Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ilma alkohoolita siis jutt selline.

 

Olime sõbraga Sindis, ujusime rahulikult. Üht äkki sõber ütleb, et vaata mingi tont on su pükste tasku kallal. Hüüan siis, et "Ära käperda". Vend ikka otsib ja vahib edasi. Ronin siis veest välja ja ütlen, et pole ilus teiste asju käperdada. Vastab see peale, teen mis tahan sina ei ole mingi ütleja. Võtsin oma teksa püksid käest ära ja panin eemale. Ronisin vette tagasi. Vend võtab rahulikult minu coca-cola ja joob seda. Ronisin veest välja võtsin coca käest. Küsisin "kas ei mõika, et ei käperda?" vend saatis mu pikalt v*ttu seepeale. Muidugi tõmbasin kohe vastu hambaid ära. Hakkas seal midagi vene keeles sokkima. Räuskas ja möirgas. Panin veel korra. Seepeale vedeles vend pikali ja virises seal. Vanust võis tal olla äkki 14-15. Panime riidesse ja siis lahkusime kiiremas korras sealt. Möödunud oli äkki mingi 10-15 minutit, kui isa helistas ja küsis, et miks politsei ukse taga käis? Noh ma elan ema juures Surjus, isa aga elab Sindis. Vastasin, et juhtus jah väike madin. Rääkisin talle mis toimus jne. Siis isa ütleb, et politsei rääkis, et võtsin tema käest veel 50€, noh selle poisi käest. Ütlesin isale, et see puhas jama jutt. Sellel vennal polnud endal raha, et coca-colatki osta. Teema lahenes sellega, et tema jäi ikkagi süüdi ja kõik.

Purjuspäi ma selline vaikne vend. Ei ole suur kakleja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

@Nonstop Kodutuid pole ilus peksta:D:D

 

 

//edit

 

Purjuspäi ma küll kaklema ei hakka niisama, kui keegi kallale tuleb siis tuleb ikka kõik välja panna, kuid niisama ma peksma teisi ei hakka. Olen pigem chill ja niisama töllerdan

Muudetud liikme FRUZTENN'i poolt

tumblr_n2ii41E4dI1ru0d5wo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suvel tahtis üks sigalakku täis kutt shootersisse sisse saada.

Turvamees siis lükkas kergelt käega eemale ja ütles et oled juba piisavalt joonud.

 

Kutt siis hakkas oma käega turvamehe näole lähenema.

 

Turvamees sattus ilmselt paanikasse ja pani ühe vasaku.

Kutt prantsatas peaga vastu kive ja reaalselt norskas (kuradi kõvasti ka veel :D)

 

Shootersi ukseesine pole kunagi nii inimtühi olnud kui sel hetkel. :D


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tulin töölt ja...

2 täis peaga nahka tulid tänavapeal vastu ja küsisid suitsu, võtsin siis piibu tubaka karbi välja ja raputasin natuke neile peopeale...

Lakku täis ja mõistus ammugi kadunud läksid poisid närvi ja hakkasid nahka saamisest rääkima, ei saanud enne aru kui selja keerasin ja üks jorrsidest mu pikali tõukas

Kargasin siis püsti võtsin tööriista kohvrist akuga tiigersae ja lollitasin natuke... kõvas poisid nagu ikka, tulevad siis kahekesi, hakkas juba 2 meetri kauguselt jalgadega vehkima kuniks tal saetera luuni jõudis, võtsid veidi hoogu maha ja armatsesid üksteist ja lubasid politsei kutsuda, ei tea mis mõttega...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oijah, jälle nagu ikka , tulin siis koolist bussipealt, õhtusel ajal, Tartusse . Kõnnin sis turusilla poole, oli pime ka, mingid russid tulevas suitsu küsima, ütlesin kohe ära et ei ole, järgmine küss oli raha on? , teada oli (varasematel kogemustel) et jälle mingi lööma. Ei vastand et kas on v ei, viskasin kotid käest(õlalt), neid oli 2(russe). Mul oli enne trenn ka , lihased olid veel lahti, lõin ühele jalaga näkku, teisele küünarnukiga sisse ja oligi kõik, kõndisin lihtsalt minema, kutid jäid sinna lebama, ma arvan et ühel oli kindlalt lõualuu puru ja teisel ninaluu. Kuna pime oli ja ei näinud eriti nägusid, siis ma ei eristaks praegu enam, kui nad vastu tuleks mulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
löömamehed koos

 

Löömamehed on need kes vabatahtliikult norivad, enesekaitse on midagi muud ning sa saad asjast vägavalesti aru .

