Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Imperial Roleplay

Soovitatud postitused

Väga kahtlane käitumismaneer mõnel TSi liikmel selles kommuunis. Inimesele pannakse ban põhjusega "Puhka". Oleks aeg sellised debiilsed põhjused välja jätta ja professionaalsemalt käituda, kui TAHETAKSE KUHUGI JÕUDA. Oleks arusaadav, kui inimene, kes banni sai oleks eelnevalt lärmanud mikrisse, spämminud chatti või mida iganes, aga kui sellist asja pole olnud, siis jääb väga arusaamatuks, mida too bannija saavutada üritab. TSi moderaator Locast on jutt. Veel tekib selline küsimus, et mis printsiip teil shoutboxi kohta kehtib. Kas shoutbox ja foorum on üks? Kui inimene rikub reegleid shoutboxis, kas ta peab kogu foorumist banni saama või pole vastavat süsteemi ning lükatakse terve kasutaja bänni peale?(Reklaamimine väljaarvatud). Minu tagasiside oleks selline, et adminid on mõttetult üleoleva käitumisega (Näiteks Karistaja) ja väga ebatõenäoline et selline ebasümpaatne sats serverina kaua püsib enam. Pole kindel kas ainult tundub või nii ongi, kuid peale arendaja kvanni lahkumist hakkas allakäigu spiraal. Peale on kerkimas lootusandvamad seltskonnad ning serverid, seda võin julgelt öelda.

 

NB! Tegu on puhtalt kriitikaga.

Muudetud liikme Huugaja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kui oma server valmis saab siis tuleb teised serverid maha teha


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga kahtlane käitumismaneer mõnel TSi liikmel selles kommuunis. Inimesele pannakse ban põhjusega "Puhka". Oleks aeg sellised debiilsed põhjused välja jätta ja professionaalsemalt käituda, kui TAHETAKSE KUHUGI JÕUDA. Oleks arusaadav, kui inimene, kes banni sai oleks eelnevalt lärmanud mikrisse, spämminud chatti või mida iganes, aga kui sellist asja pole olnud, siis jääb väga arusaamatuks, mida too bannija saavutada üritab. TSi moderaator Locast on jutt. Veel tekib selline küsimus, et mis printsiip teil shoutboxi kohta kehtib. Kas shoutbox ja foorum on üks? Kui inimene rikub reegleid shoutboxis, kas ta peab kogu foorumist banni saama või pole vastavat süsteemi ning lükatakse terve kasutaja bänni peale?(Reklaamimine väljaarvatud). Minu tagasiside oleks selline, et adminid on mõttetult üleoleva käitumisega (Näiteks Karistaja) ja väga ebatõenäoline et selline ebasümpaatne sats serverina kaua püsib enam. Pole kindel kas ainult tundub või nii ongi, kuid peale arendaja kvanni lahkumist hakkas allakäigu spiraal. Peale on kerkimas lootusandvamad seltskonnad ning serverid, seda võin julgelt öelda.

 

NB! Tegu on puhtalt kriitikaga.

 

Väga ninatark? Ärge nüüd solvuge, kuid kui mina olin veel admintiimis Imperialis, siis oleme ausad, siis hakkas kvanni tegelik pale välja paistma ning seda märkas kogu admintiim. (peale tema semu fearlessi). Ma ei hakka midagi välja tooma, eks Te näete seda ise. Ning seoses selle shoutboxi ja foorumi bänniga, siis miks mitte panna kogu foorumist bän, kui tegu on reklaamimisega? (nagu ma Teie jutust välja loen).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Imperiali allakäik algas tegelikult juba ligi nädal aega peale avamist: Head rollimängurid kadusid ning asemele tuli seltskond, kelle rollimängu tase on alla arvestust ning kelle iba on võimatu kuulata. Kõige tipuks jõudsid mitmed sellised inimesed ka administratiivi. Üheks selliseks inimeseks on Loca. Nagu ma olen korduvalt maininud, sinu arusaam heast naljast on kohutav ning sind ootab lõpuks sama saatus, mis moderaatorit nimega Sinine Imperiali kahe ajastu vahel.

