Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Tanel, palju kaalud ja kuidas sa enda kõhulihaseid treenid?

 

76 kilo, 181 pikk.

[ATTACH=CONFIG]1727[/ATTACH] Pmst selline. Paned jalad sinna ülesse, ise jääd nagu pea alaspidi natukene. Aga ma teen seda tunduvalt järsema kalde alt. Ei lase selga täitsa selle pingi vastu, ei lase ära puudutada - nii on raskem ja mõjub kõhulihastele palju paremini.

Toidukava igati asja ette läinud, super asi peaks mainima.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tanel, ise ka teen selle peal, kui nii et selga maha ei lase, ei treeni ülemisi kõhulihaseid. Et neid treenida, peab just pmst selg maas ja vähe ainult ülesse ja kordad. Muidu ise teen nii, et ülemised seljalihased puutuvad pinki, siis treenib kõiki. Ülesse ja alla mõlemat tuleb teha aeglaselt ja samas tempos, mitte niiet kiirelt tõmbad mingi 50 tükki ära.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hoia kael ka täpselt horisontaalselt rinnaga.Ära pead ültse liiguta.Usu mind ,ma tean mida ma räägin:P.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kreatiin teeb lihased suureks,t2ites need veega.

L6ptead selle tarbimise,kohe sul need lihased kaovad.

ise olen 14,rinnalt 60,j6ut6mmet panin 100kg kykki 75 kg 3 korda.

Jalapressi rekoord t2iesti alla lasets on 150kg,aga nii,et 1,5 vahet,siis tuleb 250 2ra.

 

Sellekohta seda,et igap2ev 2rge kyll k2ige,lihased peavad ikka puhkama.

Mis m6ttega toidulisandeid tarbida,tavalise toiduga saab sama,pole m6tet igast valgupulbreid ja igasugu muid asju tarbida.


coins_peng_calc.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kreatiin teeb lihased suureks,t2ites need veega.

L6ptead selle tarbimise,kohe sul need lihased kaovad.

ise olen 14,rinnalt 60,j6ut6mmet panin 100kg kykki 75 kg 3 korda.

Jalapressi rekoord t2iesti alla lasets on 150kg,aga nii,et 1,5 vahet,siis tuleb 250 2ra.

 

Sellekohta seda,et igap2ev 2rge kyll k2ige,lihased peavad ikka puhkama.

Mis m6ttega toidulisandeid tarbida,tavalise toiduga saab sama,pole m6tet igast valgupulbreid ja igasugu muid asju tarbida.

 

+1:)

ise ei kavatse hakate neid tarbima..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Ma 100% naturaalne poiss :P

Ei tarb ega söö neid toidulisandeid jne.

 

Viimased 3 nädalat veel jõusaali ja siis saab see hooaeg läbi ;)

Varsti teen pildid ära, et võrrelda :)


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma käin Tartus ale coqis vms Edeni kõrval :P

noorem olin siis oli haige tahtmine suur muskel peale saada, sai isegi seda proteiini söödud mingi aeg :D, aga jhm kui lõpetasin söömise siis kohe lihas muutus väiksemaks, jõud kadus vbl aind natuke.

 

Aga kuuspakki lebo välja saada, kui sa nälgid ja higistad palju :D sest nahk, mis on kõhu peal on suhteliselt paks/rasvane :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See arvamust kreatiinist on puhta vale.Kasutasin ise seda ja pärast ,kui enam ei kasutanud ja jätsin trenni ka natukeseks vahele ei muutunud midagi.Toidulisandid ongi selleks ,et tulemused oleksid kiiremad.Muidugi saab kõik ka õieti toitudes kätte aga tulemus ei ole nii kiire.Kavatsen nüüd endale kombo osta 1500 eeki eest ja siis suvel mingi ultimate workouti proovida:D.Ise lükkan 85kg aga minu arust pole see rinnalt lükkamine üldse tähtis:P


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen käinud umbes ~20 korda ja panustan suhteliselt palju kätele. Seda võin öelda, et biitsepsi kasv on märgatav ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga kuuspakki lebo välja saada, kui sa nälgid ja higistad palju :D sest nahk, mis on kõhu peal on suhteliselt paks/rasvane :D

 

Milleks nälgida, kui saab ka ilma? :-)

 

2009/10 hooaeg hakkab vaikselt lõpule jõudma :)

 

Hakkab jah kahjuks/õnneks.

