Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Suvi jäi nagu vahele, 8. septembrist hakkasin uuesti käima. Massitsükkel oli kuu aega - 5 korda nädalas jõmmi. Nüüd hakkab juba lõppema jõutsükkel - 4x nädalas jõusaali. No areng on päris hea. Pean veel treeningpäevikut + mõõdan iga esmaspäev parema ja vasaku käe biitsepsit, rinda ning märgin ka kaalu ülesse.

Näiteks kui septembri alguses oli biitseps 34cm, siis nüüd on see 37cm :)

Rinnalt surumise maxi pole proovinud, aga see on kõvasti juurde tulnud;) max tahaks detsembriks 80 ära saada.

Sihikindlust vaja, kahest korrast nädalas jõusaalis jääb väheseks, kui arengut tahta. Võibolla teen ka mingi sellise pildi, nagu genius15-l on (biitseps kena ja lailihas on väga väga normaalne! Aga jah, arenguruumi on metsikult) :P

Jaa teised jõmmitajad, pange ka pilte, huvitavam teemat jälgida.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pilt ka:

jq70xf.png


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hea töö Tanel! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Suvi jäi nagu vahele, 8. septembrist hakkasin uuesti käima. Massitsükkel oli kuu aega - 5 korda nädalas jõmmi. Nüüd hakkab juba lõppema jõutsükkel - 4x nädalas jõusaali. No areng on päris hea. Pean veel treeningpäevikut + mõõdan iga esmaspäev parema ja vasaku käe biitsepsit, rinda ning märgin ka kaalu ülesse.

Näiteks kui septembri alguses oli biitseps 34cm, siis nüüd on see 37cm :)

Rinnalt surumise maxi pole proovinud, aga see on kõvasti juurde tulnud;) max tahaks detsembriks 80 ära saada.

Sihikindlust vaja, kahest korrast nädalas jõusaalis jääb väheseks, kui arengut tahta. Võibolla teen ka mingi sellise pildi, nagu genius15-l on (biitseps kena ja lailihas on väga väga normaalne! Aga jah, arenguruumi on metsikult) :P

Jaa teised jõmmitajad, pange ka pilte, huvitavam teemat jälgida.

 

Biitseps paistab tagantpoolt suht väike minu pildil, mis ma tegin Mai kuus.

Varsti peaks uue pildi tegema. :)

Biitsepsi ümbermõõdud on 40-41 cm.

Praegu käin 4 korda nädalas trennis, täidan nagu Tanel treeningpoäevikut, panen kirja kui palju teen seeriaid ja mis raskusega, hea vaadata arengut ja meeldetuletuseks kui paljuga tegin eelmine trenn.

Lõuatõmbeid laia haardega tegin 16 korda, lõuaga veidi üle kangi ja käed täiesti sirgeks alla lastes, ei mingit nõksu ega siplemist.

Sellili lendamist teen hetkel 20 ja 22'ga, soovitan teha, arendab väga hästi rinnalihast.

http://www.fitness.ee/exercise_show.php?groupID=11&key=28&lang=1 - seda harjutust soovitan ka teha, arendab kõvasti lailihast, ise teen 4 seeriat ( 75, 80, 85, 90 ).

Muidugi teen veel teisi erinevaid harjutusi, mul on 4 päeva kõik ära jaotatud, mis lihas gruppi teen ja mis järjekorras, et oleks maksimum effektiivsus.

 

Kaal ümmarguselt 90, kilo siia-sinna :)


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

väike pilt siin endast,tehtud 7 septemberil.

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kunn pani, pean ma ka panema :D.

http://yfrog.com/5l03112010369j

Max tuli lõpuks 80 ära, 85ga läks lappama :(

Kunagi jälle.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No, ise 15.

 

Rinnalt max 55.

 

Kui jõusaalis, siis :

 

Lasen rinnalt 25kg 20 korda, 20 kätekõverdust (võtan mingi tennisepalli rinna alla), Kõhulihaseid 40korda. Ja igast värki veel , iga harjutuse järel minut aega puhkepausi.

 

AbRocket on äge asi ka :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lasen rinnalt 25kg 20 korda, 20 kätekõverdust (võtan mingi tennisepalli rinna alla), Kõhulihaseid 40korda. Ja igast värki veel , iga harjutuse järel minut aega puhkepausi.

