Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Imperial Roleplay

Soovitatud postitused

Külaline kvann
wuttt? õnnelik? Lihtsalt mainin, et ootasin ka selle serveri avamist ning enda teada pole siin teemas midagi halba kirjutanud.

 

Jutt ei olnud sellest teemast. Need kirjad, mis sa mulle Ultratimes saatsid, näitasid ära, kuidas sa Imperialist tegelikult arvad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Miks hate? Chillax, lukustage teema ning sisenege Entherni, avamist on oodata soon enough, lol.

 

Õudne reklaamimisviis, häbi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Martin mina ei kustutanud seda ära. Selle kustutas ära mu sugulane. Sain sellest täna teada kui foorumi tulin. Palun selle eest vabandust. Ma üritasin sind korduvalt kätte saada ja lõpuks ma ei viitsinud enam oodata. Seega otsustasin ise.

 

Njamh... Otsustasime teha parima serveri veel, kõik oli enamvähem välja mõeldud, esimene kord ei õnnestunud, aga mina alla ei andnud, kui nüüd annad sina alla vabandusega, et tead iga põõsast ja posti sannis? Kas Sa juba neile nimed ka välja mõelnud? :D (Ära pahanda, sarkasmiga küsin, lihtsalt kurb vaadata, muud midagi.) YOLO

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Asi on ka rohkem viitsimises. Pole üldse viitsimist tegeleda. Ei viitsi omanik olla. Võibolla mängin niisama imperialis kui server kunagi peaks üldse avanema. Niikauaks aga edu teile. Hea vaadata, et vähemalt oled sina omanik mitte keegi teine. =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Varsti tuleb teade, et kvann on lahkunud ja mängumood on avalikult Eesti Sampi foorumis üleval.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Varsti tuleb teade, et kvann on lahkunud ja mängumood on avalikult Eesti Sampi foorumis üleval.

Eeldan, et vihjati UltraTimele. Seal suruti mulle mängijaskonna poolt avamist peale, kõik lükati vaikselt minu kaela, mind segati ja see kõik ajas lõpuks keema. Arendada tuleb endale sobiva tempoga ja endale sobivas stiilis. UltraTimes ma seda teha ei saanud, Imperialis ei piira mind selles osas peaaegu miski. Kui kõik korras on, ei lahku ma kindlasti. Kui Imperial vastu peab, jääb GM ka meie kätte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

logo.png

Mõned uudised, mis viimaste nädalate jooksul serveris toimunud on, ning kirjeldus sellest, millele me peamiselt

panustanud oleme.

 

Olen peaaegu iga päev viimase mitme kuu jooksul serveri mängumoodi arendanud ning uuendused on märgatavad.

Mõned huvitavamad süsteemid on mööblisüsteem, tühjade sõidukite rehvide vigastamine (Kahjuks pole see tänu

SA:MP syncile perfektne, olen proovinud kõike selle parandamiseks) ning mitme karakteri süsteem. Kokku on valmis

umbes kaks kolmandikku mängumoodist. Kõigil uuendustel on võimalik silma peal hoida siit.

 

Pidevalt on toimumas avalikud arutlused tulevaste süsteemide üle - Kas on mõtet raisata nende peale aega, millised on

nende head ja halvad küljed ning kas need tasuvad end pikemas perspektiivis ära. Värskeimale arutlusele pääsete ligi

vajutades siia. Mida rohkem arvamusi me kogume, seda paremini on meil võimalik süsteemid üles ehitada just mängijate

eelistusi järgides.

 

Põhirõhk on meie serveri mängumoodis pööratud realistlikkusele. Me ei ürita seda saavutada tuues mängu erinevaid

nälja-, janu-, une- ja muid rollimängu segavaid süsteeme. Autodel on olemas rehvide lõhkemise võimalus, kuid

tavakasutuses on see minimaalne. Kummi kärsatades ja driftides lõhkevad need aga üsna ruttu. Sõidukite kütusekulu

on täpselt selline, nagu ta paberitel kirjas on ning sõltub suuresti sõiduki kiirusest.

 

Ka serveri majandus on realistlik, hinnad on ligikaudu sama suured, kui nad on päriselus. Inflatsiooni piiramiseks oleme

me võtnud kasutusele erinevad meetmed, mis peaks suutma serveri üldist majandust pikka aega tasakaalus hoida.

 

Pärast serveri avanemist keskendume algselt peamiselt vigade parandamisele, pärast seda toome serverisse mitmed

põnevad võimalused aja viitmiseks, mille kohta kuulete täpsemalt hilisemalt.

 

Server keskendub peamiselt korralikele ja vähemalt keskmise rollimängu tasemega mänguritele. Inimestel, kelle arvates

on tähtsaim võimalikult kiiresti rikastumine, on võimalik teenida raha töökohtade abil, kuid nende tulu on väiksem, kui

grupeeringute liikmetel. Et grupeeringutes ei hakataks raha koguma, kehtestatakse grupeeringutele kontroll.

 

Viimastel päevadel on meie administratiiviga liitunud kolm endist liiget: Siim, Rass. ning Fearless, vastavalt kaks

moderaatorit ning üks administraator. Nende ülesanneteks on hetkel arenduseks vajaliku info koostamine, serveri

vigade otsimine ning foorumis korra hoidmine.

 

Serveri foorumile on lähinädalatel/kuudel tulemas ka uus, tänapäevane kujundus, mille autoriks on The Truth. Tema

integreerib foorumisse ka uue UCP. See kõik ootab kahjuks suures osas MyBB uue versiooni, 1.8 valmimise taga. Uus

kujundus tuleb mugavam kõigist tasuta saadaval olevatest ning ka suurest osast tasulistest.

 

 

Serveri sisselogimine ning tulevane intro:

 

 

 

Sõidukite rehvide ja kütusepaagi tulistamise tagajärjed:

 

 

 

Ootame kõiki meie foorumiga liituma. Teeme võimatu võimalikuks, päriselt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kindlasti tulen astun läbi foorumist. Ülimalt vinge tundub olevat see server.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.