Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Imperial Roleplay

Soovitatud postitused

Ärge unustage vahepeal serveri foorumisse pilku peale visata, uusi teadmisi saada ning hoidke ootusärevus soojas. Me rakendame administratiiviga siia serverisse paljut ning loodame peatselt kõike valmis saada.

Silmake vahel ka meie twitterit: https://twitter.com/IRPtweet

Foorumi aadress: http://imperial-ls.eu/foorum/index.php

Imperiali UCP näeb välja momendil selline: http://imperial-ls.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Kõik hakkab küll pikale venima, kuid kaua tehtud, kaunikene. Mõned värskeimad lisandused on The Truthi poolt valmistatud administraatori kontrollpaneel

 

Untitled.png

 

ning kindlustuse ja mõlkide süsteem (Tõsi, LS-RPst varastatud idee), millest kahjuks veel pilte pole näidata.

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Imperial Roleplay administratiivmeeskonnal on suur rõõm teatada, et kauaoodatud avamine toimub

 

26. aprillil, kell 19:00!

 

See tähendab, et arendajad peavad praegusest hetkest andma endast 100% ning koostöö peab sujuma suurepäraselt. Täpsemat infot saab lugeda siit!


abussaa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Põhimõtteliselt on meedia grupeeringule ka väike uuendus.

 

Asi peaks töötama nagu pärisraadio effektina SAMPis.

 

Kui inimene tellib sooviloo IG, siis on võimalik seda pärislugu meedial streamida otse SAMP serverisse.

 

Meedia DJ'de haldus on veel läbi mõtlemata ja poolik, kuid aprilliks saab see asigi korda, kuidas hakkavad erinevad Dj'd seal juhipostil töötama.

 

Hetkene stream: http://imperial-ls.eu:8000/radio.m3u

 

Pilt streami adminpaneelist:

stream.png

Muudetud liikme The Truth'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ütlen siis, et hetkene DJ on DJ Älly ehk mina ning lasen Teile peaaegu, et iga päev laule :) Kui on kindel soov, mis laulu tahate või soovite kedagi tervitada, tulge meie foorumisse, milleks on http://www.imperial-ls.eu/foorum/index.php ning saatke shouti PM ABYSSA nimelisele kutile või kirjutage otse shouti. :) STREAM: http://www.imperial-ls.eu:8888/radio.m3u !!

 

ABYSSUS


abussaa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei mõista, et miks Tulete enda kivise ja raudse jutuga raiduma, et see on kindlalt Play-On GM ja mitte miski muu! Oleks õudselt tore, kui konsulteeritakse minu või mingisuguse teise administratiivi liikmega ja saaks kasvõi seal oma küsimusele vastuse.

Peab kordama taas, et tegu ei ole Play-On'i mängumoodiga, seda GMi ei anna Play-On mängumoodiga võrreldagi. GM on tõlgitud, süsteeme juurde loodud ja süsteeme eemaldatud.

Ärge tehke ennetlike otsuseid!

Päikest,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selles suhtes on teil õigus, et tegu on LARP GMiga, kuna nii palju kui mina tean sai PlayOn Gm alguse EasyLifest ja easylife omakorda LARP GMist. Kasutatakse PlayOn GMi, kuigi seda on natuke muudetud on ta ikkagi PO! Teeks nüüd midagi ise ka äkki!

 

Opadiii, kus ütleb. Õelge mulle, kust Te võtate, et see on PO? Aitähh :)

 

Minge kommenteerige neid teemasid, kus on tõesti PO, mitte neid, kus pole, eksole!

Muudetud liikme The Truth'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selles suhtes on teil õigus, et tegu on LARP GMiga, kuna nii palju kui mina tean sai PlayOn Gm alguse EasyLifest ja easylife omakorda LARP GMist. Kasutatakse PlayOn GMi, kuigi seda on natuke muudetud on ta ikkagi PO! Teeks nüüd midagi ise ka äkki!

 

Kuule kutt, see, et sa teed oma POGMidega servereid ei tähenda, et teised ka seda teevada. Ma olen seal arendaja olnud ja võin öelda käsi südamel, et POga pole midagi pistmist niiet lase tuld thx bye.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Selles suhtes on teil õigus, et tegu on LARP GMiga, kuna nii palju kui mina tean sai PlayOn Gm alguse EasyLifest ja easylife omakorda LARP GMist. Kasutatakse PlayOn GMi, kuigi seda on natuke muudetud on ta ikkagi PO! Teeks nüüd midagi ise ka äkki!

 

Hästi paugutad, mees, kuid kõik see on puhas vale. Tegemist ei ole PlayOni mängumoodiga ning see ei hakka seda ka kunagi olema. PO mängumoodist on pärit ainult üks element - Spidomeeter, mis on siiski suures osas ümber tehtud. Meil on korralikud arendajad ning muud võimalused olemas - Miks kasutada mängumoodi, kus kõik on ette tehtud ning mitte nii, nagu sina soovid? Meie mängumood on palju dünaamilisem ning MySQLiga integreeritum kui PO, avamisel näete ka seda ise. Kust üldse tuleb arvamus, et me kasutame PlayOni mängumoodi? :confused:

 

Kusjuures, EasyLife põhineb Moderntopial. Olen näinud nii ELi kui ka Moderntopia mängumoode ning sarnasus on tohutu. Alles PlayOnis kadus suur osa Moderntopia iganenud koodist, mis sai asendatud värskema ning töökindlamaga.

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule kutt, see, et sa teed oma POGMidega servereid ei tähenda, et teised ka seda teevada. Ma olen seal arendaja olnud ja võin öelda käsi südamel, et POga pole midagi pistmist niiet lase tuld thx bye.

 

Aprest teab millest räägib.


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas tõesti pole suudetud mulle mu parool saata?

Olen oma parooli peaaegu 2kuud oodanud.

Fooruminimi:AVG

Palun PM'i mu parool

Tänan!

 

Meie töö pole Teie unustatud parooli taastamine. See on rohkem Teie viga, et see ununeb või kuidas? On olemas ka parooli meeldetuletus meetodid foorumil, kui email on õige sisestatud.

Saadan Teile siiski uue parooli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Kus serveri IP asub? ;) Vabandust kui ei pannud tähele!

 

IPd ei peagi tähele panema, server on alles arenduses. 26. aprillil on avamine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Bumpingsen!

 

Julgen öelda, et uute meeskonnaliikmete AKrivist saabumine on mind väga palju motiveerinud ning GM valmib jälle kiiresti. Lisaks käis eile ligi veerand administratiivist mängumoodi vigu otsimas ilma igasuguse kutsumata ning koostöö uute ja vanade inimeste vahel on suurepärane!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna toimus veel üks suurem vigade otsing serveris ning tulemuseks leidsime miinimum arv vigasi. See tähendab seda, et asjad on juba peaaegu lihvitud ja saame juba valmistuda ilusti avamiseks. Imperial liigub edasi rahulikult, kuid puhtalt.

Rohkem infot leiab meie foorumist imperial-ls.eu/foorum/

Registreerige ja avastage midagi uut!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tundub suht korralik server olevat, edu teile!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.