Eelmine aasta suure suuga lubasin, et käin ka suvel korralikult jõukas jne. Sittagi! 4 kuud jäi vahele nii et silm ka ei pilkunud. :D

 

Kui see aasta ka vapustavad ilmad, siis arvatavasti jääb ka mõni kuu vahele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Hea tsitaat su signas, mis seal siis 0.5l vinkut juua on? Pole mingit probleem, vähemalt minu jaoks.

_______________

Tõesti, ilmad on minu trenne ka mõjutanud, näiteks õues 25+ kraadi sooja, pole just parim aeg trenni teha.

 

Suvel, on kavas jooksmas käija nädalas vähemalt 3, max 5 korda nädalas, kusagil 5-7km ring, tõusud langused - hea.

Kõhulihaseid, kätekõverdusi ja lõuatõmbeid.

 

Epic oleks kui saaks kaalu 80 kilo peale, praegu ~87-88.

Aga oleksin ka rahul kui saaks alla 84. :)

 

Edu kõigile!


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Jõuka guurud.

Laadige pilte üles, hooaeg suht otsas.

Kaal 87KG, seljapilt, arenemis ruumi on, suvel teen kõvasti võhma trenni ja proovin kaalu 80 ligidale saada.

Ma ei oska vasakut kätt nii hästi pingesse tõmmata kui paremat kätt, nii et parema muskel paistab suuremana :D

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Väga hull ...

 

Viimane nädal olen söönud vähemalt 6 korda päevas, nii et kõht pole üldse tühi,

just kaalusin end peale korvpalli mängimist, 84 kilo, nüüd lähen sauna, proovin 83 kätte saada.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See arvamust kreatiinist on puhta vale.Kasutasin ise seda ja pärast ,kui enam ei kasutanud ja jätsin trenni ka natukeseks vahele ei muutunud midagi.Toidulisandid ongi selleks ,et tulemused oleksid kiiremad.Muidugi saab kõik ka õieti toitudes kätte aga tulemus ei ole nii kiire.Kavatsen nüüd endale kombo osta 1500 eeki eest ja siis suvel mingi ultimate workouti proovida:D.Ise lükkan 85kg aga minu arust pole see rinnalt lükkamine üldse tähtis:P

 

Jep see, et oled tarbinud, end ülesse teinud ja ära lõpetad ei vii sinu lihasmassi ära, vb siis jah kui üle üldiselt trenni lõpetad. Rinnalt tõukamine ei olegi tähtis, sest parem on teha rohkem väikestega kui suurtega vähem. Aga kui rinnalt 150 ära lükkad siis sette oleks hea mingi 100kg teha vms :D? Ise tarvitan mingi Muscle + praegu , varsti Mass Blasti. Ma sain 2-3 nädalaga umbes sama väljanägemise, mille ma oleks saavutanud ilma lisanditeta 2 kuuga vb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
davaj, ma teen poolese sulle välja, kui kohe kõik kõrist alla kulistad, mingit toonikut ei saa.

 

Jutt ei käinud järjest joomisest, vaid lihtsalt poolese joomisest.

Poolesest võib isegi väheseks jääda :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma hakkasin ka tänasest jõusaalis käima .

 

kas keegi siit on aktiivne jõusaali külastaja ?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma hakkasin ka tänasest jõusaalis käima .

 

kas keegi siit on aktiivne jõusaali külastaja ?

 

Poolteist kuud käisin, siis jäi väike 2 nädalane vahe sisse aga nüüd käin uuesti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole terve suve käinud, hakkasin peale kooli aasta algust jälle käima, eelmine aasta läks max rinnalt 60kg (pole ennem väga trenni teinud). See aasta siis teen 40kg trenni, kuna üritan uuesti vormi saada, max kg polegi rinnalt veel proovinud.

 

Vanus on 16


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ma hakkasin ka tänasest jõusaalis käima .

 

kas keegi siit on aktiivne jõusaali külastaja ?

 

Ma olen, teine aasta läheb.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.