Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Admin

Asi võib olla ka selles, et ta tunneb end ebamugavalt deadlifti ja kükki tehes, seega ei pruugi maksimumi veel välja pigistada.

Ma näiteks aasta aega deadlifti ja kükki treenida ei saanud, sest polnud sellist võimalust. Suurte raskustega sain ainult jala pressi treenida.

Läksin teise jõusaali ning hakkasin ka jõutõmmet ja kükki treenima.

Rinnalt surusin 110kg aga kükkisin alguses ainult 100 ja deadlift oli 130, jalad tudisesid all, ei olnud harjunud selliseid liigutusi tegema suurte raskustega.

Paar trenni hiljem oli kükk 140 ja deadlifti rekord juba 160 peal ja sealt edasi.

 

Ma lihtsalt pakun välja variandi, et selles võib asi olla, aga ei pruugi.

 

Hea näide on smithi surumis pingiga, kus kang käib ainult üles-alla. Kerge kangi käsitleda ning ei pea muretsema tasakaalu üle.

Kui minna sealt üle tava kangile, kus peab ka tasakaalu hoima, siis käed tudisevad ikka päris korralikult :D


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Standing Barbell Curl ja Seated Dumbbell Curli tehes , ehk siis biitsa trenni ajal .

 

Mul oli endal täpselt sama probleem. Kasutad kõverkangi?

Endal aitas see, kui võtsin haarde vähemalt õlgade laiuse, siis ranne jääb mugavamasse asendisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Standing Barbell Curl ja Seated Dumbbell Curli tehes , ehk siis biitsa trenni ajal .

 

Mul oli sama probleem ainult standing barbell curlide tegemisel.

Randmed on ebameeldivas asendis ja hakkavad valutama.

 

Kui sul on võimalus kasutada kõverkangi sama harjutuse tegemiseks, siis kasuta seda.

Minul vähemalt aitas kõverkangi kasutamine, randmed oli loomulikus asendis ja valu kadus ära.

 

See et "seated dumbbell curli" ajal randmed valutavad võib olla tingitud sellest, et randmed on eelnevalt valulikud.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kükki on raske võrrelda sest eks peaaegu igaüks teeb eri sügavusega neid. Isegi 5cm langusvahet teeb asja juba kõvasti raskemaks.

pole seda midagi raske võrrelda.. kükis on kõige tähtsam, et kükitakse vähemalt 90 kraadi. kui kükitakse sügavamale, siis see on kükkija oma vaba valik. keegi ei käse tal kükkida nii sügavale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu südamestunnistus kükkide koha pealt ei piina, mina lasen alati natukene alla paralleeli. Ja ma teen pausiga kükki ka, kus ma lasen täiesti alla, hoian 3-4 sek ja siis üles. Seal olen teinud 2x3x110kg.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ise tellisin ka valgu ära lõpuks, nädala lõpus peaks kätte saama :Phttp://sportlab.ee/toidulisandid/proteiinid/100-hi-protein-standard-2268g.html

loodetavasti paari nädala pärast on rahaline seis vähe parem ja saan kreatiini ka osta :)

muidu trenniga seoses on plaanis teha kavamuutus, lähen ilmselt üle push-pull-legs kavale järgmisest nädalast


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ise tellisin ka valgu ära lõpuks, nädala lõpus peaks kätte saama :Phttp://sportlab.ee/toidulisandid/proteiinid/100-hi-protein-standard-2268g.html

loodetavasti paari nädala pärast on rahaline seis vähe parem ja saan kreatiini ka osta :)

muidu trenniga seoses on plaanis teha kavamuutus, lähen ilmselt üle push-pull-legs kavale järgmisest nädalast

alles hiljuti müüsin pmst terve selle koti sõbrale 20€ eest, kuna maitse ei talunud mingit kriitikat. aga eks hind ole ka vastav

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Viimasel ajal jõusaaliga suht jama seis......olen ainult pekki juurde võtnud ja trennis ei viitsi ka käia. Mott puudub.

 

Tekkis küsimus jalgade kohta. Kuidas teha välimist poolt reiel?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Väga huvitav tehnika Gerd Kanteril.

 

Mis te arvate?

 

http://www.iltalehti.fi/iltvurheilu/20140225037656289_v9.shtml


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga huvitav tehnika Gerd Kanteril.

 

Mis te arvate?

 

http://www.iltalehti.fi/iltvurheilu/20140225037656289_v9.shtml

 

Plahvatuslik ? Kuid lasi liiga kiirelt rinnale, kunagi lõppeb küll see halvasti

 

Hakkan ka siis proteiini kasutama.

http://sportlab.ee/grs-5-protein-system-228kg.html?search=GRS-5

 

Hetkel:

Pikkus - 179.8

Kaal - 74.6

 

On see hea ? Ma kunagi proovisin Sci-Mx Mass Systemit, kuid see oli täielik jahu.. Ei lahustunud ja maitses niiii-nii kohutavalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

selle jaoks tal mingi pehmendus ka särgi all, et halvasti ei lõppeks


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
alles hiljuti müüsin pmst terve selle koti sõbrale 20€ eest, kuna maitse ei talunud mingit kriitikat. aga eks hind ole ka vastav

 

oh god, seda ma kardangi :D eks näis, loodan et suudan alla suruda selle ikkagi :D


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole ammu kirjutanud aga täna sai kergelt jälle teha

Rinnale 40kg 6x1 ,70kg 4x1 ja 90kg 3x5

Välja asted 40kg 12x1 ja 50kg 12x5

Nende seerijade vahel olid kerged kastile hüpped jms


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.