Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Imperial Roleplay

Soovitatud postitused

Külaline kvann
juba 2012 suvel pidi see server avanema algselt, edu haha.

 

Server avanes, oli umbes kolm kuud lahti, kuid me ei jäänud sellega rahule. Nüüd kirjutan ma peaaegu üksi (Tegelikult peaks mul abiline-kaks olema, kuid nad on laisad) uut GMi. See on peaaegu valmis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Aeg viia inimesed kurssi viimaste uudistega.

 

Vahepeal on meie administratiiviga liitunud MadRound. Ka tema on suutnud meie ühtsesse meeskonda sisse sulanduda ning on serveri heaks palju tööd teinud. Administratiivis on ilmselt oodata varsti ka teisi muudatusi, millest kuulete õige pea.

 

Vahepeal on valminud palju huvitavaid uuendusi, millest mõne kohta olen ma jõudnud teha video:

 

[video=youtube;xPLzM-NxTQs]

 

Note: Boomboxi synci olen ma vahepeal parandanud ning mahapanemisel olevat katkestust enam ei teki.

 

 

[video=youtube;WoyokXbt-Rc]

 

Rohkem videoid leiate minu YouTube kanalilt: http://www.youtube.com/user/RaadioDrox/videos

 

Vaadates videod võite märgata teatud sarnasust Graffiti ning võitlusstiilide puhul: Mängija peab nägema millegi tegemisel vaeva, kuid see tegevus ei tohiks võtta nii palju aega, et inimene sellest ära väsiks ja et talle põnevus alles jääks. Sellist stiili üritan ma hoida ka teiste süsteemide puhul.

 

Mu peas on valminud ka IM-RP 2.1 uuenduste nimekiri, kuid see pole veel üles kirjutatud ja lõplik. Uuenduste pealkirjaks saab "Sports & Activities". Võite juba ennustada, mis sellega kaasa võib tulla.

 

Nüüd kauaoodatud küsimus: Millal on avamine? Kindlasti ei saa me avada enne MyBB 1.8 ning SA-MP 0.3z valmimist. Loomulikult peame me jõudma valmis ka kõik foorumi ja GMiga seonduvad asjad. Praeguse seisuga on mu to do listi jäänud veel 27 asja, mis peaksid valmima vähem kui kuu ajaga. Kõik oleneb sellest, kui käbedalt mapperid ning teised abilised tööd teevad. Vahepeal võtsin ma kerge puhkuse, kuid alates tänasest jätkan ma arendust tempos, mida võisite näha oktoobris. Nende allesjäänud 27 asja seas on nii bugfixe kui ka uusi süsteeme, millest mitmed on ainulaadsed ja ootamist väärt.

 

Foorumi avanemine toimub kindlasti enne serveri oma. Foorum on praegu väga algelises seisus, kuid viimasel nädalal on areng kiirendunud nii MyBB kui ka meie arendajate poole pealt.

 

Tänan kõiki, kes on meile toeks olnud! Täiendavat infot võib küsida siit teemast, privaatsõnumiga või e-maililt kvann@online.ee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Paar pilti, mis ma olen teinud. Näitan neid, et te meid päris ära ei unustaks. Lisaks piltidel nähtavatele süsteemidele olen ma teinud näiteks tõeliselt eepilise relvasüsteemi, afterlife ja palju pudi-padi, mida peate ise hiljem avastama. Enam pole palju jäänud, vajaksin vaid ühte mapperit appi, ootan pakkumisi.

