan kainet ja siis lihtsalt juuakse üle ja minnakse tüli norima.. ja siis paar korda olen lihtsalt vaidluse juurest enda sõbra kratist kinni võtnud ja autosse tarinud ning koju sõitnud.. viimane kaine sõitmine oligi eelmise aasta oktoobri kuus vms, kuna olen lihtsalt õelnud, et ma ei sõida enam kainet.

Nahui minul seda jama vaja, kuna olen kaine ja vastutan ka samalajal nende eest kes ise ärplema lähevad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuna ma pole ise kakleja, siis mängin rohkem turvameest, nimelt mitukord on olnud sellist situatsiooni, et sõidan kainet ja siis lihtsalt juuakse üle ja minnakse tüli norima.. ja siis paar korda olen lihtsalt vaidluse juurest enda sõbra kratist kinni võtnud ja autosse tarinud ning koju sõitnud.. viimane kaine sõitmine oligi eelmise aasta oktoobri kuus vms, kuna olen lihtsalt õelnud, et ma ei sõida enam kainet.

Nahui minul seda jama vaja, kuna olen kaine ja vastutan ka samalajal nende eest kes ise ärplema lähevad.

 

vägaõige ! Endal enamvähem sama lugu , isegi kui täis olen siis ei kipu norima ka kellegiga , rohkem olen nagu sõbralik kõigiga ja natuke liiga jutukas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuna ma pole ise kakleja, siis mängin rohkem turvameest, nimelt mitukord on olnud sellist situatsiooni, et sõidan kainet ja siis lihtsalt juuakse üle ja minnakse tüli norima.. ja siis paar korda olen lihtsalt vaidluse juurest enda sõbra kratist kinni võtnud ja autosse tarinud ning koju sõitnud.. viimane kaine sõitmine oligi eelmise aasta oktoobri kuus vms, kuna olen lihtsalt õelnud, et ma ei sõida enam kainet.

Nahui minul seda jama vaja, kuna olen kaine ja vastutan ka samalajal nende eest kes ise ärplema lähevad.

Mul ka paar tuttavat sellist, kes purjus peaga ära tõusevad. Kaine peaga on madalamad kui muru, aga kui segi joovad, siis on isandad valmis. Kuna ise suudan ennast väga hästi kontrollida ja väga viinamees ei ole, siis pean alati neile meelde tuletama või kohe ära mainima, et arvestagu sellega, et mees peab oma sõnade eest ise ka vastust andma. Tühja peaga pole mõtet juua! Nüüd kõik trenni ja elage seal välja ennast :D

Kuid on endal ka juhtunud paar korda, et on madinaks läinud. Ise pole mitte kunagi süüdi olnud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vägaõige ! Endal enamvähem sama lugu , isegi kui täis olen siis ei kipu norima ka kellegiga , rohkem olen nagu sõbralik kõigiga ja natuke liiga jutukas.

 

Täpselt minu iseloomustus kui ma joogine olen :D, aga kes ise tüli norivad(just minuga), siis ma ütlen neile lihtsalt nii ära nagu on ja siiani pole probleeme olnud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tavaliselt on pidudel mõni selline sitakott kes koguaeg möliseb ja nii, aga noh ma ignon selliseid tuimalt sest ma tean, et see vend ei tee midagi ja on mingi tühikargaja.Selle suhtumisega pole eriti kaklustesse sattunud aga olen sõbrale appi küll läinud kui 1vs2 on.Ega ikka sõpra hätta ei saa jätta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tavaliselt on pidudel mõni selline sitakott kes koguaeg möliseb ja nii, aga noh ma ignon selliseid tuimalt sest ma tean, et see vend ei tee midagi ja on mingi tühikargaja.Selle suhtumisega pole eriti kaklustesse sattunud aga olen sõbrale appi küll läinud kui 1vs2 on.Ega ikka sõpra hätta ei saa jätta.

 

Ise kellegile kallale pole tulnud aga minule päris mitu korda ja isegi 3vs1 tehtud:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui põhjust antakse, ja mingi lambi klemm on, siis mulle meeldib kakelda :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oli siis selline värk et olin nagu sõbra sünna . 2 venda tulid naq lambist mu juurde küssisid et kas mu ema on ilus , et kas ma tahan omale venda vms xD türa ma läksin närvi võtsin juustest sikutasin toda tonti siis ta kisas pani mulle käega õlga aga mul polnud üldse valus naq ... siis hüppasin nagu diivanilt jalaga näkku ja tra teine vend tuli hüppasin 2 jalaga näkku vennale panin poksiliikutustega rämedalt sisse , siis teine hüppas selga mulle siis ma nagu takurpidi jooksin vastu akent siis vend lendas aknast välja , teine venna peksin jumala segi , tal oli põsk lilla ja puru . järgmine päev tulid kolmekesi , siis ma nagu jet li vilmidest ceits õppinud seda karated ja värki xD esimesele jalaga näkku ja siis teisele põlvega kõhtu kolmandale andsin jalaga munni siis tra vend palus vabandust xDDDD enam ei mölisetud . ma oma linnas suht tugev vend ka .

