Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Pärast songaoperatsiooni läks mul rüht paigast, õlad vajusid ette. Igaltpoolt tulid kondid välja.. Kaal langes tohutu kiirusega - nädalaga 6+ kilo, kokku kaotasin ligi 10kilo.. kaalust, songaoperatsioon lõppes tüsistustega.. Vererõhk kõrge, songaoperatsioon läks nihu jne.. .

 

Esmane eesmärk oli näha tervislikum.

 

Igatahes pilt : (Veebruar-13.mai) Vahepeal oli igasugu muid probleeme, kuid lähen ikka kindla sihiga edasi !

https://www.dropbox.com/s/4lbrjmg2epdtex4/Progress1.jpg

 

 

Kriitika teretulnud.

 

Korralik areng :) Mis jõunäitajad on ka?


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Korralik areng :) Mis jõunäitajad on ka?

 

Hetkel ei oskagi nii öelda.

 

Kükk 70kgx10

Jõutõmme 100kgx1 (sitt veel, haare kaob ära) (kitsas)

Rinnalt surumist kangiga ei teegi hetkel, kuna lõhkus päris korralikult õlga. Arvan, et ei oska õigesti seda sooritada.

Hetkel 20kiloste hantlitega surumist. Rinnalt surumist tegin 2 kuud tagasi vast 60'nega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sai ka jõusaalis käidud ja vana õlavigastus ei andnud mingitki moodi märku. Kui lõpuks dipidel natuke üle pingutasin ja sellega keha asendi valeks ajasin läks rangluu vist korraks nihkesse ja tuli kohe tagasi kui maha hüppasin. Peale seda ei saa enam mitte midagi kätele teha jõusaalis, tunnen, et mitte ei jaksa vaid et õlg annab järgi ja hakkab valutama. Pole õrna aimu kuidas asja paremaks saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal tuli õlg liigesest välja, eriti lollilt. Paranes umbes 3-4 kuuga täielikult ära, enam väga valu ei tunne.

Soovitan füsioterapeudi juurde pöörduda, mulle kirjutati seal mitu lehte venitamisharjutusi ning kontrolliti erinevaid lihaseid jne.

Muidugi kui sul praegu ka midagi nihkes on, võib see päris jama teema olla, võib isegi oppi vaja minna halvimal juhul.

Olfeni (vist oli) plaastrid aitasid ka veidike valu tagasi hoida. Ise soovitaks sul praegu vaid alakeha treenida, rahulik jooks, sääremari, jalapress kui ei sega.

Lase kindlasti lõpuni paraneda sellel, need liigese ja luu jamad võivad elulõpuni esineda, eriti kui koheselt ravi ei saa ;)


"Progress, not perfection."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sai ka jõusaalis käidud ja vana õlavigastus ei andnud mingitki moodi märku. Kui lõpuks dipidel natuke üle pingutasin ja sellega keha asendi valeks ajasin läks rangluu vist korraks nihkesse ja tuli kohe tagasi kui maha hüppasin. Peale seda ei saa enam mitte midagi kätele teha jõusaalis, tunnen, et mitte ei jaksa vaid et õlg annab järgi ja hakkab valutama. Pole õrna aimu kuidas asja paremaks saada.

 

 

Aiii. Mul õlavigastus väga ammune, seepärast väga kangi ei teegi. Nüüd suutsin kuidagi liiga teha, annab tunda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asi ongi selles, et noorest saati sain selle vigastuse judo võistluselt ja mingit ravi ei saanudki. Hiljem hakkas õlg nukast välja käima, mitte liigesest aga nukast, nii et liigutada ei saand ja käsi külje peal kehaga 90 kraadi all seisab lihtsalt ning minuti pärast naksatab õigeks tagasi. Vahepeal läks eriti kergelt aga nüüd pole enam hullu peale seda nihestust mis nüüd oli. Õlg ei tekita valu, aga ma tunnen ülepinget asjade tegemisel kui ma ei peaks õla koha pealt midagi tundma ja mitte mingit ravi sellele pole kunagi saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Reamees ryan ,käisid eile võistlemas rakveres (koolide vaheline ,kergejõustik ) ?

Ise sai vahepeal käia võistlemas ,clean and jerk 100kg and snatch 76kg ,kaal 97.5kg ,mõlemad uued PB


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Reamees ryan ,käisid eile võistlemas rakveres (koolide vaheline ,kergejõustik ) ?

Ise sai vahepeal käia võistlemas ,clean and jerk 100kg and snatch 76kg ,kaal 97.5kg ,mõlemad uued PB

Jep, käisin tõesti. Ketast ja kaugust tegin. Nägid mind? :)


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jep, käisin tõesti. Ketast ja kaugust tegin. Nägid mind? :)

Nägin küll ja kuidas muidu läks ?

Omal läks suhtelisel halvasti :unsure:


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei viitsi pikka reportaazhi teha, aga eile siis toimusid mu esimesed rahvusvahelised võistlused - SELLi mängud. kogusummaks sain siis 585kg, mis tõi mulle kolmanda koha. 200kg kükk, 240 tõmme ja 145 rind. rinna oleks võinud proovida 150, kuna 145 tuli väga kergelt, samuti oleksin saanud sellega esimese koha. esimene ja teine koht jagasid mõlemad 590kg. eks kui videod kätte saan, panen siia ka

Muudetud liikme toido'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga võimas tulemus ikka ja tubli töö toido (YY)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rinnale oleks võinud otsa panna:D

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuidas koduste vahenditega siis biitsa arendada?

Ning mida arendab pealthaardega lõuatõmbamine ja althaardega?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuu aega oli paus. Nüüd käisin kolm korda jõusaalis päeva tagant. Käsi on raske sirgeks panna ning see tekitab samuti jubedat valu. Triitsepsi tehes käisid küünarnuki liigestes jubedad kraksud, mis olid samas ka valusad. Varem seda olnud pole, vähemalt mitte nii suurelt. Enam ei jaksa pärast seda kolme trenni kätega ühtegi harjutust teha, isegi mitte kätekõverdusi. Mida soovitate?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vähem laiama ja väiksemate raskustega äkki?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eino raskused on mul nii väikesed kui olla saab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mis mõttes ei jaksa midagi teha? lihased on valusad või liigesed? kui trenni pole teinud, siis pärast esimesi kordi ongi lihased valusad.

 

/a nvm, liigesed ikka vist. kui valus on, siis ära käi trennis ja oota kuni valu üle läheb. kui ei lähe, siis mine arsti juurde.

Muudetud liikme sauland'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas koduste vahenditega siis biitsa arendada?

Ning mida arendab pealthaardega lõuatõmbamine ja althaardega?

Pealthaardega lõuatõmbed arendavad selja lailihast ja triitsepsit.

Althaardega lõuatõmbed arendavad selja lailihast ja biitsepsit.

 

 

Siin siis minu väike flex video.

http://instagram.com/p/oN75mivA_6/


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.