Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Ma ei tea kas see on bug või ei ole, mul on warning level 100% see drake warning on ka seal veel otsas, pani mulle warni põhjusega mine rahune natuke ja 50%, kus ma tean mis ma üldse tegin kui mul pole kusagil kirjas miks mulle see pandi? Aga foorumis saan ma olla.

Probleem peaks olema lahendatud.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aitäh, ootan avamiseni ära.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Bone County võib kiirelt igavaks muutuda ning ajapikku hakkavad mängijad nõudma kolimist või siis tuleb see administratiivi otsusel.

 

Sellegipoolest, edu teile.

Administratiivis on palju võõraid nägusi, ei oska selle kohapealt hinnata, aga nagu eelnevalt sai mainitud, siis ainult edu ja jaksu.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Klacen mis asi see peaks olema?

wtf.png

Nimeta.pngNimeta1.png

 

Tehti unban ja öeldi, et Drake tegi vea. Ja nüüd õhtupoole tuleb ennasttäis Härra Drake ja paneb uuesti ban? Keegi nebulosi administratiivist selgitage mulle mis toimub? Tõesti vihaseks ajab selline mode ja kust ta sinna atiimi sai?

Muudetud liikme Mad[R]ound'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Logisin kah siis oma logiseva kasutajaga sisse, kindlasti hakkan seal mängima.

Mäletan, kui seal käisin ja veel mängida ei osanud :)

WHAAT?

You are currently using an email that is not allowed to be used on this forum. Please reset it before continuing.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kõik pepupoisid saavad ju adminniks kui veits pugeda oskad :D Aga jah edu ma ei soovi suht mõttetu server kui seal pelamas käisin

See on loll jutt, räägi mis sulle serveris ei meeldinud, kohe mõtetuks ei ole ka mõtet ju tembeldada.

 

ound;2360287']Klacen mis asi see peaks olema?

wtf.png

Nimeta.pngNimeta1.png

 

Tehti unban ja öeldi, et Drake tegi vea. Ja nüüd õhtupoole tuleb ennasttäis Härra Drake ja paneb uuesti ban? Keegi nebulosi administratiivist selgitage mulle mis toimub? Tõesti vihaseks ajab selline mode ja kust ta sinna atiimi sai?

Võtsin asja uuesti ette ning kui Drake peaks veel midagi sellist tegema, on ta meeskonnast likvideeritud koheselt. Vabandan juba tema eest.

 

Logisin kah siis oma logiseva kasutajaga sisse, kindlasti hakkan seal mängima.

Mäletan, kui seal käisin ja veel mängida ei osanud :)

WHAAT?

You are currently using an email that is not allowed to be used on this forum. Please reset it before continuing.

Ehk on see e-mail blockitud. Kasutada mõnda muud e-maili, usun, et see aitab, kuid kui ei, siis saada mulle PM.

Tere,

 

Mind huvitab selline asi, et miks facebooki regamisel kasutatakse nii laia skoopi? Kas mu emailist ei piisa lihtsalt?

Kahjuks sellele küsimusele ma ei oska vastata, vastuse saamiseks tuleb kontakteeruda Nebulosega.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No juba see oli mõttetu et minu ucp testi vaadati mingi 4 päeva kui ma õieti mäletan,Mingi shoutboxis vend karjus et õu mode vaata ära ja siis saigi kuigi mul oli test ennem tehtud kui teistel vendadel.Adminnide buddyd saavad ju ikka ennem.Plus see ka et küsisin kas mingi adminn saaks vaadata mis mu kasutaja IG oli aga ei midagi saadeti pikalt ning õeldi et tee uus test ja kasutaja.


217.146.72.116:27017 - Karvaste SurfDM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No juba see oli mõttetu et minu ucp testi vaadati mingi 4 päeva kui ma õieti mäletan,Mingi shoutboxis vend karjus et õu mode vaata ära ja siis saigi kuigi mul oli test ennem tehtud kui teistel vendadel.Adminnide buddyd saavad ju ikka ennem.Plus see ka et küsisin kas mingi adminn saaks vaadata mis mu kasutaja IG oli aga ei midagi saadeti pikalt ning õeldi et tee uus test ja kasutaja.

