Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aitab sellest ümmargusest jutust.

[---]

Muidugi kõik võivad siia asjalikku kriitikat postitada aga siis koos tõestusega.

 

Kui tõestusega tohib, siis postitan.

Alljärgneva tõestusena on selgelt näha, kuidas nebulos Gaming juhtkond oma sõna ei pea. Mitmekordselt lubatakse mulle, et teemat menetlevad neutraalsed omanikud ja mis välja tuli? vMode Matukas võttis asja kätte ja pistis lukku! Ilmselt, et oma sõpru süüst vabastada? Mul kenasti kõik teemades videod ja värgid tõestuseks, et ma ei ole mitte mingit trolli korraldanud, aga minu juttu surutakse täielikult maha.

Panin video, öeldi et on vähe, tahaks kogu tagaajamist. Ütlesin, et las omanik menetleb ja panen suurema video, oldi nõus. Panin täispika video, järsku jäi kõik vaikseks. Küsisin omanike kohta ja teema lendas teise sAdmini poolt lukku. Tegin uue teema ja ka see lendas teise vMode poolt lukku.

Kokkuvõtteks võin öelda, et ei soovita mängida serveris, kus juhtkond ei suuda sõna pidada ja iga hetke tagant mõte muutub ning kus (vabandage väljenduse eest) üksteise kaitsmise ja kõntsa koristamise näol perse poetakse.

P.S! Peale selle, et ma seal mängida ei soovita, soovitan ma veel vähem sinna annetada, oma kallist aega kulutada või suuremaid plaane teha. Miks? Ma kohe tsiteerin vMode Matuka suust tulnud lauset, miks.

Tere @

toetaja.pngHarli., sooviksin sulle meelde tuletada, et siin serveris mängimine ja eksisteerimine on privileeg, mitte õigus. See tähendab seda, et serveri omanikel on vaba voli sind nii mängust kui ka foorumist vastavalt vajadusele eemaldada ilma igasuguse põhjuseta. Mitte, et põhjust poleks antud olukorras olnud aga mulle lihtsalt pakub nalja see, kuidas sa oma "nõudmisi" esitad, umbes nagu oleks Eesti Põhiseaduses kirjas, et igale kodanikule peab olema võimaldatud nG serveris mängimine.

Toon siis alla ka tõestuse, siis on asi ants ja pole tühja sopaga pritsimist.

Matuka tsitaat: http://forum.nebulos.net/thread-Film-klacen-climerman?page=2

Esimene teema, kus on nii lühivideo kui ka 25min täispikk video, kus näha, et mingit nonRPd ega trolli pole toimunud ja kus lubatakse mitmekordselt omanikke: http://forum.nebulos.net/thread-Seriaal-klacen

Teine teema, mille tegin seetõttu, et teine sAdmin pani esimese ilma loata kinni: http://forum.nebulos.net/thread-Film-klacen-climerman

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Omanike arvamusel käitusime me korrektselt, sa ajad lihtsalt oma jonni. See on sinu probleem, et sa käid pidevalt mängus trollimas ja nRP-mas, me ei soovi selliseid mängijaid. Sa võid selliseid vingumise postitusi 100 tükki teha, see ei muuda midagi.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Omanike arvamusel käitusime me korrektselt, sa ajad lihtsalt oma jonni. See on sinu probleem, et sa käid pidevalt mängus trollimas ja nRP-mas, me ei soovi selliseid mängijaid. Sa võid selliseid vingumise postitusi 100 tükki teha, see ei muuda midagi.

 

Omanike arvamus ongi see, et kaitsete üksteist ja matate oma pahategusi maha, vot nii.

Ma tõin selgesõnaliselt oma eelmises postituses isegi TÕESTUSEGA välja, et ma pole just trollinud ja nonRPnud, kuid te surute seda väidet mulle ikkagi peale - kes meist jonni ajab?

Need pole "vingumise postitused", vaid need on selleks, et näidata rahvale teie tõelist palet, mismoodi te käitute ja ma soovin, et keegi sinna orgi otsa enam ei astuks. Ma ei ürita nende postitustega endale mingit unbänni sealt sebida vms, lihtsalt kirjutan avalikult oma arvamuse, et inimesed saaks faktide järgi omale serveri valida, that's all.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma loodan, et su soov täitub. =) Muud pole mul sulle midagi öelda.

 

 

Administratiivis on toimunud paar muudatust, rohkem infot saab foorumist!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Juba homme on event! Rohkem informatsiooni leiate foorumist.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga halb server, kuna omanikud mängivad kokku ja on ükskõiksed teiste mängijate suhtes.

Ainuke asi, mis aitaks serveril ülesse tõusta on kick Matukas, kuna ta ei oska olla, ning quitis kooli, et Nebulos mängida.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Administratiivis on toimunud palju muudatusi!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma tulen mängima, kuna madukas sai kick.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Juba homme on event, osale sinagi!

Muudetud liikme klacen'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Uus sAdministraator: Kaspar


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Miks server kinni ?

 

Mis kell sa vaatasid?

Võimalik, et arendaja just sel hetkel tegi restardi või lisas uuendusi.

 

Proovi nüüd uuesti, server on avatud.

Kui on endiselt probleeme, anna teada, vaatame lähemalt üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.