Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Revo on võimekas mees!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei tea, ise olen joobes olekus kaklema läinud õemehe vennaga, mis põhjusel, ei mäleta siiani. muidu rohkem vahele läinud, aga ega kasu pole just olnud.korra ka neiu kaitseks välja astunud, mis aga lõppes protokolliga. ise ütleks nii, et kui mõistust pole, pole vaja ka juua.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Isegi kui sul mõistust on ja sa kaine, siis Revo peksab ikkagi su ära.Ta sitaks kõva mees!Võru hirm!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma arvan et kui oled vihane siis suht pohhui kas on pipragaasi silmas või mitte ?

kas sa oled lollakas või lihtsalt ajupuudega ?

Kui sul pipragaas silmas, siis ei loe kas sa oled vihane või ei?

Sa arvad ,sa arvad. Kalkun ka arvas, et munes. Sittus hoopis

Sa ei saa silmi lahtigi teha, tahaks näha neid sprinte ja paremsirgeid mis sa teed kui sul seda otse silma lastakse taun pube.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei tea, ise olen joobes olekus kaklema läinud õemehe vennaga, mis põhjusel, ei mäleta siiani. muidu rohkem vahele läinud, aga ega kasu pole just olnud.korra ka neiu kaitseks välja astunud, mis aga lõppes protokolliga. ise ütleks nii, et kui mõistust pole, pole vaja ka juua.

 

Kui mõistust on, pole üldse vaja juua.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui mõistust on, pole üldse vaja juua.

 

Tõsti, aga kui oled rahulik inimene täis peaga siis pole see nii hull asi, aga mõned sellised , et alati kui täis norivad tüli ja otsivad kaklust iga nurgapeal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

tõmbasin kahele venkule 360noscope double ja 3ndale flickshotti, morssi lendas nagu onu reinu kaevust

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tõmbasin kahele venkule 360noscope double ja 3ndale flickshotti, morssi lendas nagu onu reinu kaevust

 

haha:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

otseselt alkoholist tingitud kaklusi pole olnud, aga eelmine aasta mõned päevad enne jaanipäeva, purupurjus koju kõndides lendas mingi kamp peale paarsada meetrit kodust eemal. poolik viin ja kaelakett võeti ära, rohkem mul õnneks kaasas ei olnud, kuna kui veel kroonid olid siis ei näinud vajadust rahakoti jaoks ja vajaliku summa raha võtsin kaasa ja raiskasin selle kohe pmst ära. 2 nädalat veetsin kuradi suppi ja muud vedelat süües ja jaanipäeval olin sunnitud ainult kanget võtma, õlu jms keelati kohe ära, et põletikku ei tekiks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.