Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Noo siis hea aga need 10ndal mail on Albu, Järvamaa ?

Ma vist lähen 3ndal mail Tammikusse kuna saab proovida algraskusi siis 10ndal pidin minema ka Junioritele ja arvatavasti lähen ka kui mõnda vigastust ei tule :P

Praegused rekordid on rebimime 75kg + tüli päris kergelt (Hakkasin uuesti tegema Jan. mis on vähe hilja muidugi + 1-2x nädalas ka )

Rinnalevõtt 110kg ja tõukamist pole proovinud aga see aasta proovin kindlasti 100kg täis saada

Eelmine aasta jäi rebimine 70kg ja tõukamine 91kg


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui kaugel tuleks hoida jalad üksteisest, kui teha kangiga kükke? Ma ise hoian õlgade laiuselt, sobib?

Õlgade laiuselt jah ,võid natukene laiemalt ka kui sul mugavam on aga hea on kui õlgade laiuselt


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõstatame teemat veits. Alustasin uue kavaga jällegist. 5x nädalas, E-R. Nüüdses kavas seekord 2x nädalas rinda, käsi. Vahepeal sai kükitud ka 140kg.

Muudetud liikme Reamees Ryan'i poolt

Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nice. Ise tõmbasin paar päeva tagasi 240kg üles. Polnudki kõige hullem :D Siin vahepeal saanud Sparta jõutõstjatega tuttavaks, pärast SELLi on ka ise plaanis liikmeks hakata. Video tõmbest: https://m.facebook.com/kristo.naeris#!/story.php?story_fbid=778193612191478&id=100000025405086

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

möödunud 2 kuud jalaluuu murrust, enne seda surusin 65 kg rinnalt, täna tuli lõpuks ära 60, loodan varsti 65 uuesti:)

 

PS. jalg oli peaaaegu neli kuud kipsis, jalatallast kannikani :) pidin koguaeg ühes asesndis põhimõtteliselt olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
möödunud 2 kuud jalaluuu murrust, enne seda surusin 65 kg rinnalt, täna tuli lõpuks ära 60, loodan varsti 65 uuesti:)

 

PS. jalg oli peaaaegu neli kuud kipsis, jalatallast kannikani :) pidin koguaeg ühes asesndis põhimõtteliselt olema.

 

Oi see võis mõnus olla:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jalast jäi luu alles peale 4 kuud ainult???


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tean seda tunnet, kõik läbi elanud. Taastusravis ka käisid?

 

Tegin kodus harjutusi, et liigesed liikuma saada, nt tõstsin varvastega lina jne :) taastusravile ei läinud, hetkel siiani hüppeliiges annab tunda aga jalgpalli lainel taas:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ound;2421229']Kas keegi Rakverest ka trenni teeb? Mõtlesin' date=' et alustaks ka jõusaaliga, käisin kunagi ka kergejõustikus. Olen väga huvitatud muidu bodybuildingust.[/quote']

Nimi saad anda kuna ise olen ka rakverest pärit .

Mis alaga tegelesid muidu ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
küsimus teile. Nimelt on võimalus käia 7 nädala sees kokku 14 korda jõusaalis.

 

Küsimus seisneb selles, et mis oleks mõttekas selle 14 korra sees teha? Kuna peale 14t korda lähen juba Eestisse ja mujale kus arvatavasti jõusaalis käimise võimalust pole, ja teadagi on jõusaal tavaliselt inimestele kes arenevad kehaga aina edasi, tõstavad raskuste arvu, tihe käimine jne.

 

Ehk siis mis harjutusi ja seounduvat oleks kõige parem selle lühikese aja jooksul jõusaalis teha?

Kõiki lihasgruppe teed. Paned päevad paika ja hakkad littima. Midagi keerulist siin pole.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pärast songaoperatsiooni läks mul rüht paigast, õlad vajusid ette. Igaltpoolt tulid kondid välja.. Kaal langes tohutu kiirusega - nädalaga 6+ kilo, kokku kaotasin ligi 10kilo.. kaalust, songaoperatsioon lõppes tüsistustega.. Vererõhk kõrge, songaoperatsioon läks nihu jne.. .

 

Esmane eesmärk oli näha tervislikum.

 

Igatahes pilt : (Veebruar-13.mai) Vahepeal oli igasugu muid probleeme, kuid lähen ikka kindla sihiga edasi !

https://www.dropbox.com/s/4lbrjmg2epdtex4/Progress1.jpg

 

 

Kriitika teretulnud.

Muudetud liikme clAim'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.