Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Täis peaga tampisin ühe venna ära kes tahtis mu naisele külge lüüa, see tõi muidugi kaasa kriminaaluurimise.


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täis peaga tampisin ühe venna ära kes tahtis mu naisele külge lüüa, see tõi muidugi kaasa kriminaaluurimise.

 

Mul sama viga. :(

Tüdrukule see muidugi ei meeldi, aga noh..

 

enamjaolt hoian vägivallast eemale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Iga vend siin räägib kuidas ta kellegi ära on tagunud, rääkige peksa saamistest ka.

Siin nii kõvad mehed et nad ei saa peksa.Meil läks madinaks kesklinnas üleeile, ise olin nii üle et ei mõistnud midagi eriti, vehkisin seal vist veits, aga sain ise suht jõhkralt seal kahjuks ,õnneks on hambad alles, aga käsi kipsis.Ma siiamaani ei tea millest see algas, ilmselt mõni sõber läks valede tüüpidega huiama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jõin 16-aastasena mingite õlidega, keda väga ei teadnud, liikusime nagu kunnid, viinad põues, mingile staadionile Pelgulinnas. Ühe kuju hüüdnimi oli "kuuki", kutsusin teda naljaga kuukiks, küpsiseks, dominoks, kräkkeriks ja nii edasi. Staadionil tuli välja, et poisil on päriselt hullupaberid, kui olin juba piisavalt läbi omadega viinast, lõi peaga näkku. 7 tema õlist sõpra tulid ka peksma, minu sõpru oli 2 ja üks magas juba põõsas. Lahkusime sinikatega ja veidi marraskil nägudega, vastu lüüa väga ei jõudnud, sõber sai paarile veidi pihta, aga sellega ka piirdus.

 

Nonäed, peksasaamise lugu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise pole otseselt peksa saanud, ainult kord läksin kahele lambikale vahele siis sain mõlemalt poolt paugu kirja... Aga natukese ajapärast kui pilt selgeks läks vedelesid noodsamad ise ka baari kõrval, paar tuttavat tegid huumorit :D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma olengi aint paar korda kakelnud, kõige meeldejäävam oli kuidas ma tõmbasin klassivennale räigelt rusikaga põske, vend koguaeg võtab mul mingeid pinaleid jms ära, üritab lahe olla. üks ajaloo tund said lihtsalt närvid läbi, tüüp võttis mu päeviku, läksin tema juurde, võtsin kapuutsist kinni ja tõmbasin mõnusalt vastu põske ära, suu oli verine pärast. peksa olen paar korda väiksemana saanud, kui ma veel mingi valus pussar olin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Läksime jalka väljakule, laenasime venelastelt palli, et leetu mängida(tol hetkel olid nad suht kained veel)

Järsku tuli üks mu vana klassivend sinna ja siis hakkas küsima, et miks ma talle kunagi peksa andsin jne. Asi selge, läheb teemaks.

Okei, tulid siis kuradi tolle sõbrad ka sinna ja hakkasid tõukama. Sain paar pauku sisse aga enamjaolt handlisin ikka niipalju ära, et sain eemale tõugata teda ja tema hõumisid. Mingi 3-4 tki oli peal korraga. Neid oli kokku mingi 12 ja mul oli sõpru seal 4. Ülejäänud jorsid läksid pmst mu sõprade juurde ja ütlesid, et kui appi tulevad mulle siis saavad nuga. Oleks saanud pärast enda sõbrad ka kutsuda ja kuradi kõned olid pmst nupu vajutuse kaugusel aga mõtlesin, et ei hakka nussima ju olin siis ära teeninud. Praegu kahetsen veits seda, et ei lasknud helistada sõbral aga nojah.