 

hahaha huumor :D


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaanipäeval Sindis oli suht huvitav. Sõber(Päris kapp) sai lambist möödakõndijalt paugu kirja. Sõber võttis pusa seljast "Noh, dvj kährik, teeme üks ühele." Too tüüp võttis noa välja hakkas vehkima sellega. Küll oli kiired jalad jooksuks. :D 3 korda võite arvata, et tegu oli venelasega.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei tea, pole kunagi kakelnud kellegagi ja ei plaani ka, suht pointless, ma olen ise sihuke vaikne ja värkki et ei lähe lambist tõmblema kellegagi.

 

Sama siin :D


Kes teisele auku kaevab, selle käes on labidas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Neli õlut joon ära siis nagu poleks lihaseid enam :D

Muide ükskord tehti sõbraga mulle 4 n 2 tagusime sõbraga suht pika aja peale kõik kaagid ära, rohkem pole selliseid asju juhtunud. Aga need vennad kes sõbraga minult molli said lubasid mulle telefoniteel uksetaha tulla ja mind ära tappa, kuna kakluses oli mu sõber ühel jalaga näpuluu puru löönud. Üsna jõhker ikka jh.

Muudetud liikme MindSlicer'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kunagi pole mõtet minna tüli norima kui sul endal pole katust seljataga. Linnas on piisavalt selliseid inimesi kes isegi näevad et sa oled mingi 10nekesi ja ikka tullakse mölisema kui nad ise on mingi kolmekesi. Osad on targemad ja lähevad eemale aga need kes ei ole nendel tavaliselt ei lähe väga hästi! Alles hommikul hakatakse mõtlema et mv ma eile õhtul tegin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ye lol. Neljapäeval oligi nii. Mingi jobukakk arvas, et ta on purjus olekus nii lõvi ning, et kõik sõbrad tulevad ja kaitsevad teda. Aga ei, kutt jalutas päris veriselt minema. Sai veel pudeliga ka kuskile kaela ja veits üles poole.

 

Mina käsi ei määrinud too õhtu, vaatasin kõrvalt seda kino.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ye lol. Neljapäeval oligi nii. Mingi jobukakk arvas, et ta on purjus olekus nii lõvi ning, et kõik sõbrad tulevad ja kaitsevad teda. Aga ei, kutt jalutas päris veriselt minema. Sai veel pudeliga ka kuskile kaela ja veits üles poole.

 

Mina käsi ei määrinud too õhtu, vaatasin kõrvalt seda kino.

See oli tõesti päris koom :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal probleeme eriti nendega ei ole, aga siin kus mina elan niimoodi, et 1 venelasega mölised, 1n1 peksa annad saad nuga or smth.. ja need venelased arvavad endast kõike, ükspäev tulime 4kesi poest , noh 1 sõber oli siis 17 ja teised mingi 13-14 , et tulevad 10 aastased venelased noadega ,et jäta suitsu ja pakk siia jne, sai siis veits tagutud, ja siis 1 paneb : Mu vend tantsib youtubes balleti, tegelikult aga tectonikut.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ye lol. Neljapäeval oligi nii. Mingi jobukakk arvas, et ta on purjus olekus nii lõvi ning, et kõik sõbrad tulevad ja kaitsevad teda. Aga ei, kutt jalutas päris veriselt minema. Sai veel pudeliga ka kuskile kaela ja veits üles poole.

 

Mina käsi ei määrinud too õhtu, vaatasin kõrvalt seda kino.

 

Nii tuttav teema. Aga ise olen väga harva üle keenud ja tahtnud kellegagi kakelda, samal ajal on mind maha rahustatud ja kõik on rahulikult möödunud. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht lame on üleüldse kui joomingu käigus keegi lambist ära tõuseb ilma põhjuseta ja hakkab tüli norima, no ausalt ka, nahhuj te joote kui pea ei kannata? Vahepeal tekib küll tahtmine sellistele vastu tuhvlit kütta, kuid kuna pole üldse vägivaldne, siis jääb seegi ainult mõtteks.

