Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

täitsa uskumatu kui valusad käed ja rind on peale esimest kahte trenni :D:D

selga sügada ei saa, käsi kukla taha panna on piinarikas, igasugused lihtsad tegevused on raskendatud :D

aga trennid iseenesest väga head olnud, jätkame samas vaimus :3


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis harjutusi annab teha Kangiga(raskustega) & surumis pingiga, saab teha kaldpingiks?

Ise leidsin ning valisin sellised harjutused:

Surumine kangiga lamades

Surumine kangiga kukla tagant istudes

Küünarvarte kõverdamine kangiga seistes

Surumine kangiga lamades kaldpingil

Küünarvarte kõverdamine kangiga seistes

Randmepainutus kangiga istudes, althoie

Randmepainutus kangiga istudes, pealthoie

Surumine kangiga istudes eest

Prantsuse surumine kangiga lamades


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Triceps näiteks siis on igasugused harjutused

http://www.trennihunt.ee/exercises/Triceps


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oskaks keegi mulle need harjutused nädala peale ära jaotada, võimalus igapäev midagi teha.


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tehke mulle keegi kava nüüd, plaanis on hakata tegelema hakata jõusaali trenniga. Siiani kogemusi on vähe, mõned korrad käinud. Kaalun 69kg, vanus 19. Trenni tahaksin teha ikka tervele kehale, jalgadest kuni kaelani välja. Kui palju peaks alguses käima mida teha jne. Hakkan käima ka veel jõusaali kõrvalt ujumas. Olge nüüd abivalmid :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma pole küll väga spets sellel alal, kuid kui alustasin tegin selle järgi http://www.fitness.ee/treeningkavad/1/1/56


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tehke mulle keegi kava nüüd, plaanis on hakata tegelema hakata jõusaali trenniga. Siiani kogemusi on vähe, mõned korrad käinud. Kaalun 69kg, vanus 19. Trenni tahaksin teha ikka tervele kehale, jalgadest kuni kaelani välja. Kui palju peaks alguses käima mida teha jne. Hakkan käima ka veel jõusaali kõrvalt ujumas. Olge nüüd abivalmid :D

Sa ei ole järjepidev, kui sa ei viitsi endale internetistki kava otsida. Cadmiumi jagatud kava on algajale täiesti piisav.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rohkem lootsin saada mingit tarka nõu vms tegelikult. Kuid jah, alustan Cadmiumi jagatud kavaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise tegin varem eestis jõukas trenni, aga kuna nüüd soomes ja jõukas ei käi , olemas pink,kang hantlid ja lamamismatt. Saab edukalt kõiki lihaseid treenida ainult et seda juba teise kava järgi, sammuti on toitumiskava järgmine käsil, kuigi jah jõulud ja aastavahetus eestis pani mu treeningutele paraja põntsu nüüd see nädal kolm päeva trenni olnud ja jube kus võhm on kadunud..Aga mis seal ikka homme juba jälle trennipäev :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

kõigile, kes vabal ajal mõned kätekõverdused teevad - http://vahvel.net/showthread.php?170951-Teeme-ära-1-000-000-kätekõverdust%21


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

täitsa perses, esmaspäeval oli rinna päev, ja siiamaani on kergelt valus :D

nüüd siis uus kava ka, esmaspäeval jalg, teisipäev rind + käed, kolmapäev selg + trapets, neljapäeval õlg ja reedel teen olympic lifte/tõmmet või midagi muud, milleks tuju on ^^


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kõigile, kes vabal ajal mõned kätekõverdused teevad - http://vahvel.net/showthread.php?170951-Teeme-ära-1-000-000-kätekõverdust%21

 

Päris hea teema:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

noniii, järgmine tagasilöök... täna sõbra juurest ühikasse tulles tundsin et põlv hakkas streikima.. mõtlesin et noh, ehk külmast, läksin trenni, tegin korraliku soojenduse, ja peale kolmandat seeriat kükke pidin trenni pooleli jätma, sest valu läks juba päris tugevaks. nüüd kõnnin longates ja isegi puhkeolekus annab tunda et midagi on mäda

:S


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sai täna spordiarsti juures käia ja suht masendav ,raskoe % 28,5% ,raskoe mass on 30,2kg :/ ja aasta juurde võtnud 11,1kg .

Varsti saab omale toitumis kava ja loodan sellega saada massi % normaalse peale


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

küsimus selline, et kui teen pidevalt kätekõverdusi, näiteks päeva jooksul 1000, kas siis reaalselt minu rinnalt surumise seeriad/tulemused tõusevad?


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
küsimus selline, et kui teen pidevalt kätekõverdusi, näiteks päeva jooksul 1000, kas siis reaalselt minu rinnalt surumise seeriad/tulemused tõusevad?

Eks ta ikka aitab jah, oleneb su käte asendist ka.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.