Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Klacenil on õigus,

 

Kuna registreerimine on avatud kõigile, tuleb paratamatult mõnikord ka mõningaid trolle.

Järgmine kord näete rikkumis, andke meeskonnale teada.. (foorumis pilt ja postitus õiges teemas)

 

Sellest piisab, et neile karistus lisada.

See on ainult aja küsimus millal iga troll oma bänni ära teenib.

 

Seega kui näete kuskil mõnda probleemset olukorda, andke meeskonnale teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Küsimus: Kas aTiimis on 12 aastased nagu enne? (Küsin sellepärast, et adminid käitusid enne seda kui server suleti päris lapsikult ja kõik aTiimist afkisid)

Ei, aTiimis ei ole minu teada 12 aastaseid. Ma ei oska midagi öelda adminite käitumise kohta, ilmselt, kui nad käituda ei oskaks, siis neid ka tiimis ei oleks.

Natuke uudiseid ka, nimelt hakkab tegutsema selline asi nagu Event Management, tulemas on palju huvitavaid üritusi, kus saavad osaleda kõik.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keeraja oli hetkel ainukene aju administratiivi peale kokku, kes tegeles mängusiseselt, nüüd on server doomed ka.

 

lol, hea kild.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keeraja oli hetkel ainukene aju administratiivi peale kokku, kes tegeles mängusiseselt, nüüd on server doomed ka.

See on vaid sinu arvamus.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei tea endale kõik meeldib, aga see Meedia Peadirektor on sõnaotseses mõttes ära keeranud ja ebaaktiivne.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõsiselt nagu ?Kas sinna peab kirjutama kirjandi ,et saada mängida v?Kontrollis Nicole_Brown, rollimängu test pole sobilik

 

Sinu rollim�ngutest ei sobinud. Vajuta siia, et test uuesti esitada.

Põhjus:

 

 


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tõsiselt nagu ?Kas sinna peab kirjutama kirjandi ,et saada mängida v?Kontrollis Nicole_Brown, rollimängu test pole sobilik

 

Sinu rollim�ngutest ei sobinud. Vajuta siia, et test uuesti esitada.

Põhjus:

 

 

Sa pead vastama kõigile küsimustele korrektselt lihtsalt, midagi muud rasket ei ole seal.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa pead vastama kõigile küsimustele korrektselt lihtsalt, midagi muud rasket ei ole seal.

Tegin seda ja ikka sama asi


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Administratiivis on toimunud suhteliselt suured muutused! Informatsiooni leiad foorumist.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Absull mitte midagi ei ole muutunud seal serveris sellest ajast saati kui ma seal viimati mängisin. RP drive on VÕIMATU teha lihtsalt. FC vahel on kõigil 120 rauas koguaeg. Tullakse külg ees vastu rammitakse auto katki ja padavai minema. Adminite käest küsisin abi täpselt 8 korda ja mulle ei reageeritud. Järgmine hetk sõitsin meha autoga linna vahel ja mida ma nägin? Andry või mis iganes ta admin nimi on ja Gevin trollivad mööda FC'd ringi. Üks hüppab suvalise RP'ja auto katusele ja sõidab temaga koos minema. Andry rahulikult deagle välja ja tulistama. Mõlemad aod. Teine hetk oli siis see, kui nägin kuidas admin võtab suvalise auto ja siis hakkab aod all linnas RP'd tegema. Tulgu jah ütlema, et unustas. Enne seda just aitas ühte inimest. Selle inimeste nussimise asemel võiksite te teha seda, milleks te olete administratiivtiimis!!

 

Vahel jääb tõesti mulje, et enamus administratiivist kes on nebuloses olnud ja on praegu on seal ainult seepärast, et samp maastikul oma perset kergitada. Tõsiselt sitt töö omanikul või kes iganes neid administraatoreid sinna atiimi valib.

 

Ainukesed normaalsed adminid kellega kokkupuutusin on kriz ja Winston. Kui küsid, siis saad oma abi. Ülejäänud käivad niisama lõbutsemas seal vist. -.-

//Edit: Mirkz jäi samuti mainimata. Ainuke admin kes karistas mängijaid trolli ja nrp eest.

