Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Proovisin täna romanian deadlifte , päris mõnus oli teha neid vahelduseks .Keegi siit kreatiini ka kasutab ?

Jah, alustasin uuesti võtmist. Just sai laadimiskuur läbi.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

surusin tämba 100 kilu rinnalt


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lasen ise ka täna selleaasta esimese trenni ära. Jälle päris pikk paus vahele ikka tulnud. Kaal 80kg.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nende jõujookidega ei tasu liialdada. Tänane artikkel virumaa teatajas. Tegin sellest algusest pilti, kuna see tasuline artikkel ja enam edasi ei näinud, aga mingi aeg saan koodi, siis saab vaadata.

joujook.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nende jõujookidega ei tasu liialdada. Tänane artikkel virumaa teatajas. Tegin sellest algusest pilti, kuna see tasuline artikkel ja enam edasi ei näinud, aga mingi aeg saan koodi, siis saab vaadata.

joujook.png

see peaks olema vist http://www.virumaateataja.ee/2666302/musklijoogid-keerasid-teismelistel-tervise-tuksi


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nende jõujookidega ei tasu liialdada. Tänane artikkel virumaa teatajas. Tegin sellest algusest pilti, kuna see tasuline artikkel ja enam edasi ei näinud, aga mingi aeg saan koodi, siis saab vaadata.

joujook.png

artiklis polnud liialdamisest mingit juttu. testri proovimisest tekkis lööve.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
artiklis polnud liialdamisest mingit juttu. testri proovimisest tekkis lööve.

 

“Olen näinud niisugustest toidulisanditest tingitud allergilisi reaktsioone ja akne ägenemist või akne tekkimist patsientidel, kellel seda varem ei olnud,” kommenteeris dermatoveneroloog Kanni Vahvik-Heinsoo.

 

EDIT: Võib-olla said valesti aru, aga ma ei mõelnud liialdamise alla üledoose vms.

Muudetud liikme Dydl'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
“Olen näinud niisugustest toidulisanditest tingitud allergilisi reaktsioone ja akne ägenemist või akne tekkimist patsientidel, kellel seda varem ei olnud,” kommenteeris dermatoveneroloog Kanni Vahvik-Heinsoo.

Aga samas kirjutab

"jõusaali treeneri sõnul sai poiss toidulisandeid tema laualt, kuhu ta pani täiskasvanud trennis käijatele toidulisandite testrid, mis tulid näidistena kaasa ostetud pulbritega. Tegemist on Eestis müügil olevate legaalsete toidulisanditega, kuid Alaril polnud neid lubatud võtta. Treener kahtlustab, et täisealised võtsid ja andsid neid noorematele edasi. “Kukkus lihtsalt halvasti välja. Oleks pidanud need testrid minema viskama. Mul endal ka ei ole hea tunne. See tõmbab treenerilgi motivatsiooni maha – näed vaeva, ja siis tuleb hooletusest selline jama,” nentis ta. "


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Arvad, et tester on erinev originaalpakendis olevast sisust?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Küsin siin ka, häid/odavaid jõusaale Tallinnas? Tudengina ei jõudnud enam maksta audentese 55 eurost paketti per kuu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Küsin siin ka, häid/odavaid jõusaale Tallinnas? Tudengina ei jõudnud enam maksta audentese 55 eurost paketti per kuu.

 

Tallinna Tehnikakõrgkoolis on jõusaali hind 6€/kuu.

Põhivahendid on seal olemas, soojenduseks saab mängida kas korvpalli või sõudemasinaga.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Uduseks on tõmmanud küll aga mitte päris locki :D ,paljuga siis tegid ?? :O:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.