 

Endal on nii, et tavaliste kõhulihaste tegemine on noo täiesti mõttetu. Tavaliselt kas siis teen "palvetamist", ehk siis plokil võtan 75-80kg ja sõna otseses mõttes palvetan :D, väga hästi venitab ja kõhule mõjub väga väga hästi.

Võib ka teha veel nt tavalise pingi peal, kus siiis tagument on pingi pealt maas, ise oled selili selle pingi peal ja siis tõstad jalgu maa kohalt pea kohale, jalad sirged. (Ma ei tea kas sa aru said, aga see on ka väga hea harjutus).

Or teed kõhulihaseid nagu tehakse, aga võtad mingi 20kg rinnale ja teed väikese amplituudiga, et kõhulihas oleks koguaeg pinges - see laksab ka hästi ära :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Endal on nii, et tavaliste kõhulihaste tegemine on noo täiesti mõttetu. Tavaliselt kas siis teen "palvetamist", ehk siis plokil võtan 75-80kg ja sõna otseses mõttes palvetan :D, väga hästi venitab ja kõhule mõjub väga väga hästi.

Võib ka teha veel nt tavalise pingi peal, kus siiis tagument on pingi pealt maas, ise oled selili selle pingi peal ja siis tõstad jalgu maa kohalt pea kohale, jalad sirged. (Ma ei tea kas sa aru said, aga see on ka väga hea harjutus).

Or teed kõhulihaseid nagu tehakse, aga võtad mingi 20kg rinnale ja teed väikese amplituudiga, et kõhulihas oleks koguaeg pinges - see laksab ka hästi ära :)

 

Kas sa kükitad kaa?

Ise ei suru lamades, kuid seistes rinnapealt tuleb 75kg ära.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas sa kükitad kaa?

Ise ei suru lamades, kuid seistes rinnapealt tuleb 75kg ära.

 

Kükke teen ikka jah ;) 80-85kg-ga.

 

 

Tanel, nagu kuskilt v2lja lugesin, elad sa tartus...

Kus kohas sa j6usaalis k2id?

 

Tartus jah, turu spordikas.

 

/Praegu haige, väga feil. :s


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Kes tahab näha eestlaste tehtud videosi chekkige http://www.youtube.com/user/Rammusten

Käin ka samas jõukas, spordikas.

 

Üks videodest.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei hakka siin luuletama.

Surun rinnalt 40-50kg trenni tegemiseks, kuna seljaga oli trauma ligi 1 kuu tagasi.

Maksimaalselt pole veel surund, aga eks proovin ära ja annan teada.

Jõukas kokku käinud 1,5 kuud.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Järgmine nädal proovin maxi, tahaks 80 ära saada. (rinnalt)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
pole mu eestikeelel midagi häda (: ja trenni kohapealt .. piisavalt saab tehtud (:

 

eesti keelel* :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eesti keelel* :)

 

kallis inimene, see foorum on ma pakun, et keskmise vanuseastmega ~14

mis kuradi õigekirja sa minult norid siin ? ja muide, kui mu eesti keel tõepoolest nii kohutav oleks, vaevalt ma kooliga nii kaugele jõudnud oleks. Kuigi jah, kurvastuseks peab tõdema, et eesti keel pole mu emakeel.


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
paremat pole teha, kui higisi mehi vahtida ? -.-

...

Kui sa just teema pealkirja pole lugenud, siis loe ja mõistad ise miks ma selle siia postitasin.

pole mu eestikeelel midagi häda (: ja trenni kohapealt .. piisavalt saab tehtud (:

Mine tee veidi veel ehk varsti oled samasugune nagu videos olevad mehed.

 

 

Täna siis selle nädalal viimast korda trenni, rinna päev täna :)


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
paremat pole teha, kui higisi mehi vahtida ? -.-

 

Keegi ei käse sul seda vaadata ju.

Niiet ma ei näe su vingumisel põhjust.

 

pole mu eestikeelel midagi häda (: ja trenni kohapealt .. piisavalt saab tehtud (:

 

Arvutis ruuni pelamine ei võrdu trenni tegemisega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.