 

Aga ise liigun seltskonnas kus inimesed ei lähe väga vihaseks kui tilga sisse saavad, pigem rõõmsaks.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Läksime jalka väljakule, laenasime venelastelt palli, et leetu mängida(tol hetkel olid nad suht kained veel)

Järsku tuli üks mu vana klassivend sinna ja siis hakkas küsima, et miks ma talle kunagi peksa andsin jne. Asi selge, läheb teemaks.

Okei, tulid siis kuradi tolle sõbrad ka sinna ja hakkasid tõukama. Sain paar pauku sisse aga enamjaolt handlisin ikka niipalju ära, et sain eemale tõugata teda ja tema hõumisid. Mingi 3-4 tki oli peal korraga. Neid oli kokku mingi 12 ja mul oli sõpru seal 4. Ülejäänud jorsid läksid pmst mu sõprade juurde ja ütlesid, et kui appi tulevad mulle siis saavad nuga. Oleks saanud pärast enda sõbrad ka kutsuda ja kuradi kõned olid pmst nupu vajutuse kaugusel aga mõtlesin, et ei hakka nussima ju olin siis ära teeninud. Praegu kahetsen veits seda, et ei lasknud helistada sõbral aga nojah.

 

Aga ise liigun seltskonnas kus inimesed ei lähe väga vihaseks kui tilga sisse saavad, pigem rõõmsaks.

Usu mind, nüüd need sõbrad ei jätaks seda asja nii....IF you know what i mean:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
algataja vend ei ole, mingi kaks korda olen kergelt sisse saanud, & ühe korra ise sisse pannud ikka väga korralikult ja siis väiksemaid kolm neli, teistel kordadel on kas seltskonnaga teema lahendatud või siis mõnel muul viisil

true dat. samad sõnad suht.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere olen uus ja räägin enda loo ka ära siis..

Oli ükskord nii, et jõime tuttavatega ühes hoovis, siis sinna tuli 4 venelast ja ühel oli nina verine, nad küsisid salvrätikut, üks tüdruk andis neile. Pärast poole tulid need venelased meie juurde, sisi tulid minu juurde ja see tüüp kellele nina verine ütles mulle, et mina lõin teda ma mõtsin "mida vittu" ? sisi hakkas ta mind lööma ma panin kohe esimese liti ära talle ja siis tuli pikem tüüp vahele ütles da ladno hvatit (noh et ok aitab).. läksid nad eemale ühe maja juurde, seal see tüüp midagi tõmbles, siis läksid minema.. Me jõime edasi, tuttavad rääkisid et lähme minema kohe tuleb kamp venelasi ja tra nii oligi, istusime hoovis, tuli mingi 30 venelast ma vaatasin, et oiplääääd aga nad jäid ühes kohas seisma ja sealt tuli 4 venelest minu juurde ja seesama tüüp kellele molli panin, tüüp tuli mu juurde hakkas mind jälle lööma, ning ma panin jälle esimesena talle kiirema paugu ära, siis venku selja tagant lendasid mulle mingi 2-3 venda kallale ma ei jõudnud mitte vittugi teha, löödi nina veriseks ja silm siniseks, hakkasin siis minema bussipeatusesse ja seesama tüüp kellele molli panin ja kelle pärast üldse see teema hakkas, hakkas mind nügima ja panin talle seal mitu korda molli, siis kari kamp venelasi oli kõrval ma karjusin et tavai nahui on vaja mitu tüüpi ühe venna peale ma teen taga üks ühele ja asi korras, venelased olid enamvähem nõus, siis ma ikka lükkasom selle tüübi eemale ja läksin bussipeatuse poole, panin kapuutsi peale ja selja tagant tüübid lendasid mulle jälle kallale aga seal ma sain pärast ära blokkida end.. tra kui haige päev see ikka oli.. mul oli veel sõrmus ka pärast traumapunktis võeti tangidega see ära jumala valus oli :D siuke päev siis oli

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere olen uus ja räägin enda loo ka ära siis..

