Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Keegi teab, kust lahedaid tank tope tellida?

 

Haha:D

 

Täpsusta rohkem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

täna sai proovitud, mitu kätekõverdust 2 minuti jooksul teha jõuan. hetkeseisuga tuli 102


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Korralik selg:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Millegipärast mulle tundub, et kas neil meestel on sünnituspuusad või siis brazilian butt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Rääkige mulle kõik, mida te massilisajatest teate. Milliseid tooteid osta (võimalikult odavalt), kui palju, kui palju vaja läheb tegelikult, kas tasub üldse jne.

Kõige tähtsam ,et kas sul on toitumine korras kui see pole siis see massilisaja ei aita mitte kui s*ttagi .

Ega üks massilisajatest peaks olema proteiin :P


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tere vahvli rahvas!

 

Kas keegi on kolanud fitness poodides? Täpsemalt näinud/uurinud jõusaali treeningpinkide kohta miskit?

Kuna ennem käisin kodukandis jõusaalis, mille kuu kaart maksis 14€.. siis mandripeal 10x kaart maksab nt 39€(2h maksimaalselt 1 korraajal).. ja noo milleks ma peaks maksma niipalju.. pigem osta endale ise jõusaali pingid ja teha kasvõi kodus harjutusi.. soojenduseks 15min jooksmist lähiümbruses ei oleks probleem.. siis parem maksta aastaaega mingi 21€/kuu ja osta endale korralik multifunktsionaalne pink..

Praegu ainuke normaalne mis ma netist leidnud olen on selline:

http://gorillasports.ee/home/10000130-universaalne-treeningpink-koos-malmist-ketaste-komplektiga-108-kg.html

 

See on siis koos raskuste jne.

See oleks siis selline suurem väljaminek..

Pärast mingi 15kg/20kg kettaid lihtsalt juurde osta, kui rohkem raha peaks üle jääma.

 

Aga oskab keegi õelda kas täpselt samasugune või taolisi on kusagil suuremates spordipoodides olemas?

Küsin kuna ma tahaks järelmaksuga osta ja ise järgi minna, kuna kulleriga saatmine on see ikka päris kallis lõbu.. odavam ise ükskõik millisest eestimaa otsast järgi minna..

 

Milleks maksta tohutu suur summa 2 tunni ajapeale, kui ma saaks samaraha eest osta endale kogutehnika ja kodus treenida 24/7 kui vaid tahtmist on..

 

Koosraskustega 100kg~200kg + multifunktsionaalse pingi eest oleks nõus välja käima kuni 500€~600€

 

Teab keegi kedagi kes tegeleb just selliste asjadega..

 

 

Viimaste trennid: http://www.trennihunt.ee/Marrks

 

Soovitan kasutada, hea mugav :)

Kuna veebruari alguses tulin mandrile tööle, siis pole rohkem jõusaalis käinud.. ehk millalgi uuendan seda jälle.

Viimase ülakeha treeningpäeval proovisin siis esimestkorda 32kg hantleid ka ja saingi 7x ja 6x hakkama :)

Muidu ikka 24kg / 28kg hantlitega piirdunud.

Arvatavasti saaks 36kg ka mingi 3~5x üles, aga pole mõtet pingutada.. sest kes tasa sõuab see kaugele jõuab.

Muudetud liikme Marrk'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sai täna proovitud siis DLi ja Squati "maxi", ei hakanud 120kg kangi peale panema, kuna regulaarselt ei treeni neid, aga pärast tänast hakkasid need väga meeldima ja järgmisest nädalast ka kindlalt kavas sees. 3x90kg siis mõlemat sai tehtud, usun, et DL oleks mingi 2 kordust veel suutnud, aga olin suht väsinud juba trennist. Aga kükk tuli küll kolmas kord väga hädavaevu. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.