Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
See server sureb ära selle aeg on SAMP-is läbi saanud :)

 

Ma pean sulle kahjuks pettumuse valmistama, see, et meil praegu läheb kehvasti ei tähenda seda, et me lõpetame oma tegevuse. Erinevalt sinu keldri serveritest oleme me tegutsenud juba väga pikka aega ja enamus ajast on meid ka edu saatnud. Pärast igat langust oleme jälle targemad ja oskame tulevikus kasulikumaid ja paremaid otsuseid langetada.

 

Sa oled lihtsalt nii hale inimene, iga kord, kui sa tuled mingi oma projektiga välja lähed härga teis ja hakkad teisi maha tegema ja ajama sellist jampsi, et see server läheb kinni jms. Ainuke server, mis lähiajal kinni läheb, on sinu failed projekt. Anna andeks, et ma isiklikuks läksin, kuid ma lihtsalt pidin selle tõsiasja välja ütlema.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Ma pean sulle kahjuks pettumuse valmistama, see, et meil praegu läheb kehvasti ei tähenda seda, et me lõpetame oma tegevuse. Erinevalt sinu keldri serveritest oleme me tegutsenud juba väga pikka aega ja enamus ajast on meid ka edu saatnud. Pärast igat langust oleme jälle targemad ja oskame tulevikus kasulikumaid ja paremaid otsuseid langetada.

 

Sa oled lihtsalt nii hale inimene, iga kord, kui sa tuled mingi oma projektiga välja lähed härga teis ja hakkad teisi maha tegema ja ajama sellist jampsi, et see server läheb kinni jms. Ainuke server, mis lähiajal kinni läheb, on sinu failed projekt. Anna andeks, et ma isiklikuks läksin, kuid ma lihtsalt pidin selle tõsiasja välja ütlema.

 

35gnks.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleme ennast kokku võtnud ja tulemusi on juba näha, oleme teinud meeskonnas muudatusi ning lähipäevil saame ka kätte dedicated serveri, tänu sellele peaks samp serveri lag jms paranema.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Event Management on võtnud taas jalad alla ning juba sellel pühapäeval on oodata uut eventit, täpsema info leiate meie foorumist!

Ning astuge ka IG läbi, kuna igapäev korraldatakse erinevaid pidusi ja muud taolist!

Foorum: http://forum.nebulos.net/index.php

IP: gta.nebulos.net:7777

 


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Juba täna on tulemas uus event! Liituge kõik, kes seda veel teinud pole, koos saavutame parima tulemuse!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kiipus oli inspiratsiooniks meile kõigile.

matukas.png

Tegemist oli sellise olukorraga, kus serveri vea tõttu ei olnud mängus ühtegi sõidukit. Selle tankiga ei teinud ta mitte kellelegi halba ning juba mõne minuti pärast toimus restart, ehk kõik said oma sõidukid tagasi. Ma ei näe siin mitte midagi halba.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis siin ikka öelda, nebulos oli kunagi kunagi ammu aegadest parim server ning seda selajal kui oli Siim puldis, ei olnud mingit probleemi, et löögirühm ilmub kapist välja ning mida rohkem seda teemat vaadates, mida rohkem administratiivtiimi vaadates vajub nebulos aina rohkem rohkem alla, mängijaid ju võib olla kuid enamus nendest mängijatest kas afkib kuskil nurgataga, trollib, nRPb või siis lihtsalt laristab kuskil raha, ei mingit RPd seal ei toimu enam, see on kadunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis siin ikka öelda, nebulos oli kunagi kunagi ammu aegadest parim server ning seda selajal kui oli Siim puldis, ei olnud mingit probleemi, et löögirühm ilmub kapist välja ning mida rohkem seda teemat vaadates, mida rohkem administratiivtiimi vaadates vajub nebulos aina rohkem rohkem alla, mängijaid ju võib olla kuid enamus nendest mängijatest kas afkib kuskil nurgataga, trollib, nRPb või siis lihtsalt laristab kuskil raha, ei mingit RPd seal ei toimu enam, see on kadunud.

 

Ilmselgelt ei ole sa kursis praeguse olukorraga serveris. Praegu on meil kuskil 30-50 inimest ingame ning RP-d teevad sealt ikka väga suur enamus, kõik ei ole mingid master RPjad, kuid nad üritavad ning neil tuleb see juba üpris hästi välja. Väga lihtne on kuulujuttude põhjal serverit maha teha, tulen palun ise sisse ja veendu selles, et enamus mängijatest siiski teeb RP-d.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ilmselgelt ei ole sa kursis praeguse olukorraga serveris. Praegu on meil kuskil 30-50 inimest ingame ning RP-d teevad sealt ikka väga suur enamus, kõik ei ole mingid master RPjad, kuid nad üritavad ning neil tuleb see juba üpris hästi välja. Väga lihtne on kuulujuttude põhjal serverit maha teha, tulen palun ise sisse ja veendu selles, et enamus mängijatest siiski teeb RP-d.