Konkreetselt teemas sõna võttes, siis üldiselt endal pole erilisi kogemusi olnud alkoholi ja vägivallaga. Tavaliselt joon koos oma teadaoleva sõprusringkonnaga ja probleeme ei teki, kuid olgem ausad - aeg ajalt on ikka mõni vale arusaam ja võib tõesti mõnikord kergeks kakluseks minna, kuid üldjuhul oleks alati väga kasulik omada mõnda "kainet lünka", kes siis suudab vahele tulla ja selle jura ära lõpetada.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jobisi on, konkreetne näide viimasest peost, kus natukene "mõnitasime" temaarust üht venda kui ta kaine oli, tunnike hiljem vennike oli jumala täis ning kukkus meile sadama sõnu peale, et me kutsusime munniks teda jne, oleks tõmmanud tal lihtsalt sahtlid nii tühjaks, aga kuna olin seal peol ainult ühe sõbraga, ning seal oli igast kurikavendi, siis ei hakkanud väga jamama ilma katuseta..Kuigi sellest nolgist poleks küll keegi puudust tundnud. Teiseks faktoriks on see, et ma olin veel üpris pilves, ning alguses tekkisid parakad, aga üldiselt ma eriti kakleja vend pole, samas aga ootan heaga, kus sarnane jobu veel tuleb mölisema, sest olen jumala enesekindel, et löön ära ta, isegi kui ei.. Pole kaotada midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tartu vahel, turvakodus elavad noored pätid, vanus vahemikus 10 - 15 , õhtuti l2hevad turvakodusse mingi 30 nkesi, kõigil noad, esimene lause jätke meelde " suitsu on" ? . , vastad ei ole v ei tee siis tuleb lause anna raha siis vms iganes, ärge sellistega elusees jamage parem, sõbraga jooksime ära, sest no mõelge ise, vahetpole kui koolitatud me oleme se ei loe, pigem karta kui kahetseda, mõni kaotab selleläbi elu, kesteab neid venelasi, nuga ja laip vette, halvatuna ei suuda meist keegi midagi teha, jutumehed head " ah mis ned tatid ikka teevad", noa eest ilma relvata ei saa, kuigi ma ise tegelen taipoksi ja maasvõitluse sealjuures MMA-ga sis ikkagi, 1n1 tulijaid on vähem , proovin vältida neid, pole kaklusse sattunud eriti, proovin hoiduda , kuna sparr ja muu jääb ikkagi trenni juurde ja võistluste. , Kui olete teinud suurt viga kakluses, kedagi ei huvita kes alustas vms, mu treener oli selle eest vangis 2 aastat. 2 lööki , 1 sellest ribi puruks ja teine löök oli näkku mis purustas lõualuu, rohkem polegi vaja , et vangi panna, ise elan tartus sellepärast räägingi neile kes tartus elavad . Hoiduge löömadest niisama, pigem teha nii haiget et suurt jama ei tule, lollidele võib vabalt sisse anda, kuid mõelge alati ka tagajärgedele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tartu vahel, turvakodus elavad noored pätid, vanus vahemikus 10 - 15 , õhtuti l2hevad turvakodusse mingi 30 nkesi, kõigil noad, esimene lause jätke meelde " suitsu on" ? . , vastad ei ole v ei tee siis tuleb lause anna raha siis vms iganes, ärge sellistega elusees jamage parem, sõbraga jooksime ära, sest no mõelge ise, vahetpole kui koolitatud me oleme se ei loe, pigem karta kui kahetseda, mõni kaotab selleläbi elu, kesteab neid venelasi, nuga ja laip vette, halvatuna ei suuda meist keegi midagi teha, jutumehed head " ah mis ned tatid ikka teevad", noa eest ilma relvata ei saa, kuigi ma ise tegelen taipoksi ja maasvõitluse sealjuures MMA-ga sis ikkagi, 1n1 tulijaid on vähem , proovin vältida neid, pole kaklusse sattunud eriti, proovin hoiduda , kuna sparr ja muu jääb ikkagi trenni juurde ja võistluste. , Kui olete teinud suurt viga kakluses, kedagi ei huvita kes alustas vms, mu treener oli selle eest vangis 2 aastat. 2 lööki , 1 sellest ribi puruks ja teine löök oli näkku mis purustas lõualuu, rohkem polegi vaja , et vangi panna, ise elan tartus sellepärast räägingi neile kes tartus elavad . Hoiduge löömadest niisama, pigem teha nii haiget et suurt jama ei tule, lollidele võib vabalt sisse anda, kuid mõelge alati ka tagajärgedele.

 

 

Väga õige jutt oleksin üle-eile ise ka kaklusesse sattunud läks üle noatera.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht paljud teavad õnneks mind ka tartus, et lambist kätt külge ei pane isegi kui purjus ollakse

Ühikas , kui läksin tartust eemale kooli, seal tuli end tõestada, see oli ka minujaoks suht esimene tõsisem koolikaklus, millest ma pidin osa saama, sest asi oli nii et ma ei saanud kellelegi midagi öelda, no maalt tullakse, kõvad kutid omastarust, olid ringis, mai saanud välja , ja mingi tüüp lihtsalt hakkas seal plõksima, kuna midagi üle ei jäänud siis algul lollitasin temaga, lasin tal lüüa, mingi 2minti järjest, lõi mööda, vahepeal lükkasin ta minema jne, viskas kopa ette ja high kickiga kõrva juurde millest tulenes kerge teadvusekaotus , v KO , igatahes teised olid vait ja läksid kuhugi nurka ära rääkima ja nii oligi/ kari pussysi ühe ümber). Igatahes , kui te lähete kusagile kutsekooli v uude kooli, sis raudselt tuleb selliseid asju ette, kui olete põhikoolist üle läinud kutsekooli v kuhugi sellisesse kohta .

Sain esimene päev koolis käskkirja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.