 

Kahju, et kunagi nii juhtus, kuid hetkel sellist asja ei ole kohe kindlasti.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Custom mappingut ka lisate küladele juurde?

Loomulikult.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ikka ei saa foorumisse kasutajat teah :D


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Server on üle pika aja jälle avatud ning ootab kõiki mänguhuvilisi natuima eesti suurimasse serverisse uusi kogemusi otsima ning oma RPd rikastama.

Rohkem infot saate nebulos.net/forum. IG registreerida saate nebulos.net/ucp.

 

Tänase päeva rekord IG on 132 :)

// Tuli 135

Muudetud liikme TheSimpson'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Foorumimoderaatorid DoS attackivad oma mängijaid ja teisi servereid + käivad teistes serverites hackimas.

 

Proofita kahjuks ei tee sa midagi.

 

Igastahes serveris bugge on, jõudu uuele arendajale!

Muudetud liikme Kellameister'i poolt

ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõtlesin, et okei.. Mafioso kutsus mind Valentinisse, tegin kasutaja ära.. Mõtlesin, et ah poh yolo, RPma omaette, hoiame asja tasapisi ja vaikselt, kuni tegin horrible mistake ja sisenesin serveri.

 

Kohvriga kõndisin ringi, mingi vend jäi keset teed auto alla, tuleb kiirabi kohale ja siis tuletõrje, mul ei ole õrna aimugi miks, aga kohal ta seal oli, tahtis vist kannatanule vett anda, mdea.. igastahes vaatasin nurgapealt seda kõike, kuni äkki bobby hakkab tuletõrje voolikuga mind masinast laskma ja siis karjub veel takkaotsa, kas tahad veel v?!

 

Jooksin kiirelt eemale, läheneb mulle mehaanik, rääkisime bla bla bla, siis kõnnin ära vaikselt, tagurdab minujuurde ja kirjutab /me ühendab konksu mehele külge ja veab ta ära.. täpselt.

 

Keeraja, sa raiskad enda aega siin kommuunis, sa oled palju rohkemaks võimeline, lahku siit, ma palun sind, nad ei vääri sind siia! See server on hukatus, keda kotib, et mängijaskond on suur.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mõtlesin, et okei.. Mafioso kutsus mind Valentinisse, tegin kasutaja ära.. Mõtlesin, et ah poh yolo, RPma omaette, hoiame asja tasapisi ja vaikselt, kuni tegin horrible mistake ja sisenesin serveri.

 

Kohvriga kõndisin ringi, mingi vend jäi keset teed auto alla, tuleb kiirabi kohale ja siis tuletõrje, mul ei ole õrna aimugi miks, aga kohal ta seal oli, tahtis vist kannatanule vett anda, mdea.. igastahes vaatasin nurgapealt seda kõike, kuni äkki bobby hakkab tuletõrje voolikuga mind masinast laskma ja siis karjub veel takkaotsa, kas tahad veel v?!

 

Jooksin kiirelt eemale, läheneb mulle mehaanik, rääkisime bla bla bla, siis kõnnin ära vaikselt, tagurdab minujuurde ja kirjutab /me ühendab konksu mehele külge ja veab ta ära.. täpselt.

 

Keeraja, sa raiskad enda aega siin kommuunis, sa oled palju rohkemaks võimeline, lahku siit, ma palun sind, nad ei vääri sind siia! See server on hukatus, keda kotib, et mängijaskond on suur.

Kahjuks ei jõua me kõigil mängijatel silma peal hoida, seega kindlasti on mängijaskonna hulgas palju nRPjaid ja trolle, kuid neid on absoluutselt igas serveris. Sa oleksid võinud nendest inimestest teada anda ning nad oleksid kindlasti saanud vastava karistuse. Tagantjärgi ei ole enam midagi teha.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
PO UCPl ja meie UCPl on sama arendaja. Seega võib sealt sarnasusi leida.

Eelkõige on muudatused UCP sisus, mis on seotud turvalisuse ja töökindlusega, suurem osa on ümber kirjutatud..

Kui kõik töötab nagu peab, siis need sisemised uuendused kasutajatele paraku väga välja ei paista :>

 

Sellesosas kahtlen, et sama arendaja on kuna mina küll nebulose UCP'd ei arenda.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.