Samahästi kas mu sõber on ka löömavend(Mirkko Moisar), kui ta suudab panna ühe löögiga knocki suvalise inimese? , niisama keegi lööma ei lähe lambist eks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ise pole kaklusesse sattunud, pigem olen selline kes räägib sõnadega selgeks asjad. ja nagu eestpoolt lugesin et tunnen ka selliseid tüüpe kes tõusevad purjuspäi ära" muutuvad pulliks" ja siis norivad tüli aga kaine peaga vaiksed jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Peale liitrit tequilat ärgata ülesse politsei müksamise peale veriste kätega on vähe nadi. Sai liitrikese tarbitud toda(igale näkku) ning siis probleeme lahendama mindud. Tuli välja et olime pea terve tänava jagu vante üles peksnud öösel ja neist pooled avaldused teinud :(


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tantsisin klubis kuni mingi venelane tuli sõimama ja tõukama.. , siis tuli juba sõber vahele ja tiris mu ruttu eemale ära. Klubist väljudes oli veel väike hirm et äkki 10 noakangelast ootavad mind kuskil, aga õnneks lõppes see sedamoodi et keegi viga ei saanud.

 

Üks kurvem lugu juhtus sõbraga :/ Oli väike jooming kuni kiskus tüliks sõpradel, hommikul läks arstijuurde ning ta lõualuu oli mõranenud. Eks ikka juhtub, aga sõpradeks jäid ikka, keegi endale vihavaenlast ei saanud.

Muudetud liikme FRUZTENN'i poolt

tumblr_n2ii41E4dI1ru0d5wo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tantsisin klubis kuni mingi venelane tuli sõimama ja tõukama.. Olin kehakaaluga veidi üle tast ning lükkasin teda täiest jõust tagasi, siis tuli juba sõber vahele ja tiris mu ruttu eemale ära. Klubist väljudes oli veel väike hirm et äkki 10 noakangelast ootavad mind kuskil, aga õnneks lõppes see sedamoodi et keegi viga ei saanud.

 

Üks kurvem lugu juhtus sõbraga :/ Oli väike jooming kuni kiskus tüliks, hommikul läks arstijuurde ning ta lõualuu oli mõranenud. Eks ikka juhtub, aga sõpradeks jäime ikka, keegi endale vihavaenlast ei saanud.

 

Kuskandist pärit ?

 

Neil-deGrasse-Tyson-Badass-Over-Here.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei ole ka eriti kakleja tyyp aga minuga tahetakse kyll kakelda:/

Eriti kohalikud kes juua täis peaga ainult midagi öelda/teha julgevad.

2 korda tuldud tyli norima, mõlemal juhul marsiti uksest sisse.

Esimesel korral nagu ikka viisaka jutu peale minnakse närvi ja kiputakse kätega vehkima, pidi jõuga välja viskama aint ja tahtiski virutada (pääsesin ainult verise huulega), sai samas kohe vastu, lendas 3 astmesest trepist alla ja rohkem tuppa ei tikkunud... (Novembris)

 

Teistkorda tulid tagasi veebruaris (samamoodi kambaga nagu esimesel korral). Mingi vend lendas tuppa, kukkus vehkima, aga noh mis sa juua täis peaga ikka vehid, paar korda pani vastu pead, aga jõudu polnud tal vist eriti alko pärast. Sai villand surusin venna lihtsalt maha (alkoholijoobes ikkagi, peaks suht kerge olema), ja hakkas kohe seletama et tra sina ei anna Kirilli-le tappa. Siinkohal saingi teada et Kirill oli see tüüp kes esimesel korral tuli vehkima. Pmts paar kuud hiljem tuldi "kätte maksma". Maitea kurat, seekord oleks vast mõne parema paugu ka saanud aga mingi tyyp kes 30-ndates ja pmts 3x suurem minu kehaehitusest (mitte musklitest :D), marssis sisse, ei julgenud midagi teha... Igatahes Kirill kes eelmine kord sai paugu oli ka kaasas aga see vend tiksus vaikselt ukse taga, ei julgenud kutsumata sisse tulla vist enam (kutsumise peale tuli, oli suht kaine isegi, aga hoidis ennast vaos suht, ju siis ei julgenud enam midagi teha).