 

Võrreldes sellega kui paljud arendajad on sellest GMist üle käinud siis võib varsti oodata millal mingi onupoeg tuleb foorumisse seda GMi maha ärima võileivahinna eest. Mitte keegi ei hinda enam Nebulost sellisena nagu ta oli peale avamist ja Siimu aegadel, peale Siimu lahkumist hakkas see asi seal vaikselt uppuma ja alla vajuma ning ära tule mulle rääkima, et 30-50st inimesest teevad üpris palju RPd, enamus kas farmivad raha kuskil või siis driftivad oma elegydega ringi ,kedagi ei "koti" see RP tähendus enam serveris-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võrreldes sellega kui paljud arendajad on sellest GMist üle käinud siis võib varsti oodata millal mingi onupoeg tuleb foorumisse seda GMi maha ärima võileivahinna eest. Mitte keegi ei hinda enam Nebulost sellisena nagu ta oli peale avamist ja Siimu aegadel, peale Siimu lahkumist hakkas see asi seal vaikselt uppuma ja alla vajuma ning ära tule mulle rääkima, et 30-50st inimesest teevad üpris palju RPd, enamus kas farmivad raha kuskil või siis driftivad oma elegydega ringi ,kedagi ei "koti" see RP tähendus enam serveris-

 

Ma lasen warnida sind, sa teed 2 postitust ühe ja sama sisuga, mis ei vasta tõele. Ma tahaksin su ingame kasutajat teada ja ma uurin järgi, millal sa reaalselt ise sees käisid ja olukorraga tutvusid, sest sinusuguseid kuulujuttude põhjal otsustajaid olen ma väga palju näinud ja seetõttu ka ma ei usu teid.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

TÄNA KELL 18:30 TOIMUB MEIL TAAS EVENT!

TULGE KINDLASTI NING KUTSUGE KA OMA SÕBRAD, SEST AUHINNAD ON HEAD!

 

TÄPSEMA INFO LEIATE MEIE FOORUMIST:

 

Foorum: http://forum.nebulos.net/index.php

KINDLASTI TULGE KA RP'MA, RP-TESTI SAATE TE TEHA IG!

 

IP: gta.nebulos.net:7777


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole kunagi eesti samp serverid meeldinud, kuna tundub koguaeg nii low rp, ja lambi lallamine ringi. Aga tuleb vist välja et saab proovitud ikka üle see.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma lasen warnida sind, sa teed 2 postitust ühe ja sama sisuga, mis ei vasta tõele. Ma tahaksin su ingame kasutajat teada ja ma uurin järgi, millal sa reaalselt ise sees käisid ja olukorraga tutvusid, sest sinusuguseid kuulujuttude põhjal otsustajaid olen ma väga palju näinud ja seetõttu ka ma ei usu teid.

 

Mis kuulujutud. Kujuta nüüd ette, kuulujutud tulevadki sellest, kuna server on sõnaotses mõttes p*sk. Miks snj jms teiste kohta ei käi kuulujutte, et on p*sk. Ega niisama ei käiks ju sellised jutud vms? Matukas kick siis ok.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõesti, Matukas on atm suur segav faktor selles serveris. Ta kaasab ka teised administratiiv liikmeid idiootseid tegevusi sooritama, mis üldmuljena jätab serverist vaid kõige halvima maine.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Maine läheb ainult alla, inimesed lahkuvad.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Siiani otsime ühte lisa arendajat! Kellel huvi peaks olema, rohkem infot saab minu käest.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Server, mis kunagi oli üks mängitavamaid, kus igapäev oli kvaliteetRP'd & server ei tunnistanud end mediumRP serveriks. Ma räägin Siim'u aegadest. Server oli Red Countys, 10-aastased ei tundnud veel SAMP'i & ehitasid liivaonne. Ma veel mäletan hästi, mis Nebulosesse tuli arendaja & järgmine päev sai Nebulose GM'i alla laadida, aTiimis olulisi muudatusi ei ole olnud, ainult Matukas - kunagine troll, nüüd nii perse pugenud kõigile, et isegi nebulos hoiab teda kinni. Ma ei tea, miks te küll end mediumRP serveriks tunnistasite, kui reaalne olukord on lasteaiaRP tasemel veel, sest inimesed müüvad Unity's relvi, ainuke avarii RP on /b skip - administraatorid on pohhuistid, kes igaüks tegutseb oma põhimõtete järgi, kus inimesed saavad karistuse vastavalt sellele, kuidas ta administraatorile meeldib, pidev onupojapoliitika. Administratiivis oli Garrity, kelle nimeline isik on LS-RP server tester kui ma ei eksi, klacen taandab inimesi, sest nad on taandarenenud, muud miskit. Samad näod jooksevad koguaeg silme eest läbi, sest uusi ei eelistata, kui eelistatakse siis sa pead olema piisavalt perse pugenud, või shoutbox'is end nähtavaks teinud.

 

Serveri hiilgeajad on möödas & Nebulos RP ei ole see, mis ta oli - pigem panna nimeks Nebulos FUN.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui sa vaatad meie meeskonda praegu, siis sa näed seal palju uusi nägusi. Too konkreetseid näited mingist /B skipist, seda ei ole enam. Saage aru juba, et ainult teie juttude põhjal on väga raske reaalset olukorda serveris muuta, mul on vaja konkreetseid näiteid ja inimesi, kes on midagi valesti teinud, et neid siis õpetada. Ma olen nii kindel, et enamus nendest, kes serverit maha teevad on ise trollinud või hackinud ja nad on banni saanud. Siin te esinete kui kõvad RP kunnid jms, kuigi tegelikuses olete te ise just need, kes serveri RP-d laastavad.

 

Luban väita, et RP tase on tõusnud kindlasti natukene, enam trolle ja niisama muidumehi nii palju ei kohta.

Muudetud liikme klacen'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Normaalne, tahan registreeruda foorumis ja kui lükkan accept siis tuleb tekst nimelt

"We are not accepting registrations from your country" (Ise elan Soomes)

 


Knock knock! <span style=✊"><span style=🚪">Who's there?<span style=❓">Daisy<span style=🌺">Daisy who?Daisy me rollin' they hatin' rfpozmEsQkGrhICq5LJW_RP4al5S.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.