Oli ükskord nii, et jõime tuttavatega ühes hoovis, siis sinna tuli 4 venelast ja ühel oli nina verine, nad küsisid salvrätikut, üks tüdruk andis neile. Pärast poole tulid need venelased meie juurde, sisi tulid minu juurde ja see tüüp kellele nina verine ütles mulle, et mina lõin teda ma mõtsin "mida vittu" ? sisi hakkas ta mind lööma ma panin kohe esimese liti ära talle ja siis tuli pikem tüüp vahele ütles da ladno hvatit (noh et ok aitab).. läksid nad eemale ühe maja juurde, seal see tüüp midagi tõmbles, siis läksid minema.. Me jõime edasi, tuttavad rääkisid et lähme minema kohe tuleb kamp venelasi ja tra nii oligi, istusime hoovis, tuli mingi 30 venelast ma vaatasin, et oiplääääd aga nad jäid ühes kohas seisma ja sealt tuli 4 venelest minu juurde ja seesama tüüp kellele molli panin, tüüp tuli mu juurde hakkas mind jälle lööma, ning ma panin jälle esimesena talle kiirema paugu ära, siis venku selja tagant lendasid mulle mingi 2-3 venda kallale ma ei jõudnud mitte vittugi teha, löödi nina veriseks ja silm siniseks, hakkasin siis minema bussipeatusesse ja seesama tüüp kellele molli panin ja kelle pärast üldse see teema hakkas, hakkas mind nügima ja panin talle seal mitu korda molli, siis kari kamp venelasi oli kõrval ma karjusin et tavai nahui on vaja mitu tüüpi ühe venna peale ma teen taga üks ühele ja asi korras, venelased olid enamvähem nõus, siis ma ikka lükkasom selle tüübi eemale ja läksin bussipeatuse poole, panin kapuutsi peale ja selja tagant tüübid lendasid mulle jälle kallale aga seal ma sain pärast ära blokkida end.. tra kui haige päev see ikka oli.. mul oli veel sõrmus ka pärast traumapunktis võeti tangidega see ära jumala valus oli :D siuke päev siis oli

ˇ

fake and gay

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olin sõbraga kooli kõrval, mingid venelased tulid juurde: "Hahahahahaaaaa durak-durak"

Siis sõitis üle minu varvaste ja üks toskis puu kaikaga. Viskas üle, võtsin venelasel kratist kinni lõin peaga vastu tänavaposti ja tagusin jalaga kolmnurka ning see veel ühe hambaga lõugas midagi tagant järgi: "...Ja kutsun vennja..."

Panin ta ratta pihta ja sõitsin minema sõpradega, sõbrad jooksid järgi. Hiljem kinkisin ratta sõbrale ja vsjoo.

 

Rohkem mul venelasi pole närvidele käinud, sest kolisin mujale sellisest rajoonist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

normaalsed seiklused teil, kaklejad.

 

kuigi ma pole veel näinud, et inimesed, kes kasutavad kirjastiili : " klet w ss tli mlle see p2ss kallale ja ss ma panin talle t2iega molli ss see tydruk ss oli irw nii ilus ett ss sebisin teda irw ja ss jh tlid mu s6psid sinna jooki t222iega panema ss me magasime yxteise peal ss tydruk l2x minema :P "

 

no andke andeks .. ratest ei tule kaklejad minuarust, ja mida vittu juttu ? " 3 venelast panid mulle lõuga ja oi ma lahmisin vastu " tsäkk norrised on koos meil siin :3 ma küll kukuks pikali, kui ma kolmelt kutilt sisse saaks ;o

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
normaalsed seiklused teil, kaklejad.

