Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Imperial Roleplay

Soovitatud postitused

Külaline kvann
Täna toimus veel üks suurem vigade otsing serveris ning tulemuseks leidsime miinimum arv vigasi. See tähendab seda, et asjad on juba peaaegu lihvitud ja saame juba valmistuda ilusti avamiseks. Imperial liigub edasi rahulikult, kuid puhtalt.

Rohkem infot leiab meie foorumist imperial-ls.eu/foorum/

Registreerige ja avastage midagi uut!

 

Umbes tunni ajaga 0 viga, pole paha? :drool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

DAVAI DAVAI! Kõik foorumisse tillerdama kuna 3 päeva pärast AVAMINE! Lükake foorumi kasutajad sooja, varsti saab ka UCPsse regada! Kõik admintiimi liikmed higistavad praegu, et pakkuda teile head RP serverit! :))))) Lennake peale :)http://www.imperial-ls.eu/foorum/index.php


abussaa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja ongi käes see aeg! Üsna peagi avaneb meie projekt. Tulge registreerige end UCPsse ja pääsete Los Santose linna rollimängu arendama! :)http://imperial-ls.eu/

 

Praeguseks on UCPs registreerinud 44 kasutajat!

Muudetud liikme Nukister'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Server on AVATUD! Praeguseks on registreerinud UCP'sse 65 inimest. Avamine kulges hästi, kuid esines ka mõningaid probleeme. Arendajad usinalt parandavad juba uusi bugge. Samuti, kui leiate serverist/foorumist vea, postitage see "BugTracker" alla, et muuta serveri kiiremini paremaks! :) Head mänguelamust Imperial Roleplays!

 

IP: 84.50.205.240:7777


abussaa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Eile õhtu oli tõesti raske, lõpuks olid mul närvid päris läbi juba. Täna on aga kõik probleemideta sujunud. Serveris on pidevalt üle 10 mängija ning lisandub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tõesti eile esines mitmeid vigu aga tänase päeva jooksul on neid massiivselt parandatud ja enam eriti ei /teata ka keegi vigadest. Vabandame esimeste ebameeldivuste pärast. Edasipidi kulgeb kõik juba paremini. Samuti on võimalus kandideerida taksosse peadirektoriks! Tulge mängima ja te ei kahetse! :)

 

Meil sai valmis ka korralikult ARK ja Autopood. Olete kõik oodatud meie serverisse. :)

Muudetud liikme Patarei'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Ainus, kes siin midagi valesti teinud on, oled sina. Lugege alt üles.

 

[TABLE=class: tborder]

[TR]

[TD=class: trow2]arendaja.pngkvann - 28.04-15:25 -- ban[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]Rk8 - 28.04-15:24 -- mis sa ikka 13 aastasega teed ütlen mina:D[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]TeleTupsu - 28.04-15:24 -- Pole hullu kui puue on, elab üle[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]TeleTupsu - 28.04-15:24 -- hakkasin sente koguma, et annetada,putsi mingi loh paneb ajail kui mendid teevad nRP[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]abiadmin.pngNuki - 28.04-15:24 -- Aitab nüüd![/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]TeleTupsu - 28.04-15:24 -- Mina tahtsin serverile head teha, aga huj teen nüüd[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]arendaja.pngThe Truth - 28.04-15:24 -- Või tee teema Teletupsu, aga ära nuta Shoudis.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]arendaja.pngkvann - 28.04-15:23 -- PnSi objekti võib eemaldada, kuid PnSi saab ikkagi kasutada[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]arendaja.pngThe Truth - 28.04-15:23 -- Kakelge PMis[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]TeleTupsu - 28.04-15:23 -- MTA's saab ka objekte eemaldada[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]TeleTupsu - 28.04-15:23 -- Nahhuj neid PnS'se üldse siis vaja?[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]TeleTupsu - 28.04-15:22 -- üritain kaldale saada[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]TeleTupsu - 28.04-15:22 -- Tra ma ei taha uuesti ära uppuda et -1000 saada[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]abiadmin.pngNuki - 28.04-15:22 -- TeleTupsu, sa paned limusiiniga vastu seina, see lendab vette, tehes pöörde õhus, sina ujud minema. Mida ma tegema pean? Lõpeta ära nüüd.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]TeleTupsu - 28.04-15:21 -- Nuki praegu viis serveri maine suht alla[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]TeleTupsu - 28.04-15:21 -- mingid kitsed lasevad maha ja televad tagasi,... PnS'e pole ka, et auto korda teha[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]TeleTupsu - 28.04-15:21 -- Siit pasa hunnikust olen läinud[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sinu jutust tuleb see välja, et sa põgenesid ära. Kui poleks põgenenund siis nad oleks juriidilise kontrolli teinund ja visjoo. Kadetse mujal ja kas vahvel laseb mõnitada nõnda sellise nimega?


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mentidelt eest ära?

Ma polnud sittagi teinud ja nad jälitasid, siis tuli nende poolt /val olin unity tanklas keerasin otsa ümber hakkasin taksoparki sõitma ja mingi ment juba tuli.. natukene hiljem olin karbis hakkasin minema sõitma ja vennad lasevad maha, nagu mingid konnad kes hüppavad välja ja kui paugutavad.

Ma ei hakka siin sinuga vaidlema. Sinu kasutaja nimi räägib sinu arengu tasemest nii mõndagi juba.

Põhimõtteliselt ütlesid sa mulle, et sa põgenesid neil eest ära. Mees sa oled takso peadirektor. Ülikond seljas limusiin tagumiku all. Oli vaja põgeneda?

"Teiste silmis pindu näed küll aga enda silmis palke ei näe."

Oleks tore kui see mõttetu vaidlus siin nüüd ära lõppeks, sest see ei muuda niikuinii midagi. Sina oled banned, tagasi tulla ei taha, siis olegi banned ja ära postita selliseid lapsikusi siia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei soovita, mendid FIXVEHivad jne.

Admini PM:

http://www.upload.ee/image/3270814/sa-mp-508.png


pool_party_graves_by_rahkiin-d6kqeib.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mulle ka meeldib, kui FAKE pice tehakse. Aga noh, 9-12 aastastelt ongi sellist asja oodata kui mööda nende meelt ei ole.

http://www.upload.ee/image/3270898/asd.png

 

Ning logides selline:

Donald_Growe (ID 20): /Es 10 tõmba nahhuj siit serverist paks lits

Donald on siis sinu sõber, kes lasi serveris vehicle tank modiga ringi.


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.