Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Jätke see mõttetu üksteise kallal ilkumine. Kõik persoonid tegutsevad oma enda võimete piires ning annavad endast parima ja rollimängu taset pole kohe kindlasti võimalik mõõta kümnepalli süsteemis. Samuti nii kuidas ka iga inimene ei oska mängida karakterit kõikides erinevates rollides. Igal isikul on omad head ja halvad küljed erinevates rollides.

Tõsiselt lõpetage ära see jama. See vaidlus siin on põhiliselt samaväärne nagu vaidleks selle üle, kes suudab hingab paremini hapnikku sisse hingata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei tea kas see tõsi on seal sarmos on kõik mingid putad kellel on Rp skill vähemalt mingi 1/3 Aga Nebuloses on inimesed kellel on 1-7 skill nad rpvad paremini Sarmos mingi nrpjad ka No hate!

 

Mr.System sa ei pea üldse ütlema seda ma tean ise ka aga sa õhtulehe neid statistikaid loed va? Sarmo nRP tase langes lausa 18 (KAHEKSATEIST) protsenti kui sina just said ban.

 

Calabria, soovitaksin ka pigem sul arendamise kohapealt sõna mitte võtta, teed endale vaid häbi.

 

Sorry -_-

 

aa muidu klacen kui tahad kindlaid fakte siis palun:

http://www.youtube.com on üks variant ja kui sa ise ei leia siis siin on ka üks näide

 

http://www.youtube.com/watch?v=DLhcox53KEE


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

äkki tood õhtule lehe statistika, mind ennast kah see huvitaks sest õhtulehe sellist asja ma ei leidnud mitte kui midagi mill

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Mr.System sa ei pea üldse ütlema seda ma tean ise ka aga sa õhtulehe neid statistikaid loed va? Sarmo nRP tase langes lausa 18 (KAHEKSATEIST) protsenti kui sina just said ban.

moray.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui serveri 100st aktiivsest mängijast 10 nii käitub, siis sa ei saa öelda, et terve server on trolle täis või nRPjaid. Igas serveris on paharette.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui serveri 100st aktiivsest mängijast 10 nii käitub, siis sa ei saa öelda, et terve server on trolle täis või nRPjaid. Igas serveris on paharette.

 

Ma ei väidagi, et kõik on või, et igas serveris poleks neid trolle ja nRPsi. Aga kui mingi ennast täis ja serverist ban saanund inimolend praktiliselt igas ettejuhtuvas teemas kritiseerib Sarmot siis ajab ikka natukene närvi küll :)

Olen oma arvamuse Nebulosest eelnevalt öelnund ja see ei muutu enne seda kui peaksin teie serveris mängima hakkama või kokkupuutuma selle RPga seal.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma tean, et sa ei puutu neid, klacen, kuid siiski.. see on ka hoiatus kaasmängijatele, millised on nad tegelikult, kaks lolli.

 

Siin viskab Matukas KIMPSTERi serverist trolli tõttu välja, administraatorid missugused..

[spoiler=PILT]sa-mp-247.png

 

 

Siin sain slappi selle tõttu kuna tegin ringe üle väikse objekti linnaääres, ranna kõrval ning keerasin kiirteel ümber end.. Mis siis, et Unitys tehakse donuteid, sõidetakse 200'ga läbi ja mida veel.

[spoiler=PILT]sa-mp-248.png

 

 

Peale seda jätkasin kiirteel sõitmist ja sain ilma põhjuseta slap KIMPSTERi poolt, tema arvates on sõiduvahendiga sõitmine trollimine.

[spoiler=PILT]sa-mp-249.png

 

 

Peale seda järgnes veel kaks slappi, põhjuseks oli chickenrun, kuna jooksin enda autole järele.

[spoiler=PILT]sa-mp-251.png

 

 

Peale seda süüdistati mind trollimisel veel pealekauba.

[spoiler=PILT]sa-mp-252.png

 

 

Peale kõike seda veel öeldi, et ma peaksin crackima, põhjust ei mainitud, ei pidanud ka seda oluliseks, kuna ühtegi RP situatsiooni ei olnud ja siis visati mind ajaili, mille tagajärjel kaotasin ma enda kaks relva ning me kõik teame, et mingi lolli reegli järgi RELVI EI TAGASTATA, no matter fucking what.

[spoiler=PILT]sa-mp-254.png

 

 

Jah, klacen, nad on tõesti kullatükid siin serveris, neid tuleks pigem kõrgemale tõsta, et nad saaksid veel suuremaid vägitegusi korda saata.

Selle kommuuni otsustusvõime on langenud alla igasuguse nulli, võtate igasuguse endale sisse kes .. rõhutan, AVALIKUS ADMINISTRATIIV KANDIDEERIMIS avalduses mainib, et ta teeb seda ja ta on aktiivne ja ta muudab serverit parimaks, edu teile tulevikus.

