Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Julm trenn oli täna...

Nägu oli punane, lihased verd täis ja higistasin nagu saunas.

 

 

Selili lendamist 18kg'ga 8 korda 4 seeriat, alles arenemisel, pingutan, et jõuda 20'ni .

dumbbell-fly.jpg

 

Ise olen suhteliselt vähe käinud kokku ja teen seda 10kg-stega 10-15 kordseid seeriaid.

Täna sain 16. Kaal 55.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

dumbbell-fly.jpg

 

Kui jõusaalis käisin öeldi, et hantleid ei tohi kokku üleval panna ega tohi ka liiga madalale lasta. Kõik see parema tulemuse saavutamiseks. :-)

 

Otsin ikka veel endale jõusaali Mustamäe lähedal. Kui tead mõnda head jõusaali (kasvõi keldrijõukat) palun andke sellest teada. Treeninguid tahaks alustada juba tuleval esmaspäeval.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
dumbbell-fly.jpg

 

Kui jõusaalis käisin öeldi, et hantleid ei tohi kokku üleval panna ega tohi ka liiga madalale lasta. Kõik see parema tulemuse saavutamiseks. :-)

 

Otsin ikka veel endale jõusaali Mustamäe lähedal. Kui tead mõnda head jõusaali (kasvõi keldrijõukat) palun andke sellest teada. Treeninguid tahaks alustada juba tuleval esmaspäeval.

 

Miks ei tohi?

Ma teen nii lendamist.

[video=youtube;-W1CaDnlwFY]


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks ei tohi?

Ma teen nii lendamist.

[video=youtube;-W1CaDnlwFY]

 

Too tüüp teeb õigesti ju, kui õigesti kuulisn läks tal hantlid ainult korraks üksteise vastu ja seda ainult korraks. Põrandal samas ei saa sa liiga madalale kh lasta (üle 180kraadi). Pildil on näidatud kuidas hantlid üleval koos on, mis annab kohe puhkemomendi, samahästi võiksid need hantlid juba käest visata.

 

Btw HIM ajab kh õiget juttu, lugesin kuskilt, et teadlased on teinud kindlaks, et jõusaal ei ole 9/10'e kasulik (kui mu mälu mind ei peta).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Too tüüp teeb õigesti ju, kui õigesti kuulisn läks tal hantlid ainult korraks üksteise vastu ja seda ainult korraks. Põrandal samas ei saa sa liiga madalale kh lasta (üle 180kraadi). Pildil on näidatud kuidas hantlid üleval koos on, mis annab kohe puhkemomendi, samahästi võiksid need hantlid juba käest visata.

 

Btw HIM ajab kh õiget juttu, lugesin kuskilt, et teadlased on teinud kindlaks, et jõusaal ei ole 9/10'e kasulik (kui mu mälu mind ei peta).

 

Ega seal mingit vahet ei ole, kui sa hantlitel korraks kokku lased minna, ja kindlasti ei ole puhkemoment, sest hantleid üleval hoides kulub energiat :)


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hull teema millepärast vaielda noh.Teed nii nagu endale õigem tundub e. kuidas lihas paremini tunnetab!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna oli üluhea õlatrenn:p


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lol. 70 surun rinnalt;D

mõttetu, ei näe pumpamises eriti mõtet, muay thai trenn, vat see võtab võhmale, lihaste pumpamine selleks, üritad äge olla ? selge..

 

põhimõtteliselt igas trennis pumbatakse lihaseid. :fpalm:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ma arvan ,et muay thais on ka ikka jõudu vaja ,et midagi saavutada.vms?Mina ei käi jõusaalis näiteks muskleid pumpamas,aga mulle tundub ,et nii palju kui sina seal käid ,nii palju sa ainult pumpamisest mõtled.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No ma arvan ,et muay thais on ka ikka jõudu vaja ,et midagi saavutada.vms?Mina ei käi jõusaalis näiteks muskleid pumpamas,aga mulle tundub ,et nii palju kui sina seal käid ,nii palju sa ainult pumpamisest mõtled.

Jõudu on ka loomulikult vaja, aga minu teada on suurem rõhk kiirusel ja vastupidavusel?

 

Ka jõu- ja vastupidavustreeninguga paratamatult lihtsalt su musklid arenevad ja kasvavad. Samas, kes meist ei tahaks hea välja näha?

Eks see on ikka igaühe enda asi, mida ta jõusaaliga (või ükskõik mis trenniga) saavutada tahab.. või suudad sa tõesti mu mõtteid lugeda? Nah, don't think so.

