Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Imperial Roleplay

Soovitatud postitused

Sorry, aga mida päev edasi seda enam hakkab tunduma, et oli vale otsus sinna serverisse üldse kasutaja teha. Väga labane, kuidas adminitel on nagu ühisrinne mängijate vastu. Okey, see on tore, et atiim saab omavahel hästi läbi, kuid hakata mängijaid maha tegema ja enamvähem sõimama sellega, kui juletakse teema teha administraatori poolsest rikkumisest, siis pole asi enam üldse nii tore ega roosiline, kui esmapilgul paistab.

Palun parandage oma suhtumist mängijatesse ja arvestage ka kriitikat, jah ma saan aru, et lennutatakse ka väga palju tühje sõnu, mida on lihtsam ignoreerida, kuid üht-teist võiks siiski ka kuulda võtta.

 

Igatahes I'm out.


Narkoturu suursponsor

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sa teed admini kohta teema, et ta ei tee midagi, kus on admini enda poolt välja öeldud, et ta oli tol hetkel afk ning pärast määras isikule karistuse. Pole vaja igalt poolt probleeme otsida. Ma saan aru, et sa tahad ilge administraatorite kriitik olla aga usu mind. Vale inimene oled selle jaoks. Sa oled nagu shave meie kommuunis, kes ainult otsib probleeme koguaeg. Saaks aga ainult kakelda kellegagi või kellelegi väänata. Ära tule ütlema, et ma ei karista admineid. Üks sai juba rank down ja kahele olen määranud awarni. Ilgelt tore on lugeda, et me sittagi ei tee kui sa tegelikult lihtsalt ei tea, millal adminid karistada saavad. Ma ei pea tervele mängijaskonnale teatama, et nüüd sai keegi karistada. Kui tehakse teema, kus on reaalselt täpselt välja toodud administraatori poolne viga, siis jah ta saab muidugi karistada nagu ka tavamängijad. Kui aga tehakse teema, et see või teine ropendas või, et keegi oli AFK, siis no offence aga ma ei hakka sellise sita pärast kedagi karistama. Vahel lihtsalt on vaja olla afk ning vahel lihtsalt läheb natuke kauem arvutist eemal. Olen ka ise korra olnud üsna pikalt eemal, sest lihtsalt unustasin peale eemale minemist ära, et samp lahti jäi. Otsige ise vähem probleeme, tegelege omade asjadega ning teil on kõigil kergem kommuunis aega veeta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Suure uuendustekuuri on läbinud meie mööblisüsteem.

 

Mööbli ostmisel on nüüd võimalik pöörata objekti eelvaadet, et näha seda igast küljest. Sama võimalus on ka riiete, telefoni ja sõidukite ostmisel. Selle juures on vaid üks viga: Mõnel objektil on SA poolt määratud telg paigast ning seda pöörates võib see pildist välja minna.

 

bvzJWS9.jpg

 

Kuna paljusid objekte, nagu maale ja kaardinaid ei saa kursoriga valida, ehitasin ma alternatiivse mööbliobjektide liigutamise ning eemaldamise. Kui objekte on rohkem kui 25, jätkuvad need järgmisel leheküljel.

 

GiOYcH9.jpg

 

Et aga nimekirjast pole täpselt aru saada, millise objekti sa valid, ning nii võib sootuks vale eseme eemaldada, lisasin ma ka mööbli eemaldamisele eelvaate - Ka seda saab pöörata!

 

MmKn1MY.jpg

 

Lõpetuseks mõni näide, mida meie mööblisüsteemiga on võimalik ehitada. Tegelikult on serveris juba ligi 650 mööbliobjekti, seega äradisainitud kortereid on palju rohkem. Meie ei piira ka mööbliobjektide arvu, ainsaks piiranguks on teie kujutlusvõime!

 

9KRVsty.jpg

ZxFJyWb.jpg

oOl1wSH.jpg

QkZ6pvZ.jpg

GGW9j6L.jpg

7m6wBlH.jpg

thy1ThH.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

TULGE NING KÜLASTAGE MEID FOORUMIS, SEAL SAATE TE ÄRA TEHA KA UCPS RP-TESTI, ILMA SELLETA TE IG EI PÄÄSE.

 

FOORUM:

http://imperial-ls.eu/foorum/index.php

Mängijaid käib IG stabiilselt, iga õhtu on tavaliselt vähemalt 25 inimest IG näha, mis on väga hea! (Pühapäeval oli 43)

Kohtumiseni foorumis ning IG! =)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Meie server sattus rünnaku alla. Hetkel pole teada, millal serveri tagasi üles paneme, kuid ilmselt lähiajal.

 

Edit: Üleval.

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

​Tule ja veedame vihmase reede õhtu koos mõnusat roleplayd tehes =)

 

FOORUM

http://imperial-ls.eu/foorum/index.php

IP

178.217.187.124:7777

kvann teeb serveriga tõsist tööd & arendust, täpsemat infot leiate meie foorumist!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Serveris käib mõnus rahvas, kvann teeb suurepärast tööd bugide fiximisel. Usun, et varsti asub ta ideede ehk arenduse kallale, seega jääme teie ideid foorumisse ootama, et meie kommuun veelgi meeldivamaks muuta.