 

qbq3QaP.jpg

KWBc54i.jpg

bvVp8Su.png

VyBPJGM.jpg

zQiSJsX.jpg

SwJPyia.jpg

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Kaks päeva läksid mul serveri MySQL süsteemide ümber kirjutamisele, siiani pole kõik veel läbi testitud sellega seoses. Nimekirjas on mul veel umbes 25 asja. Probleem on aga selles, et alati kui ma midagi ära teen, tuleb mingi uus mõte, mille tahaks enne avamist ära teha. :D

Foorumiga on natuke nutusem seis, foorumiarendajal on eksamite periood ning ta on viimased nädalad üsnagi hõivatud olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

logo.png

 

 

Me oleme siiani elus ja terved ning arendus toimub aktiivselt. Serveri avamine toimub 26. aprillil, kell 19:00 - Täpselt aasta pärast

algupärase Imperial Roleplay avanemist. Algupärasest Imperialist pole siiski palju järgi jäänud: Mängumood on seekord kirjutatud nullist,

on palju konkurentsivõimelisem ning mõnes osas lausa teerajaja rollis; Administratiivi on pikema aja jooksul läbinud suur uuendustekuur ning

ka kõik muu on saanud täiesti uue hingamine.

Täna toimus esimene suurem testimine, mis oli piiratud inimestele, kes on meie teekonna jooksul meile toeks olnud. Kokku esines neli

mängumoodi poolset viga, mis on praeguseks hetkeks juba parandatud, ning üks viga andmebaasis, mis eemaldas kõigilt adminiõigused.

Testijate arv pole kindel, kuid arvatavasti oli kohal 7-8 inimest.

Arenduse osas olen jõudnud punkti, kus mul pole mitte midagi teha, ning kõik puuduolevad süsteemid ootavad mapingute või andmete

kogumise/lisamise taga. Seetõttu on minu Vahvli postkasti oodatud kõik teie ideed, mis teistele serveritele liiga utoopilised tundusid - Kes

teab, ehk oleme erand?

Üks minu viimaseid suuremaid süsteeme on tuleskript, mille juures ma võtsin eeskujuks skripti, mille ma kaks aastat tagasi SA-MP foorumist

Kõrberollimängu mängumoodi kopeerisin. Praegu uurides tundus seal kõik ausalt öeldes kohutav ning ma otsustasin selle ümber kirjutada -

Minu kood tuli ligi kolm korda lühem, kuid sisaldab kõike, mida ka selle esiisa. Osa selle funktsioone on nähtavad järgnevast videost:

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Uuenduste leht on hetkel maas, ilmselt täna õhtuks saab korda. Serveril pole launcherit, kuna kogu sellega kaasnev vaev ei tasu ennast ära. Serveril on kokku 8 anticheati, mistõttu häkkeritel ei õnnestu meie serveris ilmselt kuigi kaua tegeleda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Uuenduste leht on hetkel maas, ilmselt täna õhtuks saab korda. Serveril pole launcherit, kuna kogu sellega kaasnev vaev ei tasu ennast ära. Serveril on kokku 8 anticheati, mistõttu häkkeritel ei õnnestu meie serveris ilmselt kuigi kaua tegeleda.

 

Eksid rängalt... Need 8 anticheati ei pea sul mitte persetki. Ja launcheri puudumise tõttu hakkab saama su serveris väga lebolt tegema topelkontosid... lõpmatuseni. Tänapäevase mobiilsenetiga on see väga lihtne tulema. Ja anticheadi koha pealt mulle tundub, et sa pole vist väga ammu näinud, milliseid koode on hakatud tootma... Eriti ei usu, et siin su "anticheat" suudab mõndasid selliseid asju tuvastada ja peatada...

 

 

Seega jah su anticheadid võivad peatada mingi eelmise aastakümnenda cheate, kuid mitte enam tänapäeva omi. Ja pane mu sõnu tähele... Anticheati teha ja täiustada on kõvasti tülikam ning aega nõudvam kui teha see kerge launcher paari päevaga valmis ning elada muretut elu järgmised kuud. Seda muidugi juhul kui sul üldse on plaanis kauem kui kuu aega oma serverit üleval hoida... See pole ähvardus ega midagi lihtsalt soe soovitus enda kogemustest rääkides, mida ma sain tunda SnJi algusaegadel.