Meeskonna vahel olid pidevad tülid ning ma üritasin seda parandada, pannes administratiivi inimesed (Näiteks Fearless, Kalvi, dreik), kes oskavad mängijatega suhelda ning kellest on ka reaalselt kasu, kuigi paljud näevad neid hoopis teises valguses. Hiljem ma sain aru, et olin eksinud nii selle kui ka mitme teise käiguga (Linna suurpõleng), ning lahkusin.

Jah, ma sõimasin pidevalt administratiivi, kuna nemad ei saanud minu silmis enda tööga hakkama ning ladusid selle arvelt minule tööd juurde. Seda, mis minuga juhtus, kutsutakse läbipõlemiseks.

Praegu on server langenud enda kõige hullemasse madalseisu, mitte ükski praeguse meeskonna liige polnud meeskonnas siis, kui see alles arendusjärgus oli.

 

Loo kokkuvõte: Ma palun teid, valige serverile uus nimi. See ei ole see Imperial, mida Patarei, Nuki, Ghost, Ainar ja The Truth 2012. aastal luua tahtsid. See ei ole see server, mille heaks ma kokku pea poolteist aastat arendanud olen. See ei ole see server, mida kirjeldab praegune ja kirjeldas ka eelmine serveri tutvustus. Ma ei tea, miks ma seda mängu enam kaasa mängin...

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Annan endale ka loa siia teemasse sõna sekka öelda, sest kvann suutis mainida mu nime [Kalvi]. Serveri administratiivi omavahelised suhted on totaalselt vastupidised sellele, kuidas nad seda välja üritavad näidata. Kõrgemale saad tõusta siis, kui sul keegi tuttav on üleval, kicki saad siis kui sa kasvõi korra midagi ütled, olenemata faktist et sa võid võid kasvõi 99% ülejäänud ajast rämedalt rügada. Tööd ei hinnata, kõrged adminid ei viitsi oma perset liigutada ja kogu kompott ulatatakse moderaatoritele, või abistajatele kel niikuinii õigusi millegi suure tegemiseks ei ole. Mängijaskond on perses, ära hellitatud, sest administratiiv ei suuda ennast kehtestada ja nad tunnevad uhkust selle üle, et nende serveris käib igapäevaselt 30 jorssi, kellest võib-olla 3% suudab normaalselt RP'da. Aga keda see kotib? Mängijate arvu järgi pakutakse siiski ju konkurentsi SNJ'le, kedagi ei koti see et nende serveris on debiilid sees. As a person, kes alguses oli Locaga sõber, võib öelda et suures osas serveri perse keeramises võiks vastutuse anda Locale, sest kõige sitem otsus terve impu ajastul oli Loca määramine administraatoriks. Ma ei tea, mida te selle serveriga saavutada üritate, kui aTiimis on jobud koos ja kõik head, kes miskit oskavad, eemaldatakse sadminite ühisel kokkuleppel.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ju ütlesin, et väljaarvatud reklaam. Reklaami pole olnud ja ülejäänud põhjused ei põhjenda foorumi bani!

 

Nüüdseks olen juba teist korda TSist bännitud põhjusega "Maiviitsi rohkem, head õhtut." ei kellegi muu kui Loca poolt. No tundub ikka täielik värdjas selline tüüp. Pole ta midagi muud kui ainult lõbu pärast oma õigustega seal. Läheks IG või foorumist küsima mille pärast ma banni sain.. aga EI, ikka igaltpoolt banned ja veel ilma põhjuseta. Närvi ajab selline asi, et tehakse mõtlematuid otsuseid. Parandage pardokk või lõpetage asi ära lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Loca ilmselgelt väärkasutab talle antud TS õigusi, ma julgesin öelda talle, et tema adminiks valimine oli sitt otsus ja ma sain permanently banned põhjusega edu edaspidiseks. Normaalne kutt.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui ta ongi 20 nagu ta väidab olevat, siis oleks ehk aeg pillid kokku pakkida ja teist elu elama hakata, mitte kuskil TSis rumalusi korraldada ja enda permanent banne ilma põhjuseta loopida. 20 aastat vanust, kuid ratsionaalne mõtlemine puudub, kurb.

