Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ma ei käi enam eriti SA-MP'is, kuid mu kogemused on maksimaalselt 2 nädalat vanad. Ma luban väita, et administraatorite silme ees käituvadki kõik korralikult, sest see on ainuke võimalus kiitust teenida. Serveri olukord reaalselt paraneks, kui läbi viiakse karm tund - klacen, sa peaksid teadma küll mida tähendab Nebuloses karm tund. Palun, viige see uuesti töösse.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Black Ninja - kirjutasin Nebulosele sinu probleemist ning kohe kui ta online tuleb, teeme asja korda =).

 

Jeisoun - Karmil tunnil ei ole mõtet, kuna inimesed oleksid vaid selle tunni aja jooksul korralikud. Koguaeg tuleb olla karm, seda olen üritanud ka administraatoritele selgeks teha, osad saavad sellest aru, osad mitte. Üritame inimesi veel õpetada ja RP taset paremaks muuta.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei käi enam eriti SA-MP'is, kuid mu kogemused on maksimaalselt 2 nädalat vanad. Ma luban väita, et administraatorite silme ees käituvadki kõik korralikult, sest see on ainuke võimalus kiitust teenida. Serveri olukord reaalselt paraneks, kui läbi viiakse karm tund - klacen, sa peaksid teadma küll mida tähendab Nebuloses karm tund. Palun, viige see uuesti töösse.

 

 

See jutt on loll, et adminite ninaall käituvad kõik hästi. Keegi ei tea, millal või milline admin neil specis on. Arvad, et admin teleb ennast mängijale kõrvale ja näitab, et jälgib antud mängijat?

Samuti ei muuda karm tund midagi. Tund aega vähem lollitamist ja rohkem afkimist ei tõsta serveri taset, adminid peavad alati karmid olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Serveril nüüdsest ametlik 0.3z Client versioon peal

 

Kõige uuema versiooni saate siit - http://forum.nebulos.net/thread-SA-MP-0-3z-Ametlik-Client

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Too konkreetsed tõestused, kuidas me trollisime? Mina tulin serverisse ja sõitsin autoga üle põllu ning sain a-jaili. Siis vaatasin, et teised saavad banni ja siis sain ka mina mitte millegi eest. Samuti see DDOS jutt on sinu luulu, sest keegi midagi sellist ei ole suust välja öelnud. Hoopis teie mehikesed ähvardasid Nebulose serveri majanduse tuksi keerata.

 

Ma ei arvanud, et sa hakkad sellist vale tootma nüüd.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Me ei ole huvitatud kellegi nö. ründamisest. Saame teie Hostiga samuti hästi läbi.

 

Kas tõesti keegi ähvardas kedagi? Või miks ilma tõestuseta midagi sellist üldse välja tuua?

Kas te ei arva, et see serverite omavaheline kaklemine muutub tüütuks juba?

 

Sa-mp mängijaskond on niigi väike, kõigile on kokkuvõttes kasulikum, kui servud omavahel veidikene rohkem viisakust üles näitaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Cppu, teie serverit ei saa konkurendiks nimetadagi kahjuks. Kuid kui sul on meid süüdistada mingites utoopilistes asjades, siis järgmine kord tee seda koos tõestustega, sest niisama lampi hüppamine ei ole päris õige asi.

 

 

Juba pühapäeval on järgmine event, foorumist leiab rohkem infot selle kohta!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Ega jah, nebulos Gamingu juhtkond on tasemel :D

 

http://forum.nebulos.net/thread-Film-klacen-climerman

 

http://forum.nebulos.net/thread-Seriaal-klacen

 

Ise ka aru saate, et kui te sellist kõntsa toodate, siis teie maine langeb jubedalt? Samas ma pole kindel, kas sellel mainel enam kuhugi langeda ongi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas kunagi jääb ajaloos sAdmin süüdi? - Ei.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See situatsioon, mil klacen, Verax & Kalevipoeg tulid tahtlikult trollima, hiljem läks vestlus üle Teamspeaki & kui ma panin Veraxile ban, sain nebu foorumist perm ban, te olete kohutavalt alla käinud.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aitab sellest ümmargusest jutust. Too konkreetseid tõestusi, et me tulime sinna trollima, mina vähemalt ei teinud mitte midagi. Kui te ei taha, et teie teemat tuleksid samuti poisikesed nii reostama, siis palun lõpetage juba ära ükskord. Muidugi kõik võivad siia asjalikku kriitikat postitada aga siis koos tõestusega.

 

Mis su foorumikasutaja on?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina sain näiteks matukalt 1 aasta ban, kui mul sai see protsent täis, ma ei olnud viimane aeg mitte midagi foorumisse öelnud ja siis seal abistajaks saamises käis mingi troll, ma ei mäleta kelle vahel ja siis ma kirjutasin sinna ühe asja, mis ei olnud suunatud kellegile ja ei sisaldanud sensuaarseid väljendeid ja sain aastaks ban, ma soovin selle eemaldamist või siis nebulos on väga alla käinud.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mina sain näiteks matukalt 1 aasta ban, kui mul sai see protsent täis, ma ei olnud viimane aeg mitte midagi foorumisse öelnud ja siis seal abistajaks saamises käis mingi troll, ma ei mäleta kelle vahel ja siis ma kirjutasin sinna ühe asja, mis ei olnud suunatud kellegile ja ei sisaldanud sensuaarseid väljendeid ja sain aastaks ban, ma soovin selle eemaldamist või siis nebulos on väga alla käinud.

 

Foorumikasutaja?

 

 

// Sain su foorumikasutaja teada, esiteks sa ei ole banned ja kirjuatasid abistaja avaldusse täpselt nii: "Sitt kandidaat, nussis pikka aega taksopargis ja sõimas meid. Sobiks pigem blacklisti kandideerida kui abistajaks."

Muudetud liikme klacen'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kirjutasin enne, et sensuaarseid väljendeid, ehk siis roppsõnu ma ei kasutanud ;)


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõik tohivad oma arvamust avaldada, kuid mitte siis, kui nad teevad seda mingi viha hoos, kui said ajaili vms. Me kogu juhtkonnaga tahaksimegi ükskord saada normaalset kriitikat, tänu sellele saame ka vastavaid muudatusi teha, et kõigil oleks parem serveris mängida.

 

Aga kui kõik vennad kirjutavad kellegi teise pealt, et Nebulos on alla käinud ja ei selgita miks, siis jah mulle ei meeldi selline kriitika + see, kui hakatakse mingit luulut siin ajama. Kindlasti on vaja palju muuta, kuid andke meile teada, mida ja miks ja tänu sellele asjad ka paranevad.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõige parem muutus oleks kick matukas.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma tõepoolest ei jäädvustanud seda situatsiooni & võtan vastutuse vaid Veraxi, Kalevipoja ja keegi kolmas, nime ei mäleta, klacen sina ei saanud minult karistada, vaid Evy'lt, mille kohta ma seletust anda ei oska. Eb0t1 on kasutajanimi. See pole hea asi, kui ühe serveri jamad viiakse teise serverisse üle (nagu Verax tegi).


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.