Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Külaline Silks

Lahustub endal hästi, maitsel pole ka viga.

On see hea ? Ma kunagi proovisin Sci-Mx Mass Systemit, kuid see oli täielik jahu.. Ei lahustunud ja maitses niiii-nii kohutavalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi oskab soovitada häid randmesidemeid ?? nagu mis peaks pool või aasta vähemalt vastu ?

Ise leidsin sellised aga ei kujuta ette kui head nad on http://powerman.ee/Muu/Varustus/eleiko


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jõusaalis vahel harva kasutan "Gasp" randmesidemeid. Kuradi head on raisk, mu enda lutsudega ei anna võrreldagi.

http://fitshop.fitness.ee/sidemed/

millised täpsemalt ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nii, täna siis hakkasin sparta liikmeks ;D sellega ühtlasi tuli ka päris hea trenn :D deadlift 200kg 3x5 päris normilt :D

Raha maitse suus, iga kord, kui trenni teed? :D


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

http://fitshop.fitness.ee/sidemed/0/readmore/918/GASP-Hardcore-Wrist-wraps/

 

endal need, ei saa kurta :)


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selliseid ma olengi otsinud poodides aga väga pole leidnud :/ ,aga eks nüüd tellin ära

Olen ühekorra kasutanud neid ja tundusid küll väga head


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Muidu küsimus ,et kas sealt fitshopist on keegi tellinud ka midagi ? Sest esimest korda tellin sealt siis tean kas julgen tellida või mitte :P


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Muidu küsimus ,et kas sealt fitshopist on keegi tellinud ka midagi ? Sest esimest korda tellin sealt siis tean kas julgen tellida või mitte :P

 

Mingi 3 korda olen tellinud ja asjad kätte saanud. 1 tellimus olid randmesidemed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus ,kas kellegil pole olnud alaseljast närvivalu (vasakul pool) ,lambist reedel hakkas valutama peale trenni aga ennem seda sai käija ujumas + korra õues ka.Praegu mõtlen ,et kas on võimalus ,et tõmbas tuul läbi ja nüüd alaselg valus või siis on midagi valesti ?Isegi kui peale vajutada siis on valus ,mis on kahtlane.

Pole selga teinud ka päris kaua ja võimalus ,et selg on üsanõrk :/


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
esimest korda kuulen :D räägi lähemalt.

 

mine vaata sealt stendi pealt, mis nende pinksi laudade juures on, seal info kirjas.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sai ka esimest korda üle nädala jõusaali lõpuks (haigus), päris hea trenn oli, tuli incline pingil 80 kg 4x :) ise kaalun 68 kandis nüüd, plaan on kuni 12. aprillini jõudu teha, teeks võistlustel ka midagi ilusat ehk ;P kaalu ka vaja võtta 2 kilo veel, tuleb ära küll ^^


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Muideks mul annab paremal pool, alaseljas, kuskilt külje pealt nagu närvivalu vahel peale jõutõmmet tunda. See on nagu peale seeriat kohe, aga pikemalt pole midagi viga.

Täna see juhtus! Läks 100 kg lõpuks rinnalt, kaal oli hommikul 71 kg. Viimasel ajal läheb ikka ülihästi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hahaha, korras värk ;D;D endal oli täna koolis siis võistlus ;D 70% kehakaalust korduste peale. panin 60kg 44x ja sain essa koha ;D kohtunikuks oli euroopa meister jõutõstmises ;D see tahtis mind kohe panna ülikoolide eesti meistrikatele koos sagori ja veel paari vennaga võistlema :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hahaha, korras värk ;D;D endal oli täna koolis siis võistlus ;D 70% kehakaalust korduste peale. panin 60kg 44x ja sain essa koha ;D kohtunikuks oli euroopa meister jõutõstmises ;D see tahtis mind kohe panna ülikoolide eesti meistrikatele koos sagori ja veel paari vennaga võistlema :D

No pane proovile ennast. Eks motiveerivad kõvasti ja tulemus võib adrest räme tulla:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.