 

Või siis lihtsalt õigused ära võtta selliselt inimeselt.

Muudetud liikme Huugaja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen endiselt Teamspeakist pagendatud, kuigi mul enam mingisugusi kokkupuuteid selle 20-aastase, kuid 10-aastase mõistusega isikuga ei ole. Ma ei hakka foorumisse pöörduma, vaid ma pöördun siia sest keegi siit ikka kontrollib ban liste ja asju.

 

Ja nendele tühikargajatele, kes tulevad arvama et ma tühje sõnu loobin ja et ma tegelikult banned ei olegi, siis vaadake palun seda pilti & te saate aru, et ma olengi sealt perm banned. http://gyazo.com/08502b062748f00f1af5866d933bc8c3


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui see server teie sõnade järgi on üks suur häda ja viletsus, siis mille kuradi pärast te sealt unbanni tahate saada? Laimate vahvlis serverit maha, kus ise mängida tahate? Ning siis tulete kedagi teist lolliks sõimama? No offence aga ma ei saa teist päris täpselt aru. Miks nad peaksidki unbanni nüüd tegema kui te siin laimate? Oleksin mina seal veel administratiivis, siis ma ise põhjendatult ei lubaks unbanni teha. (Ma ei kaitse kedagi ja ma ei ole seal serveris enam admin. Juhuks kui peaks sellekohapealt sõnavõtt olema.)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui see server teie sõnade järgi on üks suur häda ja viletsus, siis mille kuradi pärast te sealt unbanni tahate saada? Laimate vahvlis serverit maha, kus ise mängida tahate? Ning siis tulete kedagi teist lolliks sõimama? No offence aga ma ei saa teist päris täpselt aru. Miks nad peaksidki unbanni nüüd tegema kui te siin laimate? Oleksin mina seal veel administratiivis, siis ma ise põhjendatult ei lubaks unbanni teha. (Ma ei kaitse kedagi ja ma ei ole seal serveris enam admin. Juhuks kui peaks sellekohapealt sõnavõtt olema.)

 

Ei ole minu soov endale kuidagi ligipääsu serverile IG taotleda, vaid mina tahan endale saada unbani vaid Teamspeakist, kui sa veel sellest pole aru saanud, Patarei. Teamspeak on hea koht sõpradega suhtlemiseks ja ma tean, et ega Imperiali oma siin ainuke ei ole, aga miks ma ei võiks näiteks seal Teamspeakis juttu käia ajamas, sest ega Loca selle naba ja ainuke külastaja ei ole, vaid seal on peale tema veel inimesi, kellega veel õnneks saab täiesti adekvaatselt juttu ajada ja kelle intelligentsitase ka normaalse inimese tasemel püsib. :)


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

IM-RP teeb taaskord comebacki, seekord meeskonnas on arendaja kvann ja mõned uued administraatorid. :) Käimas on 0 RR + foorumi puhastus. Peale seda hakatakse otsima grupeeringutele uusi peadirektoreid. Lisaks hakatakse kasutama uuendatud GM'i ning seda arendatakse edasi.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Milleks uuesti proovida Imperialit, kui varem või hiljem viskab mängijatel või administratiivil üle, et Kvann ja osad suuremad tegelased trollivad IG. Omavaheline läbisaamine on suhteliselt kusine administratiivis seal. Samuti läheb raskeks lõpu poole, sest Kvanni õlgadel on suur koormus, mis lõpuks toob välja selle, et Kvann saadab kõiki perse ja ütleb, et ta ei viitsi enam ja teised kõiges süüdi.

Sellegipoolest edu teile, kindlasti tulen ka ise läbi, kui poole aasta või aasta pärast valmis saab.

