Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  Edetabel


  Populaarne sisu

  Kuvatakse sisu, mille reputatsioon on alates sellest ajast 01.03.2020 kõigis valdkondades

  1. 2 punkti
   Tagasitulek peale 5 aastat.
  2. 2 punkti
   Kahjuks ei usu, et eriliselt palju langeb. Meil on alati nii olnud, et kui maailmaturul hind langeb siis meie ärimeestel on tohutud varud ostetud kalli hinnaga ja pole võimalik langetada ning kui hind maailmaturul tõuseb siis on järgmine päev meil hind laes, kuna varud said just läbi ja "pidid" kalli hinnaga sisse ostma. Samamoodi Eesti on ainuke riik kus "tihe konkurents" ajab hinnad nii üles. No tahaks odavalt müüa aga konkurents on nii tohutu ja pole lihtsalt võimalik hinda langetada.... Samas nad teavad, et mis meil ikka teha, vingume aga ikkagi ostame.
  3. 2 punkti
   Leidsin ühe pooleteise aasta taguse klipi muscle upidest. VID_20190429_204050.mp4
  4. 1 punkt
   Teema, mis vist ei vaja sissejuhatust, sest kogu meedia ainult sellest pasundabki. Mis teie arvamused antud viirusest? Kas oled endale koju sööki/jooki varunud? Milliseid abinõusid kasutad, et viirusesse ei nakatuks? Delfi COVID-19 teemaleht - https://www.delfi.ee/teemalehed/koroonaviirus
  5. 1 punkt
  6. 1 punkt
   Kütusemüüjad: hinda ei saa alandada vähenenud käibe pärast https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/kutusemuujad-hinda-ei-saa-alandada-vahenenud-kaibe-parast?id=89279691 Barrelihind viimased 20 aastat. Hinnad peaksid tanklates algama 0. midagi, mitte 1.299 ...
  7. 1 punkt
   Ilmselgelt on hetkel probleem ja nakatunuid rohkem. Peiteaeg väidetavalt kuni 2 nädalat. Kuna tegemist siiski pandeemiaga, siis parem karta kui kahetseda. Jah, jääb natukeseks elu seisma, hiljem oled tänulik sellele paari nädalasele "sundpuhkusele". Ja isegi kui valitsusele on teadaolevalt juba rohkem nakatunuid, siis õigesti käituvad, et hoiavad saladuses, pole vaja rohkem paanikat külvata inimeste seas. Stress kindlasti ei tee mitte midagi lihtsamaks. Ning tavalisel tervel noorel ei ole väga põhjust muretseda viiruse pärast, elad suure tõenäosusega üle selle. Aga mis eristab seda viirust teistest tavalistest kevadistest viirustest on see, et sellele hetkel pole vaktsiini (suures koguses vähemalt) ning sellest tingitult võtab riik ette kõik need ettevaatusabinõud.
  8. 1 punkt
   Esimene kuu ostan peldikupaberit veel. Järgmine kuu vaatab uuesti üle seisud.
  9. 1 punkt
  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.