Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  Edetabel


  Populaarne sisu

  Kuvatakse sisu, mille reputatsioon on alates sellest ajast 19.12.2021 kõigis valdkondades

  1. 1 punkt
  2. 1 punkt
   Klannis jooksis Agility skillwar, tegin nädalaga ~1.189m XP'd, väga rohkem ei kannatanud teha, aga tasa ja targu ongi idee Nüüd proovin Range ja Magic 99 ära teha, siis vaatab uuesti, et mis teha võiks.
  3. 1 punkt
   Korralik reklaam palju maksti
  4. 0 punkti
   Jõuluaeg on käes ning võimalik, et kingid on jäänud hiljapeale. Vähemalt oli minul nii, kulutusi tuli see kuu rohkem kui arvata olin osanud ning pidin raske südamega vastu võtma otsuse, et tuleks laenu võtta. Proovisin erinevaid lehekülgi ja kohti kust laenata kuid parimaks otsuseks sai Bondora. Nende lehekülg ja süsteem on loodud nii lihtsaks, et mul jäi suu lahti. Bandora on tõeliselt hea pank kust imepisikest laenu võtta mille tagasimakse protsendid on ka super head. Kui sinulgi on tarvis võtta laenu aga ei tea kust ja kellegagi pole nõu ka pidada siis see on parim valik. Soovitan soojalt.
  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.