 

FOORUM:

http://imperial-ls.eu/foorum/index.php

TÄPSEMAT JÄRELKAJA IM-RP 2.0 KOHTA LEIATE SIIT:

http://imperial-ls.eu/foorum/showthread.php?tid=84&pid=1587#pid1587

 

 

Serverisse te enne foorumis registeerimise ning seal UCP's vaja minema RP-testi mitte läbimise kahjuks ei pääse, jääme teid ootama! =)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tervist rollimängu huvilised!

 

Imperial Roleplay otsib endale uut foorumi arendajat. Kui te arvate, et teil on piisavalt kogemusi sellel ala ning usute, et saaksite edukalt hakkama, siis saatke meile foorumisse "Kandideeri administratiivi" alafoorumisse avaldus, kus on kirjas teie eelnevad kogemused antud alal ning kõik muu veebiarendaja tööd iseloomustav informatsioon. Teised teie avaldust seal ei näe. Alafoorumit näevad ainult administratiivtiimi liikmed. Jääme avaldusi ootama!

 

Foorum

http://imperial-ls.eu/foorum/index.php

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

See oli administratiivivaheline suhtlusprobleem. Nimelt pole meie aChat foorumipõhine ning Patarei ei saa/saanud sellele ligi ja talle jäi viimaseks informatsiooniks see, et meil on foorumiarendajat vaja. Vahepeal aga leidsime administratiivi seest parema arendaja. Patarei tegi selle postituse siis, kui ma alles rahulikult magasin ning ma ei saanud teda takistada.

Sinu teema on meil arhiivis alles, kuid sa ise ei näe seda. Kirjutasin sinna enamvähem sama põhjuse + selle, et need oskused, mille sa välja tõid, pole meile piisavad. Ka õigekiri jättis soovida.

Vabandame!

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Administratsioonist on lahkunud Patarei (IRL põhjustel), kuid oleme leidnud talle väärika asendaja, kelleks on Yabodo.

 

kvann (GM) ja Truth (foorum) teevad tublit tööd ka arenduse kallal, täpsemat infot leiate meie foorumist:

http://imperial-ls.eu/foorum/index.php

 


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lõppude-lõpuks on kaua oodatud IM:RP 2.0 valmis, nüüd hakkab kvann tegelema 2.1'ga, kus on väga palju huvitavaid süsteeme:

  • Mängijad saavad kasvatada enda maja aias taimi. Erinevaid taimi tuleb palju. Võimalik on käia ka "õunaraksul".
  • Kala püüdmine kaidelt. Süsteem meenutab kunagise BLSi kalapüüki, kuid ilma spämmita ning rohkemate teguritega. Kes mäletab, see mäletab.
  • Kitsede jahtimine metsas. Mahalastud kitselt saab liha.
  • Pandimajja müüdavad asjad salvestuvad andmebaasi ning teine inimene/müüja ise saab selle sealt osta. Hea võimalus mängijatevahelise turu loomiseks ning rare asjade hankimiseks.
  • Toidu valmistamine toiduainetest, mida saab taimedelt, kala püüdes, kitsi jahtides, pandimajast või teiselt mängijalt.
  • Mööblile kasutus: Kasutusega objektide ette tekib pickup, kasutatavaks kapp (Tuleb ka riiete vahetamise võimalus), külmkapp, pliit, televiisor, raadio. Kaotada majapank, kapp, telekas ja raadio eraldiseisva süsteemina.

Lisaks sellele korraldame me selfie võistluse (eraldi command selle jaoks olemas), täpsemat infot saate foorumist, kuid aega on teil selfiesi teha kuni 10-nda juunini, seega kiirustage, sest mida varem, seda parem. =)

 

 

LINK SELFIE VÕISTLUSELE:

http://imperial-ls.eu/foorum/showthread.php?tid=707&pid=2872#pid2872


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kvann teeb suurepäraseid süsteeme, mida ma Eesti SA-MP maastikul veel näinud ei ole ja ma tahan sellega öelda, et soovin sulle (teile) veelkord palju-palju edu!

 

Et su postcount veel suurem tuleks.

Hurraaaa!

Lohh


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Server muutub iga päevaga aina sitemaks. Mõtlen administratiivtiimi.

On ka erandeid a-tiimis aga jah peamiselt mingid ülbikud, kelle peamine eesmärk on rängalt ära panna ja nö oma "sõprade" seas ägedat mängida.

r.i.p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Toidu valmistamine toiduainetest, mida saab taimedelt, kala püüdes, kitsi jahtides, pandimajast või teiselt mängijalt.

Tänapäeval saab pandimajast ka toiduaineid? Väga huvitav, peab kindlasti järgi testima tulema.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Veider server, enamus administraatoritest on täiesti lambist võetud, trollitakse pidevalt jne.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

Mis asi juba surnud? Kodulehel kuvab ainult vastu Host 'web2.wavecom.ee' is not allowed to connect to this MySQL server .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Serveril uus ip?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.