Algul hoidis see kes vehkima tuli seda "paksu" tüüüpi tagasi, enne ära minekut oli vastupid, tüse tüüp hoidis vehkijat tagasi.

 

Ei tea mis kuradi tunnet see tekitab, tulla kambaga, sama vanusegrupp (Kirill 20, see teine kord kes vehkima tuli mingi 25). Ja mis kõige hullem, Ei julge Tulla ise oma probleeme lahendama?. Peab ikka "Sõbrad" saatma... Hiljem kuulsin vennalt et 1 tyyp kes samuti ukse taga oli olnud (irvitas seal), oli seletanud et ah kle su vennake oleks peaaegu tappa saanud... Kuulujutud kuulujutud... See vend kes irvitas oli ennem tüüpiline ukse taga suitsu käis küsimas koguaeg...peale seda pole enam miskipärast oma nägu näidanud..

 

Mul on selline hea tunne, et nendega kohtumine ei jäänud mul viimaseks... Jään ootama


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei ole ka eriti kakleja tyyp aga minuga tahetakse kyll kakelda:/

Eriti kohalikud kes juua täis peaga ainult midagi öelda/teha julgevad.

2 korda tuldud tyli norima, mõlemal juhul marsiti uksest sisse.

Esimesel korral nagu ikka viisaka jutu peale minnakse närvi ja kiputakse kätega vehkima, pidi jõuga välja viskama aint ja tahtiski virutada (pääsesin ainult verise huulega), sai samas kohe vastu, lendas 3 astmesest trepist alla ja rohkem tuppa ei tikkunud... (Novembris)

 

Teistkorda tulid tagasi veebruaris (samamoodi kambaga nagu esimesel korral). Mingi vend lendas tuppa, kukkus vehkima, aga noh mis sa juua täis peaga ikka vehid, paar korda pani vastu pead, aga jõudu polnud tal vist eriti alko pärast. Sai villand surusin venna lihtsalt maha (alkoholijoobes ikkagi, peaks suht kerge olema), ja hakkas kohe seletama et tra sina ei anna Kirilli-le tappa. Siinkohal saingi teada et Kirill oli see tüüp kes esimesel korral tuli vehkima. Pmts paar kuud hiljem tuldi "kätte maksma". Maitea kurat, seekord oleks vast mõne parema paugu ka saanud aga mingi tyyp kes 30-ndates ja pmts 3x suurem minu kehaehitusest (mitte musklitest :D), marssis sisse, ei julgenud midagi teha... Igatahes Kirill kes eelmine kord sai paugu oli ka kaasas aga see vend tiksus vaikselt ukse taga, ei julgenud kutsumata sisse tulla vist enam (kutsumise peale tuli, oli suht kaine isegi, aga hoidis ennast vaos suht, ju siis ei julgenud enam midagi teha).

Algul hoidis see kes vehkima tuli seda "paksu" tüüüpi tagasi, enne ära minekut oli vastupid, tüse tüüp hoidis vehkijat tagasi.

 

Ei tea mis kuradi tunnet see tekitab, tulla kambaga, sama vanusegrupp (Kirill 20, see teine kord kes vehkima tuli mingi 25). Ja mis kõige hullem, Ei julge Tulla ise oma probleeme lahendama?. Peab ikka "Sõbrad" saatma... Hiljem kuulsin vennalt et 1 tyyp kes samuti ukse taga oli olnud (irvitas seal), oli seletanud et ah kle su vennake oleks peaaegu tappa saanud... Kuulujutud kuulujutud... See vend kes irvitas oli ennem tüüpiline ukse taga suitsu käis küsimas koguaeg...peale seda pole enam miskipärast oma nägu näidanud..

 

Mul on selline hea tunne, et nendega kohtumine ei jäänud mul viimaseks... Jään ootama

 

Ida-Blokist pärit et jamasid mingite Kirillidega?:D


tumblr_n2ii41E4dI1ru0d5wo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei kusjuures.

Ytleme nii et ma ei viinud nime ja nägu kokku kui pole kordagi kohtunud ju :D. Tuli välja et kohalik vist ikkagi:D Kindel pole aga noh...


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.