 

E1:: Su troll on see, mis võib serveril jalad alt lüüa, be careful, homie.

Muudetud liikme Nukister'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Seekord on meil reaalne plaan serveri juhtimisel, oleme seadnud endale eesmärgid ning asume neid täitma. Luban, et mina ei hakka quitima, tuues põhjuseks välja ülekoormust jne. Kui seda lubadust on raske usaldada, siis toon välja ka ühe põhjustest: Koormust lihtsalt pole nii palju. Arendajaid on kaks, kusjuures teine neist pole looder, mängumoodi ei hakka me looma nullist ning peamine: Me võtame asja rahulikult. Kõige selle peale, mida ma varem korraldanud olen, oskan ma tsiteerida ühe laulu sõnu: "Mis tehtud, see tehtud, ma edasi elan, mõne armiga küll, kuid siiski veel elan".

 

Suur osa informatsiooni hakkab liikuma läbi Facebooki, jagage meie postitusi edasi, et ka teised teaks millegi ennekuulmatu sünnist! https://www.facebook.com/samp.imperialrp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Meeldiv on muidugi lugeda, et server kus ma ise aKohuseid täitsin, teeb comeback. Kange tahtmine on öelda, et see ei pruugi teil õnnestuda (vähemalt mitte lähiajal) arvestades seda release, mis Caupo SNJ serverile teeb + paar nädalat arvesta veel, sest inimesed õpivad Caupo uut erakordselt võimast süsteemi tundma. Kuigi, soovin teile selle serveriga edu. Atiimi kohta ka pole midagi öelda, õnneks kvann pole tühikargaja ja teab mida ta teeb. Võib-olla vahest ta läheb trollima, aga kui see tahaplaanile jätta, suudaksite te küll selle uuesti ülesse ehitada. Aga selle serveriga ütleks vaid nõnda -

tasa sõuad, kaugele jõuad - ärge endale esialgu küll suuri lootusi võtke ning ärge ka pettuge, kui teie comeback-serverile ei tule loodetud rahvamassi kohale.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Administratiiv toimib hetkel väga hästi, ajud töötavad (Aeg on näidanud, et üldiselt vaid esimese nädala, pärast peab neid torkima hakkama) ja koostöö on hea. Mängijate hankimise kohta oskan ma öelda vaid seda, et minul on alati midagi varuks :D

Uudistest nii palju, et esimene süsteemikirjeldus on ilmunud ning järgmise nädala jooksul on oodata veel mitut. Kokku on uuendusi tulekul 23 A4 lehe jagu ning lisandub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Me ei kiirusta sellega, et vältida ebameeldivaid üllatusi avamisel. Viimased kaks avamist on mul mingis mõttes ebaõnnestunud, kuna lükkasin viimasel hetkel peale fixid, mis tegelikult lõhkusid midagi palju elementaarsemat. Mingist kuupäevast rääkida ei oska, kuid ilmselt jääb avamine oktoobrisse või novembrisse. Palju on veel teha, kuid võrreldes seitsmenda kuupäevaga oleme TOHUTULT edasi liikunud. Testijatele on serverisse üles pandud BETA 3 release, kusjuures järgmine versioon peaks olema teatud aspektides juba üpris lähedal lõppproduktile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Me ei kiirusta sellega, et vältida ebameeldivaid üllatusi avamisel. Viimased kaks avamist on mul mingis mõttes ebaõnnestunud, kuna lükkasin viimasel hetkel peale fixid, mis tegelikult lõhkusid midagi palju elementaarsemat. Mingist kuupäevast rääkida ei oska, kuid ilmselt jääb avamine oktoobrisse või novembrisse. Palju on veel teha, kuid võrreldes seitsmenda kuupäevaga oleme TOHUTULT edasi liikunud. Testijatele on serverisse üles pandud BETA 3 release, kusjuures järgmine versioon peaks olema teatud aspektides juba üpris lähedal lõppproduktile.

 

See ei oleks ju mingi õige tarkvara release, kui samal õhtul ei peaks hotfixe pushima. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.