 

Ja bannivat anticheati pole mõtet teha, see ainult toob sulle omale tööd juurde, selle arvelt, mil cheater on pannud teisele mängijale mingi relva kätte, mida tal ei tohiks olla või siis sõidab täie litiga mängijale sisse nii, et süütu mängija saab omale ulmelise kiiruse sisse jne jne... Seega jah Launcher is the right way in 21. century.

Muudetud liikme Caupo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Launcher tõesti parim lahendus, kui kellelgi pole viitsimist selle lahti võtmise peale aega kulutada. Kui mingil hetkel avastab keegi mooduse, mille abil piisav hulk IRL raha teenida, saab launcherist mööda. Serveripoolse anti-cheati tundma õppimine on kordades keerulisem, samas on SA-MPi server kirjutatud nii, et anti-cheati ehitamine oleks võimalikult keeruline.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Vajutasin ErikE tsiteerimise nuppu ning pikk tekst läks kaotsi... Võtan lühidalt kokku.

 

Launcherit ei ole tulemas, kuna nuttu ja hala on Eesti mängijate puhul niigi palju ja vähemalt SnJ puhul on launcheriga tihti probleeme esinenud. Mu anticheat (Miks sa jutumärke kasutasid?) suudab kindlasti võtta kinni peaaegu kõik häkkerid, kuna üldjuhul on tegemist alles registreeritud kasutajatega, kellel pole veel mingeid võimalusi relva hankimiseks ning suurem osa ülaltoodud häkkidest on neile kasutud. Ainus, millel võib olla mingi võimalus kasutamiseks, on checkpoint bot, kuid ma olen seda testinud ning sellega saab üsna ruttu karistada nRP drive eest. Lisaks on teatud olukordades võimatu seda peatada.

Topeltkasutajate vastu aitab see, et karakterid on ühenduses foorumikasutajaga ning foorumisse registreerumine on meil muudetud raskemaks. Loomulikult jääb kogusooritus alla launcherile, kuid ma ei muretse selle pärast, kuna mu anticheat teavitab administraatoreid igasugustest probleemidest seoses mängijatega, seega on meil võimalik neid edasi uurida.

 

 

Aga kuna foorumis registreerimine tehakse võimalikuks?

 

Foorum avaneb siis, kui see on valmis. Ma ei oska anda veel mingit kindlat kuupäeva, millal see juhtuda võiks, loodetavasti varsti.

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vajutasin ErikE tsiteerimise nuppu ning pikk tekst läks kaotsi... Võtan lühidalt kokku.

 

Launcherit ei ole tulemas, kuna nuttu ja hala on Eesti mängijate puhul niigi palju ja vähemalt SnJ puhul on launcheriga tihti probleeme esinenud. Mu anticheat (Miks sa jutumärke kasutasid?) suudab kindlasti võtta kinni peaaegu kõik häkkerid, kuna üldjuhul on tegemist alles registreeritud kasutajatega, kellel pole veel mingeid võimalusi relva hankimiseks ning suurem osa ülaltoodud häkkidest on neile kasutud. Ainus, millel võib olla mingi võimalus kasutamiseks, on checkpoint bot, kuid ma olen seda testinud ning sellega saab üsna ruttu karistada nRP drive eest. Lisaks on teatud olukordades võimatu seda peatada.

Topeltkasutajate vastu aitab see, et karakterid on ühenduses foorumikasutajaga ning foorumisse registreerumine on meil muudetud raskemaks. Loomulikult jääb kogusooritus alla launcherile, kuid ma ei muretse selle pärast, kuna mu anticheat teavitab administraatoreid igasugustest probleemidest seoses mängijatega, seega on meil võimalik neid edasi uurida.

 

 

 

 

Foorum avaneb siis, kui see on valmis. Ma ei oska anda veel mingit kindlat kuupäeva, millal see juhtuda võiks, loodetavasti varsti.

 

Lol ok siis, ela oma võilille paradiisis edasi sinisilmselt...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.