Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

E.C

Liikmed
 • Postituste kogus

  686
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevad

  1
 • Tagasiside

  0%
 • VP$

  145 [ Anneta ]

Turu statistika

 • 0
 • 0
 • 0

E.C viimati võitis päeva 11. november 2022

E.C'l oli kõige rohkem reaktsioone saanud postitus

Reputatsioon

2 Neutral

info E.C'i kohta

 • Aste
  Pehme Vahvel
 • Sünnipäev 10.06.1996

Viimased profiili külastajad

Viimaste külastajate blokeerimine on keelatud ja teistele kasutajatele seda ei näidata

 1. E.C

  Smoke & Jacks

  Tuletan meelde, et kõikide kasutajate esimestele karakteritele, anname me $1,150,000 alustuseks - aitab sellest sweeperi nolamisest, roleplayge sõbrad, naudime seda kuniks seda veel on.
 2. E.C

  Smoke & Jacks

  Tervist! Esmalt soovin ma vabandada, et foorum ilma ette teatamata maha läks. Tehniliste probleemide tõttu pidime me kogu serveri reinstallima ilma et oleks enne võimalik andmebaase kätte saada, tunnistan et oleksime pidanud koheselt tegema backup'id serveri andmebaasidest kui kommuuni ära ostsime, kuid kahjuks me seda ei teinud. Annetused Annetuspunktid tagastatakse KÕIGILE homse päeva jooksul, kes eelmisele omanikule annetasid serveri lahtioleku vältel. SA:MP Server Kuna ka serveris on totaalne 0rr, võttis SA:MP Juhtkond vastu otsuse, et iga foorumikonto saab esimese karakteri loomisel oma karakterile $1'000'000 IG raha ning iga järgnev karakter saab $100'000. Hetkel antud summadele ajapiirangut ei seatud, kuid see võib muutuda. Rollimängu testid võtame me hetkel taaskord kõigil vastu ilma sisu kontrollimata. Serveri üritame avada koos olulisemate bugfixidega 27. detsembril kell 16:00! Grupeeringute liidrid ja liikmed jäävad samaks. UCP Tulenevalt väikestest muudatustest just karakterite loomisel, tagame me teile UCP ligipääsu loodetavasti 27. detsembri lõunaks. Lugupidamisega, SNJ:RP Juhtkond
 3. E.C

  Smoke & Jacks

  Kui foorumis uue disainiga mingeid probleeme esineb, teavitage sellest! https://snjrp.ee/blogs/entry/9-häid-pühi/
 4. E.C

  Smoke & Jacks

  Avamine! https://snjrp.ee/blogs/entry/8-serveri-avamine/
 5. E.C

  Smoke & Jacks

  Meil on rõõm teatada, et Smoke's & Jack's Roleplay on taas AVANEMAS! Sellega seoses on avatud kandideerimine meeskonna ja grupeeringu liidri positsioonidele. Kõigil on võimalus saata avaldused grupeeringute liidri positsioonidele kui ka meeskonda. Serveri avanemisega lõime ka loosimängu meie facebooki lehel, kus on 1'hel osavõtjal võimalus võita koguni 100 annetuspunkti. Meeskonda kandideerimine: SIIN Grupeeringute liidriks kandideerimise info: SIIN Täpsem informatsioon avanemise kohta: Serverisse liitudes saavad kõik oma esimesele karakterile $150'000 alustusraha. RP Testid võetakse vastu päev enne serveri avamist - RP testidele ei panda erilist rõhku, kontrollitakse nime sobivust enamjaolt. Serveri avamise kuupäeva edastame teile lähipäevadel, kaua pole enam jäänud! Hetkelise seisuga oleme juhtkonna otsusel valinud meeskonda järgnevad liikmed: Moderaator vModeraator Administraator @Rosecco @Jarnet @Matuuu @MyrkK @Fresh @Jarmuuuz
 6. E.C

  Smoke & Jacks

  Karakterit tehes, saab iga mängija alustusrahaks $150,000. RP testid võetakse vastu päev enne serveri avamist - RP testidele ei panda erilist rõhku, kontrollitakse nime sobivust enamjaolt. Serveri avamise kohta edastame teile kohe info, kaua pole enam jäänud!
 7. E.C

  Smoke & Jacks

  Täiendame enda meeskonda! https://snjrp.ee/topic/3709-teadaanded/page/2/#comment-36226
 8. E.C

  ? ? ?

  Mängib keegi veel, oleks keegi huvitatud nostalgitsema veel ka siin maastikul?
 9. E.C

  Smoke & Jacks

  Kuna server on kinni minemas, missugust rutalikku otsust ma väga ei tolereeri, olen otsustanud ikka midagi askeldama hakata ning paari inimesega siit ja sealt sai suheldud, et veebruariks või selle keskpaigaks midagi püstitatud saaks. Olenevalt tähtsatest arvamustest, et SAMP on surnud, ei lükka ma ka seda ise sajaprotsendiliselt ümber. Aga luues midagi mu enda visiooni järgi, olles juba kommuunidest aktiivselt osa saanud aastast 2009, usun, et saame midagi viimast ja meeldejäävat luua. Kui sa oleksid huvitatud end kaasama projektiga, saada PMi mulle enda facebook, soovitatavalt oleks link profiilile, et segadust ei tekiks. Enthern Gaming soovib teile vägevat aastavahetust ja veel vägevamat saabuvat aastat, pange möllu!
 10. E.C

  Smoke & Jacks

  Homsest hakkab kahe nädalane konkurss, kus kolmel aktiivsemal mängijal on võimalik võita endale serveri poolt kompenseeritud boonuspunkte! Häid pühi kõigile, sõbrad.
×
×
 • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.