Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Imperial Roleplay

Soovitatud postitused

Laidan "Sinist" ja "Patareid". Mina lihtsalt avaldan siin arvamust, kuidas asi on, siis nemad hakkavad mind laimama Nebulose suuvoodriks. Mis põhjusel? Kas selle pärast, et sain teilt aKick? Ei. Algul olin küll pettunud, aga nüüd... Nähes, mis aTiim koos on, mul on hea meel, et sealt urkast ära sain.

 

Paar logi kah.

 

Patarei - 02.08-18:39 -- suuvoodriks olemine*

Patarei - 02.08-18:39 -- Suuvooder on muidugi omaette klass tema poolt.

Patarei - 02.08-18:38 -- Ta on siiamaani tige, et atiimist kicki sai lihtsalt. See on ilmselge. Kui ta ei oleks enam mad selle peale, siis ta oleks postitamata jätnud selle.

Sinine - 02.08-18:36 -- Abby, sa nebulli suuvooder nüüd, et kobised?


abussaa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ja mis siin valesti öeldud on? Peale seda kui sa aTiimist kicki said, peale seda oled sa muutunud ülbikuks. Võta kuidas tahad aga nii see lihtsalt on.

Nüüd ehk aitab teema ristustamisest? Lasen sul viimase sõna öelda, et süda rahul oleks.

Samuti ei hakka ma siia tooma välja neid lauseid mida sa enne banni shoudis kirjutasid. Sa oled saanud meie foorumis vähemalt 3 korda banni, nii et sul ei ole tegelikult eriti üldse sõnaõigust siin rääkida kui halvasti meie käitunud oleme.

 

Lugupidamisega Imperial Roleplay administratiiv.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Isegi, kui mina käitun halvasti, peaksid sina, kui serveri omanik, käituma enda positsioonile vastavalt ning mitte niimoodi vastu rääkima, vaid mutema vms. Kui te ei talu kriitikat, siis pole teil mõtet serverit teha, no offence aga nii on. Avaldan arvamust, kohe tembeldatakse mind shoutis suuvoodriks? Parim aTiim eniveis :))))


abussaa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Nii selge ma olen omanik. Ise oled teises serveris admin tiimis. Pada sõimab katelt ühed mustad mõlemad. Aitäh.

Tänan selle viimase kommentaari eest. Nüüd edaspidi asju mis puudutavad otseselt serverit. Ei soovi, et vihkajad teema täiesti ära risustaks. :)

Muudetud liikme Patarei'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga hea ja toreda Atiimiga server. Ise väga soovitan. Ma pole küll enam väga aktiivne seal, aga tänan selle serveri kollektiivi meeldivate kogemuste eest. Ja soovitan, kes seal serveris peaks Atiimi saama, siis see on tõesti parim tiim, kellega koos olla.

Igatahes palju jõudu ja jaksu teile, loodan, et taasavamisel tuleb server veelgi parem, kui varem.


Narkoturu suursponsor

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Vaadates seda teksti seal, siis see on kindlalt mingi laps. Meie sellist teksti välja ei aja ja meil pole mõtet hetkel mida reklaamidagi, kuna me teeme uut GMi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tervist!

 

Kuna GM on hetkel alles arendamisel, siis meil tekkis kõigil ühine küsimus, et kuhu määrata serveri asukoht? Mõtlesin lisada selle küsimuse ka siia, et saaksite aidata valida kohta. Foorumis on olemas küsitlus koos variantidega. Kui teil on aga mõni teine idee, siis ka see on oodatud.

 

Foorum: http://imperial-ls.eu/foorum/showthread.php?tid=1108&pid=9223#pid9223

 

Lugupidamisega Imperial Roleplay administratiivtiim.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

6.jpeg

 

 

Tervist mängijaskond!

 

 

Imperial Roleplay on saanud aasta vanemaks! Täpselt aasta tagasi postitasime oma rollimängu serveri avalduse vahvle.net'i üles.

 

 

Imperial Roleplay ajalugu.

 

 

Kuidas kõik algas?

 

 

Imperial Roleplay idee tekkis mul juba ASRP ajal. Olin natuke aega seal mänginud ja sain seal tuttavaks Nukiga, Kummitusega, HighToweriga ja ka The Truthiga. ASRP serveril läks juba üsna kehvasti ja mul oli idee juba peas olemas. Puudus ainult teostus. Mainisin ükskord Nukile TS'is serveri tegemise ideed. Nuki oli kahe käega ja jalaga nõus. Kahjuks aga vajus mingiaeg see idee ära. Mingiajapärast aga hakkas Nuki minuga sellel teemal uuesti rääkima. Otsustasime projekti käima lükata. Hakkasime vaikselt administratiivi koostama, arendama ja serverit üles ajama. Algne idee oli teha server Fort Carsoni. See idee aga vajus lõpuks ära ja otsustasime Truthiga kolida Los Santosesse omade asjadega. Esimeseks gamemodeks oli meil PlayON. Kui aga Los Santosesse jõudsime, leidis Truth vortex gamemode, mida ta tahtis arendama hakata. Nii läkski. Nuki ja Kummitus olid mulle iga asjaga toeks. Aitasid nii nagu vähegi oskasid. Esimest korda avati server 2013 aasta Mais. Teema vahvlisse tuli aga täpselt aasta tagasi.

 

 

Esimene administratiivtiim.

 

 

Omanik = Kurvits

Serveri haldaja = Imperial

Serveri arendaja = The Truth

Administraatorid = Nuki ja Kummitus

Moderaator = Ainar

Abistaja = Puudus

Beta tester = HighTower

 

Natuke tulevikust.

 

Hetkel valmivast mängumoodist on juba veerand valmis ja see areneb väga kiiresti. Mängumoodi kallal askeldab praegu kvann kes teeb väga tublit tööd.

Foorumi heaolu on praeguse seisuga The Truthi pärusmaa. On olemas plaan teha UCP läbi foorumi, mis on meie arvates ainulaadne.

Serveri avamist on oodata veel selle aasta sees aga kindlalt ei ütle me veel midagi. Eks näis mis saab.

Julgen väita, et uus gamemode tuleb eepiline. kvann on väga motiveeritud ja üritab selle teostada.

Plaanis on korrastada/täiustada ka administratiivtiimi. Varsti hakkan vastu võtma avaldusi. Sellest täpselt kuulete hiljem.

 

Edasine informatsioon tegevuste kohta juba meie foorumist. http://imperial-ls.eu/foorum

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Banni said kõik kes ühte ja sama reeglit rikkusid. Kokku 5 inimest. Enam pole sellel tähtsust ka, sest lõpetan tegutsemise. Sampist siiber juba lõpuks ja ei viitsi olla omanik.

Võibolla ehk näete mind kusagil mujal serveris piilumas.

 

Moderaatorid pange teema lukku ja viige arhiivi. Aitäh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Kas see tähendab, et järgmine server, mis kokku varises? :(

 

Sina peaks küll selle üle õnnelik olema varasemaid kommentaare arvestades.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mis krdi kokku varises ja, et ei handlenud ära. :fp:

Üks asi on kui ma oleksin läbi kõrbenud. Kas ma põlesin läbi oma serveriga?? EI ma ei viitsi lihtsalt enam sampiga tegeleda.

Saan teist aru. Mõlemad olete kicki saanud aTiimist ja olete nüüd lihtsalt tigedad mu peale. Kahju teist isegi. Abyssa mine tee oma kokandus videoid edasi ja arva, et need on naljakad eks? Mõnele inimesele lihtsalt ei tohi sampi kätte anda. Keeravad täiesti peapeale oma mõtlemisega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.