 

põhimõtteliselt, ütle mingi trenn kus võetakse hantlid ja lastakse 10 tundi nolife gogogo.. ?

Pumpamine ei ole ainult kangid-hantlid ning kes üldse kümnest tunnist rääkis? :facepalm:

 

lol. 70 surun rinnalt;D

mõttetu, ei näe pumpamises eriti mõtet, muay thai trenn, vat see võtab võhmale, lihaste pumpamine selleks, üritad äge olla ? selge..

Kas sa arvad, et inimesed kes jõusaalis käivad üritavad sellega ägedad olla? :D Defineeri mulle 'ägedad'.

Või on sul endal mingid kahtlased kompleksid?

 

Mõlemal juhul on sul igatahes vaimse tasakaaluga midagi paigast..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
põhimõtteliselt, ütle mingi trenn kus võetakse hantlid ja lastakse 10 tundi nolife gogogo.. ?

 

10 tundi ?

Ega jõusaal ainult rinnalt surumine ja hantlid pole...

 

Jõusaal on nagu iga teine trenn, võid võhma treenida, jõudu, muskleid.

 

Ise käin sellepärast, et mulle meeldib sportida ja keha vormis hoida.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi pole rääkinud enda lihaste pumpamisest selliseks nagu kivikas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
okei, see lihaste pumpamine on suht show-off, sest jõudu nagu.. no kui teate kivikat ja murumetsa, siis pakkuge ise kes kellele ära teeb.

gl hf, hea topic tegelt.

 

Huvitav ikka, kuidas sina mõtled.

Mina sain näiteks pisiku külge jõusaalist. Mul on kindel kava ja käin sageli jõusaalis. Mulle meeldib ennast vormis hoida ja enda lihaseid arendada. On ju innustav, kui sa näiteks 2 nädalat tagasi surusid 10 kilo vähem, kui nüüd. Aga jah, wordz, keegi ei käse ju sul jõusaalis käia. (Sa surud 70 kilo horisontaalpingil? Päris palju jõudu peaks sul siis olema.)

 

 

Niii, ise käinud suhteliselt palju viimasel ajal jõusaalis. Tellisin Ott Kiivikaselt spets toitumiskava, sest olgem ausad, toitumine on kõige alus.

Nende paari nädalaga olen 2 kilo juurde võtnud, lihas siis kaalub ^^. Põhirõhk on triitseps, biitseps ja kõhulihased. Tahtejõudu on mul palju ja loodan suveks oma sixpacki välja saada :).

Mina surun näiteks 60 kilo kaks korda (püramiidi tehes). 70 kilo on raske, aga küll jõuab selleni. Küll jõuab ka 80 kiloni. :) Põhiline on tahe käia jõusaalis, see peab meeldima ;).

Hea teema siin vahvlis, tho.

 

Päikest!


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Huvitav ikka, kuidas sina mõtled.

Mina sain näiteks pisiku külge jõusaalist. Mul on kindel kava ja käin sageli jõusaalis. Mulle meeldib ennast vormis hoida ja enda lihaseid arendada. On ju innustav, kui sa näiteks 2 nädalat tagasi surusid 10 kilo vähem, kui nüüd. Aga jah, wordz, keegi ei käse ju sul jõusaalis käia. (Sa surud 70 kilo horisontaalpingil? Päris palju jõudu peaks sul siis olema.)

 

 

Niii, ise käinud suhteliselt palju viimasel ajal jõusaalis. Tellisin Ott Kiivikaselt spets toitumiskava, sest olgem ausad, toitumine on kõige alus.

Nende paari nädalaga olen 2 kilo juurde võtnud, lihas siis kaalub ^^. Põhirõhk on triitseps, biitseps ja kõhulihased. Tahtejõudu on mul palju ja loodan suveks oma sixpacki välja saada :).

Mina surun näiteks 60 kilo kaks korda (püramiidi tehes). 70 kilo on raske, aga küll jõuab selleni. Küll jõuab ka 80 kiloni. :) Põhiline on tahe käia jõusaalis, see peab meeldima ;).

Hea teema siin vahvlis, tho.

 

Päikest!

kui sa lugesid korralikumalt, siis.. wtf is horisontaalpink :D?

no panen perse pingi peale, siis spoter juurde, ja 70kg, peab mingeid väljendeid kasutama, poonjal ?

ja mulle kohe üldse ei meeldi jõusaal, ainuke asi on see jooksulint mis on kõva ;D jooksed 5km, tuled maha on nagu 1 samm mingi 4 sammu, ise kannab edasi;D

gl mates, hea teema

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.