Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tegemist oli väga kahetsusväärse juhtumiga, tegeleme asjaga ning üsna pea saavad need isikud, kes seal videos olid karistatud!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
E.C kas mina olen loll või asi on selles, et mida sa üritad siin nende piltidega näidata? Siin võiksin välja lugeda, et nebulos on hetkel siis eestis kõige rohkema mängijaskonnaga server???

 

Pane prillid ette ja vaata korralikult pilte, mitte ära postcounti niisama ning paistab tõesti, et sa oled loll. Pildilt tahab ta näidata seda, kuidas administratiivtiivi liikmed on endale IG nimed pannud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pane prillid ette ja vaata korralikult pilte, mitte ära postcounti niisama ning paistab tõesti, et sa oled loll. Pildilt tahab ta näidata seda, kuidas administratiivtiivi liikmed on endale IG nimed pannud.

 

Kuule tõesti ma ei vaata mingi nimesid ja ei nuhi neid kui mul samp on lahti. Need hakkavad silma alles IG mitte, et ma vahiks mingeid mängija nimesid. Kohe näha, et inimene otsib meelega igast sitta ja tal pole midagi kodus teha kui vaadata koguaeg nebulose nimesid kes IG on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selle pildiga näidati lihtsalt ära mis masti serveriga tegemist on. Lihtne ja loogiline. Ei ole vaja siin midagi kaitsma hakata kui on selgelt näha millised lambad seal mängivad. Olgem ausad see on tõde. Pole juba mitu aastat sellest serverist MITTE MIDAGI head kuulnud. Liigub ikka allamäge nagu ta on seda teinud peale Siimu ja Caupo lahkumist Nebulosest. Nebulos on tänapäeval samp maastikul juba sõimusõnaks muutunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Õnneks ei pannud administratiivi liikmeid endale neid nimesi, vaid hoopis väiksed lapsed, kes üritasid servule halba teha. Nad panid selle nime ja connectisid servusse, kuid nad ei loginud sisse. Mul on väga kahju, et te arvasite, et need inimesed on administratiivis, te eksisite rängalt. Ja seda juttu, et ma pole aastaid Nebulose kohta midagi head kuulnud võid rääkida kodus perele, ma võin samuti ükskõik mis serveri teema alla kirjutada, et teil on sitt servu, võiksid aru saada, et ilma faktideta ei saa me kuidagi asja muuta.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuna server ei kontrollinud, kas kasutajal on RP test sooritatud või mitte, tänu sellele tekkis ka suvaline arv mängutunde, praeguseks on see fixitiud.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei piirdunud moraaliga, said üsna karmid karistused, mis peaks neid vaos hoidma.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Ja seda juttu, et ma pole aastaid Nebulose kohta midagi head kuulnud võid rääkida kodus perele"

Jah ma ei olegi sealt midagi head kuulnud. Seletan siis sulle ära ka miks. Ise ma seal ei mängi enam ammu ja seda seepärast kuna igaltpoolt liiguvad jutud, mis seal serveris toimub, kuidas käituvad mängijad ja kuidas käitub administratiivtiim. See video näitas samuti ära mis seal toimub. Olen suht kindel, et see ei olnud ühekordne juhtum teil seal. "Head kuulnud" Selle kahe sõnaga mõtlesin ma seda, et mitte keegi peale teie enda serveri mängijaskonna ei kiida seda serverit. Isegi teie mängijaskond ei kiida seda. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

klacen, props sulle tegelt, et sa suudad kõik selle bullshiti kõrval end vaos hoida ning vastata täie mõistuse juures, kuid lihtsalt.. te raiskate vaid serveriga enda raha, kaua te ikka suudate seda tsirkust seal üleval pidada, mida mõned kutsuvad mängijaskonnaks, üks probleem vaid teise järel.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

TheSimpson, ilmselt ei ole sa olnud omaniku rollis, las ma seletan sulle, mis peale nende eemaldamist saab? Mõtle natukene ette ka, see tuleb hiljem hoopis kahjuks meile. Parandaksin sind, ma ei ole omanik vaid sAdmin.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kahju? See ongi teie probleem, te hoiate praeguseid kinni nii kuidas jaksate, kuigi seal serveris oleks kindlasti paremaid kandidaate kui nemad kaks.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kahjuks mina ei ole trehvanud paremaid kui nemad kaks, kindlasti oleks vaja meeskonnas muudatusi teha, kuid mina saan vaid neid muudatusi hääletusele panna, kui enamus hääletavad vastu ei saa ma kahjuks isegi parema tahtmise juures kedagi eemaldada / juurde võtta.

 

Samuti oleks meil vaja veel peaarendajat, seega kes oskab koodi kirjutada, võiks kandideerida.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuna server ei kontrollinud, kas kasutajal on RP test sooritatud või mitte, tänu sellele tekkis ka suvaline arv mängutunde, praeguseks on see fixitiud.

 

Kas saan õieti aru, et need aastad millal olete SA:MP serveriga tegelenund ning kõik need arendajad on seal sellise asja sisse jätnund, et UCPst pole tolku?

Nagu paned nime, connectid ja saad random arv mängutunde :O Eriti profid arendajad on need kes panevad random arv mängutunde ka juurde :D:D (Y)


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan millegipärast, et need isikud polnud sissegi loginud vaid lihtsalt connectisid serveri.. väga kahtlane oleks kui sul kohe on olemas random arv mängutunde..

Väga putsis on see eesti samp kommuun ikka, tehakse üksteist maha nagu mingid idioodid


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täpselt, need isikud ei olnud sissegi loginud. Calebria, ma ei hakka sinu arendusoskusest üldse rääkimagi..


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pff. Mölisete to arendamise skillidega? (rofl) Minu arvates, on Sarmo Roleplays palju paremad arendused kui nebus nt (Minu arvamus, no hate)

Ma ei tea kas see tõsi on seal sarmos on kõik mingid putad kellel on Rp skill vähemalt mingi 1/3 Aga Nebuloses on inimesed kellel on 1-7 skill nad rpvad paremini Sarmos mingi nrpjad ka No hate!


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ärme üldista eks. Sarmos mängib hetkel ka minu serveri administraator Nuki. Tahaks näha, kas üldse leidub keegi, kellel on Eesti samp maastikul parem rollimängu tase ja loovus üldse. Olen sampi mänginud eRP ajast ja olgem ausad ma ei ole siiamaani kohanud kedagi, kes mängiks rolli põhjalikumalt kui tema. Teil tekib muidugi küsimus, et miks keegi teda ei tea, kui ta nii hea on? Ta ei ole lihtsalt mingisugune glory hunter, kes vahib kusagil tipp serveris, et kuulsaks saada. Seega jätame üldistamise ära. Julgen väita, et nebuloses on rollimängu tase umbes sama mis Sarmos, kui mitte hullem isegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mille põhjal sa seda väita julged? Sooviks konkreetset fakti, ära niisama huupi pillu.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.