Muudetud liikme Patarei'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hetkel on mõistmatuks jäänud see, et mängijatele oli lubatud suure distsipliini parandamist eesotsas majanduse parandusega. Okei võibolla majanduse parandusega on saadud üldkaudselt hakkama kuid distsipliin ja kord seda ei ole absoluutselt. Kui admin ei viitsi sind aidata siis võetakse appi vanaegsed meetodid nagu /toges, mis keelab ära kasutajal adminile privaatsõnumit saatmast. Lisaks sellele on näha kuidas grupeeringutes käib tegevus, üldiselt siis kas BCPD või BCFD. RP Drivest me ei hakka üldse rääkimagi mismoodi seal RP drive käib... Maakolgas, hea stuntida ja seal "no RP drive teha". Kuidas kurat on jaotatud administratiivne tööjaotus, et kõigil oleks selge mida teha ja millal teha? Ütleme nii, et kui mängija rikub reegleid, siis umbes 10 minutit peale rikkumist topitakse mängija ajaili, no kuidas kurat tema peaks teadma mille eest ta nüüd sai, olgu see selleks. Küsides saad rohkem.. Kas see on distsipliini hoidmine? Vanad head sAdminid lahkusid, eesotsas arendajaga... Mille pärast? Selline mängijaskond ja administratiivis distsipliini puudus on see, mis viis nad lõpuks selleni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Serveril pole viga eriliselt midagi, lisada paar abistajat/admini juurde ja asi oleks seal enam vähem korras. Kui muidugi normaalsed lisada, praegu võid /esida adminile nii palju kui tahad ja ega nad ei vasta kui oled /teata all vähemalt 3-4 korda küsinund abi. Aga muidu kui välja jätta nRP, ebanormaalne RP ja adminite puudumine (1 päeva välten nägin ma kümmet erinevat admini?) siis on server 4+. Okei see ka, et kuna seal raha saab nüüdseks raskemalt ja elu nagu ikka käib normaalselt ja värki siis mingi 2-3 nädala pärast kui pool serverit on varustatud miljonitega siis tuleb see suurem nRP ja vaidluste laviin. Aga no selleks ajaks on juba tuuleke vahvli arvamuste rääkijate poolt vaibunund. Mind ajab selle serveri juures kõige rohkem närvi see, et seal kui RPd siis sa kas kaotad selle RP või sa sured ja pead tegema PK/CK. Toon näite, no kuna RPn naist siis ei viitsind seal raha farmida ja proovisin meest saada aga siis mingid 2 tõmblejat tulid 2 korda ja küsisid, et tule peale. Kui olin lõpuks natukene linnast väljas siis nad tulid ja lendasid live... kohe panid /me surub naise autosse, /Do saan? ma loomulikult /do saad. Kuna nad mind kinni ei pannund ega midagi siis ma tegin /me võtab mehe kaelast kinni ja surub kätega tugevalt mehele kaela peale ja tema /Do ei saa. Ma: /do miks?, tema: /do kuna mul relv ja olen tugev. Nagu rlly? :D Ja kui nad viisid mind Red Countysse kuskile blueberry mingi maja taha ja tegid /me võtab naisel seeliku ära, ma: /Do ei, hoian kinni ja tema siis jällegi: /do saan küll, mul relv ja olen tugev. Kuidas saab RP testist selline läbi?


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelt on kahju, et niivõrd hea server omal ajal on nüüd muutunud selliseks rahvaga keldriserveriks. Tagajamistel kasutatakse loogikat, et tagaajamisel ei pea RP'ma, lisaks kui ma olin üle pika aja Nebuloses, sattusin ma 5 minutiga otsa ligikaudu 10'le nRP drive'ile, kuid mida tegid adminid? - Sorri, mul pole aega. Kes kurat võtab selliseid admineid a-tiimi, kellel pole aega? Lisaks ka see, et adminid ei ole kunagi õigel ajal õiges kohas ja lisaks ei ole neil mängjaskonna jaoks piisavalt admineid kunagi sees. Põhimõtteliselt on nii, et hakka või fotograafiks, sest nRP'st mis seal serveris toimub, võib tervelt 2 suurt fotoalbumit saada, see on lihtsalt uskumatu.

 

Lisaks on võetud liiga suurele mängjaskonnale liiga väike kohake, sellise mängjaskonnaga sobib LS, SF, LV. Seal ei ole nii, et kõik on üksteisel perses & RP'da saab ka normaalselt. Siin on üksteise perses kinni kõik & pigem käib troll, kui RP. Toon ehtsaks näiteks selle:

Keegi otsustab Politsei eest põgeneda, kui Politsei kätte saab ta, siis on kas kaks-kolm asja: Süüdistatakse Politseid nRPs, vingutakse et karistus on liiga suur, logitakse.

 

Ma igatsen Red County aegu, kus väiksed lapsed veel mängisid õues puupulkadega, mitte ei tulnud Nebulosesse teiste tujusi rikkuma.

 

Need ajad olid kuldsed, kui trollimine oli praktiliselt teadmata mõiste & seda julgesid teha vähesed.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Serveri ise päris hea. Täna juhus selline lugu. Hakkasin sooritama paremat pööret. Seejärel admin pööras vastassuunda ja tahtis teha minust mööda sõitu. Mina just selmomendil pöörasin. Oma viga ta muidugi ei tunnistanud ja ütles mulle: "Kas sa meelega pöörasid mulle otsa?" Auto pidin ka muidugi ise korda tegema. nRP drive tehakse väga palju. Politsei sõidab ülepõllu (vilkurid muidugi puudusid), tegin ka muidugi /teata ning sellele ka ei vastatud. Muidu server mulle istub ja täna teen foorumis ka mingisse grupeeringusse CV.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Abi võib vaid siis saada adminite käest kiirelt, kui sul on sõbrad atiimis, politseidel on poh kus sõidavad, kasvõi mägedes oma premieriga.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Serveri ise päris hea. Täna juhus selline lugu. Hakkasin sooritama paremat pööret. Seejärel admin pööras vastassuunda ja tahtis teha minust mööda sõitu. Mina just selmomendil pöörasin. Oma viga ta muidugi ei tunnistanud ja ütles mulle: "Kas sa meelega pöörasid mulle otsa?" Auto pidin ka muidugi ise korda tegema. nRP drive tehakse väga palju. Politsei sõidab ülepõllu (vilkurid muidugi puudusid), tegin ka muidugi /teata ning sellele ka ei vastatud. Muidu server mulle istub ja täna teen foorumis ka mingisse grupeeringusse CV.

Su jutt umbes selline: "See on sitt, see on sitt ja see on ka sitt aga ikkagi mulle meeldib ja mängin edasi." Ära võta südamesse. Lihtsalt koom lugeda. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nurmanlje

Muudetud liikme udukas'i poolt

"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Su jutt umbes selline: "See on sitt, see on sitt ja see on ka sitt aga ikkagi mulle meeldib ja mängin edasi." Ära võta südamesse. Lihtsalt koom lugeda. :D

 

Ongi sitt, mingi Shit Addictionis adminid ja vene maffia, server puccis.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.