Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  Edetabel

  1. $ten

   Moderaator


   • Rep.punktid

    4

   • Postituste kogus

    1 228


  2. Orunescapemarket

   Administraator


   • Rep.punktid

    3

   • Postituste kogus

    1 457


  3. Polo

   Moderaator


   • Rep.punktid

    3

   • Postituste kogus

    1 406


  4. eXo

   Moderaator


   • Rep.punktid

    2

   • Postituste kogus

    1 452  Populaarne sisu

  Kuvatakse sisu, mille reputatsioon on alates sellest ajast 22.12.2019 kõigis valdkondades

  1. 2 punkti
  2. 2 punkti
  3. 2 punkti
   Kallis Vahvli pere soovime kõigile rahulikke ja kauneid jõule!
  4. 1 punkt
   antud isikul on 1033 tehingut ja soovib teil kasutajat ette: https://vahvel.net/profile/20581-free-man/?wr=eyJhcHAiOiJmb3J1bXMiLCJtb2R1bGUiOiJmb3J1bXMtY29tbWVudCIsImlkXzEiOjExOTQ0NSwiaWRfMiI6MTU0NzE4M30= Milles mure on, et te talle kasutajat ette ei käi ? tal on ju 1033 tehingut Miks ei ole nõua Igor Tsipile kasutajat müüma kui ta on nõus teiega käest kätte tehingu tegema ?
  5. 1 punkt
   Avalehel kus näitab uusi postitusi, teemasid, liikmeid jne võiks olla nupp, et kuva veel (ja siis lisandub loetellu, sooviks vahel vaadata rohkem kui viite uut postitust).
  6. 1 punkt
   Lihtsalt huvi pärast küsin, et kuidas Bondoras on võimalik praeguse majanduse juures miinusesse jääda? Tavaliselt on seal ju laenude summad nii hajutatud, et päris miinusesse küll jääda ei tohiks või andsid ühele isikule suuremat sorti laenu? Liitintress on siin hästi lahti kirjutatud: https://financer.com/ee/finantsnouanded/kalkulaatorid/liitintress/
  7. 1 punkt
   Kindlasti uurin, loen ja kuulan veel ennem kui alustan. Endale panin hetkel paika kerge kava, et uurin veel aktiivselt antud teema ja erinevate lahenduste ja lehtede kohta paar nädalat ja siis alles teen esimesed investeeringud. Ma olen harjunud nii, et kui midagi käsile võtan, siis aktiivselt ja tõsiselt, saan aru, et on riskid igas nn äris aga kui ei riski, siis ei saagi kunagi midagi tehtud. Hetkel siit lugedes sain aru, et kui on suurem summa, siis soovitate kõik OÜ alt investeerida aga ei saanud päris täpselt aru, et mis selle vahe on kas eraisik või OÜ? Mingi maksustamise teema või kuidas? Võib tunduda päris loll küsimus aga siiski küsin.
  8. 1 punkt
   Alustades on infot tõesti palju, aga kord kui sisse astud, siis saad aru, et seda infot on rohkem kui arvasid ja veel. Ma soovitan soojalt kuulata podcaste "Investeerimisraadio", "Edu Valem" ja "Hakkame tegutsema", neid saab kuulata siin - https://rahajutud.ee/category/podcastid/ Ja enne investeerimist soovitan raamatukogust kaks lihtsat aga head raamatut laenutada. Roosaare "Rikkaks saamise õpik" ja Kristi Saare "Kuidas alustada investeerimisega?". Igatahes, suund on sul õige. Mida varem alustad seda parem. Lisaks arvesta, et iga investeering sisaldab riski. Lihtne näide, mida suurem tootlus, seda suurem risk. Pangad annavad eraisikutele laene välja 1-5% intressidega, sest need on madala riskiga, aga kindla sissetulekuga. NB! Kui sa ei ole valmis kogu investeeritud raha kaotama, a la tuled niigi ots otsaga kokku ja nüüd veel proovid iga kuu investeerida, siis tee enne enda elu ja rahaasjad korda kui investeerima/säästma hakkad. 30-50€ on tõesti väga hea algus.
  9. 1 punkt
   50€ on kindlasti alguses OK, kõige tähtsam, et üldse alustad. Oleks ise ka nooremalt alustanud, siis oleks praegu päris hea seis.
  10. 1 punkt
   Kui huvi pakub siis soovitan läbi lugeda ikka:D
  11. 1 punkt
   Kõigepealt tuleb raha koguda
  12. 1 punkt
  13. 1 punkt
   Olid alles ajad. Mäletan kui tuttav tegi Crime'i boti, mis bypassis koodi turvakontrolli ning omanik oli nõutu, et kuidas selline asi võimalik oli
  14. 1 punkt
   Lets do this 30 years
  15. 1 punkt
   9 aastat sai vahvlis täis
  16. 1 punkt
   Häid pühi kõigile!
  17. 1 punkt
   Rahulikku jõuluaega
  18. 1 punkt
   Loosimäng on selleks korraks lõppenud! Me täname kõiki osalejaid ja järgmiste kordadeni!😊 Kuid nüüd see kõige tähtsam. Seekord osutus Vahvlimängu õnnelikuks võitjateks Dayum, Kaurr ja Minimaalne.😊 Palju, palju õnne teile! Vahvli meeskond🎄
  19. 1 punkt
   kas foorum enne elas? ei Kas vanas foorumis uusi kasutajaid oli palju? ei kui tahad midagi muuta, peab ise midagi muutma niiet ma usun, et antud muudatused tulevad pikas perspektiivis ainult kasuks Kui ise harjuda ei suuda, siis ma usun et see on lihtsalt sinu enda probleem.
  20. 1 punkt
   Tänks, ei ma ei viitsi seletada lihtsalt niisama. Infi niipalju kokkuvõttes, et inimesel peab tõsine mõte ja huvi ikka olema, et osta. Niipaljud küsivad asju ja kokkuvõttes lõpus pakuvad 70% vähem kui üldse normaalne ja rohkem pole. Mismõttega ma siin internetis 2h seletan lambivennale kuskilt jõgevalt mis ja kus. Kui ma ütlen, et acc-iga saab orginaal emaili kaasa ja võib ennem ostu recoveridagi siis peaks piisav inf olema seni kuni tõsine huviline ei ole tekkinud. Ja kel on vajalik see informatsioon edaspidises mängimises selle kasutajaga.
  21. 1 punkt
   Väga kahtlane suhtumine sul Ints... müüd kasutajat jaa kui sinult küsitakse miskit kasutaja kohta siis sa ei näe vajadust vastata? Muidugi oled kohustatud vastama.. Ootad tõesti et tuleb keegi kuskilt ja viskab pataka raha lauale ;; nonii, kas nüüd saab rohkem infi? ;; võta kui uppi
  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.