 

kuigi ma pole veel näinud, et inimesed, kes kasutavad kirjastiili : " klet w ss tli mlle see p2ss kallale ja ss ma panin talle t2iega molli ss see tydruk ss oli irw nii ilus ett ss sebisin teda irw ja ss jh tlid mu s6psid sinna jooki t222iega panema ss me magasime yxteise peal ss tydruk l2x minema :P "

 

no andke andeks .. ratest ei tule kaklejad minuarust, ja mida vittu juttu ? " 3 venelast panid mulle lõuga ja oi ma lahmisin vastu " tsäkk norrised on koos meil siin :3 ma küll kukuks pikali, kui ma kolmelt kutilt sisse saaks ;o

 

Mis sa arvad, et meie foorumlased on mingid kondikubud v? Eiei, kus sa sellega, kõik on jõmmikapid ja neil pole mingi probleem 3 venelast ühe löögiga nokki lüüa. Chuck Norris on laps nende vendade kõrval siin.. oh jumal, sellised muinasjutud kokku, siin saaks lausa kaklusraamatu kirjutada, shootige edasi! :)


steam_statimage.php?p=2mbliK&s=01d

STEAM nukz123

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa oled siin ainuke gay , krdi postcounter , eluaeg ainult ila suust välja ajand ja enda pc-d kasvatanud .

ˇ

fake and gay

 

---------- Post added 04-08-11 at 11:28 ----------

 

POKERJACKI loos polnud ju midagi utoopilist ? või kui sinuarust oli siis tiksu rohkem õhtuti mingi kaubandus keskuste ees jne , siis ehk näed et selline asi pole mingi nali , see ongi reaalsus . kui mingi kolm venelast , kes on pool elu saia ja vee peal toitunud sulle peale lendavad , kukud ümber ?:O selliseid venelasi tuleb harjavarrega taguda

normaalsed seiklused teil, kaklejad.

 

kuigi ma pole veel näinud, et inimesed, kes kasutavad kirjastiili : " klet w ss tli mlle see p2ss kallale ja ss ma panin talle t2iega molli ss see tydruk ss oli irw nii ilus ett ss sebisin teda irw ja ss jh tlid mu s6psid sinna jooki t222iega panema ss me magasime yxteise peal ss tydruk l2x minema :P "

 

no andke andeks .. ratest ei tule kaklejad minuarust, ja mida vittu juttu ? " 3 venelast panid mulle lõuga ja oi ma lahmisin vastu " tsäkk norrised on koos meil siin :3 ma küll kukuks pikali, kui ma kolmelt kutilt sisse saaks ;o

 

---------- Post added 04-08-11 at 11:34 ----------

 

Ma ei hakka siin oma story-sid lagedale toomagi , siin on iga suurem asi ju muinasjutt


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oskad alkoholiga piiri pidada.

Täis peaga ei tõmba eriti vägivallale.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sama asi nagu Geniusel.

 

 

Lol mingi Bravos olin sõpradega. Mingi tüüp tuli mu tüdrukuga ärplema. Tõmbasin pöördega kannaga pähe talle kohe. Turva tuli peale mulle kohe. Talle tõmbasin 1hit k0, vend oli pikali maas, biiti ei tajunud. Siis läksin Bravo ette, välja, seal lendasid 4 tüüpi peale, kõigile tõmbasin jalaga makku ja nad olid siruli maas.

 

Mis paska sa ajad. Ise oledmingi 1.70 pikk ja panid kannaga pähe?:D Nalja kah. Sa said ise vast kannaga pähe.

 

---------- Post added 19-09-11 at 18:59 ----------

 

ma ükskord panin poolese lauduri hinge alla, siis mingi kapp vend tuli mölisema, ma ei lasknud end sellest häirida ja andsin laksult vastu molli talle.

siis tuli ta naabrimees kolja, vasakus käes oak log, hakkas mind sellega lööma, aga ma panin pea alla, tegin 2 kätekõverdust ja tõmbasin talle windmilliga lõuga. siis mõtlesin, et dvj, aitab, rohkem ei löö kedagi. aga tra, mingi kuradi kohupiim tuli mölisema - jälle lõuga ptsi. tra sa aurad

funny_pictures_cat_laughs_hard_ROFLS_LOLS_AND_FAILS-s500x375-48875.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.