 

 

 


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii see kahjuks on jah, Sten White, nende väga hea abistaja ütles "tra" ja sai selle eest ainult suulise hoiatuse, mingit warni. Mina olen selle eest saanud ikka korralikult warne, isegi 2 tükki.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kimpster & Matukas on administratiivist nüüdseks eemaldatud.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga hea server on, ainukene server kus kunagi mänginud olen SA:MPi. Leidsime ka uue arendaja nüüd, kes tundub osavam, kui mõningad eelmised,tegeleb iga päev, et jõuda paremuseni. Mis puutub sellesse laimamisse siin minu ja matuka nimel siis võin öelda. Mina saan kõigiga hästi läbi, mitte keegi pole minu kohta virisenud midagi, peale E.C, kes ei ole juba ammu enam kommuunis austatud inimene. Kas te teate kas kui palju inimesi administratiivist läbi käib ja kuidas paljud seal lõpetavad? Lastes kõik inimesed serveris õhku, tehes kõikvõimalikku aPowerdamist, unbanides oma sõpradest hackerid jne.. Aga mind ja Matukat saavad adminid usaldada ja seda nad teavad isegi. Vahepeal teeb Matukas võibolla nalja, mis ei ole just kõige naljakam aga selle koormab 100 kordselt üle see, kuidas ta kõik oma kohustused teeb täpselt ning korrektselt. Kui inimeste põhimotivatsioon ei ole mängimine, vaid serverite vahel jooksmine ja serveri halbade külgede välja toomine siis tunnen ma neile lihtsalt kaasa, sest see on naljakas.

Mõelge natukene. Kui te saate tuua meie kohta ütleme, 6 kuu jooksul, ühe video, kus oleme eksinud reeglite vastu. Meie saame teile tuua 10 videot päeva kohta, kus me teeme ainult head, aitame inimesi ning pakume teistele meeldivat rollimängu ja lõbusat seltskonda.

 

-kimbu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Up, hetkel käib launcherile kujunduse valimine, hääletada saavad kõik! Rohkem infot @ foorum.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Bumpan üles, alates tänasest on avatud mappingu konkurss, täpsem info asub siin:

http://forum.nebulos.net/thread-T%C3%A4htis-Mappingute-konkurss?pid=299299#pid299299

Tulge kindlasti ka serverisse mängima, hulgaliselt bugge on ära fixitud!

IP: gta.nebulos.net:7777


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Bumpan üles! Tulge mängima, varsti lisame serverisse uue Taksopargi & Mäe talu mappingu!

31. detsember on meil kavas teha üks väike aastavahetuse pidu, kus toimub paar loosi & lastakse rakette!

Tulge kohe mängima!

IP: gta.nebulos.net:7777


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Smurf me saime aru et said alles abistajaks, aga sa ei pea ullult siin pugema ja midagi tõestama sedasi kisendades. Kõik teavad seda serverit, serveri seisu ja selle mainet, mängivad need kes tahavad ja viitsivad, sinu sõnad ei kõiguta siinkohal mitte midagi kuna see server on juba piisavalt vana.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ahah, et see kui ma tahan serveri populatsiooni tõsta, et see on siis pugemine? Tead ära tule rääkima, ma ei viitsi isegi kuulata, midagi on siis PM.

Bumpan uuesti üles, tulge uudistage kindlasti nii meie foorumit:

http://forum.nebulos.net/index.php

Kui ka serverit, kuhu esimesed külastajad, kes varem mänginud pole, saavad teha RP-testi:

gta.nebulos.net:7777

 

Jääme teid ootama!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ahah, et see kui ma tahan serveri populatsiooni tõsta, et see on siis pugemine? Tead ära tule rääkima, ma ei viitsi isegi kuulata, midagi on siis PM.

Bumpan uuesti üles, tulge uudistage kindlasti nii meie foorumit:

http://forum.nebulos.net/index.php

Kui ka serverit, kuhu esimesed külastajad, kes varem mänginud pole, saavad teha RP-testi:

gta.nebulos.net:7777

 

Jääme teid ootama!

 

Sa spammi eest warni pole saanud juba?

Kui ei, siis kahju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ahah, et see kui ma tahan serveri populatsiooni tõsta, et see on siis pugemine? Tead ära tule rääkima, ma ei viitsi isegi kuulata, midagi on siis PM.

Bumpan uuesti üles, tulge uudistage kindlasti nii meie foorumit:

http://forum.nebulos.net/index.php

Kui ka serverit, kuhu esimesed külastajad, kes varem mänginud pole, saavad teha RP-testi:

gta.nebulos.net:7777

 

Jääme teid ootama!

 

poed sa niimoodi, et proovid olla kõige "abivalmim" abistaja. mis populatsiooni sa tõsta tahad siin, see server on nii alla käinud, kõik häxivad seal ja keegi ei taha mingis sitas serveris mängida, millest on pool kõik bugged ja sittagi teha ei saa, snj on palju mängitavam.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.