Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Üli hea hinnaga kreatiin bonsunas hetkel:

http://www.bonsuna.com/kaubamaja/product_info.php?cPath=111_156&products_id=3959

 

Ise tellisin ära mõned tunnid tagasi ;)

 

Tellisin kreatiini saksamaalt 1kg 150.-

Peab uurima kas siiani saab tellida, mul see pakk kestab siiani, umbes 6 kuud juba.

 

kuule, strenght level päris suur sul jep.. proovi järgmine kord ikka 120 ka ära, kui juhtub, et alla kukub, siis defence kaitseb ära

 

 

Nolife much.

 

 

surusin üle pika aja jõukas üle 70ne eile, täpsemalt siis 72.5

 

Mul huvitav palju ise suudaksin hetkel suruda, kuna ei tegele rinnalt surumisega, viimati poolteist aastat tagasi oli 60kg xD

70kg on juba väga korralik :)

 

Kui keegi proovinud, palju seistes rinnalt kitsa haardega ja seistes kuklatagant laia haardega surute?

Lihtsalt huvitav :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen käinud 13aastasest saati.

OgAAAJcxH8AmOpIQvOfU8Ltu8AV-O_l_C1tITa8fB8lpisq4og6IyBQryLmevuR8jiVt9kjvWrqSCr7I-fqv-TGGHTAAm1T1UCSEg-_E5_ZcHwG3NU2PXzl5MKXV.jpg


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Loom paned proteiini ka ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei no loen neid teemasid ja imestan , et siin on kõik nii kõvad vennad ...

Kahju , et selliseid võistlustel näha pole .

 

Ma ei ole ka nagu erilist kõvatamist siin näinud?Räägi lähemalt, mis mees ise selline oled siis!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei no loen neid teemasid ja imestan , et siin on kõik nii kõvad vennad ...

Kahju , et selliseid võistlustel näha pole .

 

Mina näiteks käin võistlustel ja eile olid mul võistlused, ega kui mõtled maailmameisti võistluseid siis ega ei usu jah ,et keegi siit käib seal.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
80 läks ülesse võistlusreeglite järgi, 3 kohtunikku kõik scännisid, 85-l tõusis kand veits ülesse ja see ei lugenud...

Küki olen juba suutnud 100kg peale saada 5x5-el. Suve alguseks tahaks 150kg ära kükkida

 

proovi teha 6x6 seeria 100kg, siis see on su juba alla 80% ning võid ette võtta suureimad kaale, minu eesmärk on 6x6 teha 120kg hetkel, 150kg suvelõpuks tuleb vabalt, kas su kükitamise rekord on 130kg?


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Surumine Surumiseks aga nii te küll mõelda ei saa, et kui 80-100+kg üles läheb, et olete kõvad vennad

Lähete klubides jne naisi ümber lükkama?

 

Ma selliseid jõusaali vendasid näinud küll kes on nii härga täis, et jube. Kui teemaks läks sai vend 60kg vennalt kes surub 40kg rinnalt nii lõuga, et ise ka ei usu. Kaklused see jõusaal ei aita kellagi kui seda arvate

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei tea, kus kohast sa oled tulnud. Kui sa pole eestpoolt midagi lugenud, ära tule ajama, et kõik käivad jõukas sellepärast, et kõvad vennad olla. Kui tahad olla ümaram, ole, keegi ei keela. Ma käin ikka selleks jõusaalis, et hea trenn, tugevamaks ja ka kindlasti figuur. Asi pole selles, et jõuka vend ja kohe kedagi tampima. Sa oled väga vale arusaama peal kui nii arvad.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:O tiivad on korralikud. vana praegu oled?

 

17.

 

Loom paned proteiini ka ?

 

Ei.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Surumine Surumiseks aga nii te küll mõelda ei saa, et kui 80-100+kg üles läheb, et olete kõvad vennad

Lähete klubides jne naisi ümber lükkama?

 

Ma selliseid jõusaali vendasid näinud küll kes on nii härga täis, et jube. Kui teemaks läks sai vend 60kg vennalt kes surub 40kg rinnalt nii lõuga, et ise ka ei usu. Kaklused see jõusaal ei aita kellagi kui seda arvate

 

Sul ikka väga vale arusaam jõusaalist.

Mina käin puht tervise ja hea füüsise pärast. Tahan et peale luu ja naha oleks lihast kah ;)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sul ikka väga vale arusaam jõusaalist.

Mina käin puht tervise ja hea füüsise pärast. Tahan et peale luu ja naha oleks lihast kah ;)

 

Ma tean, ma ei öelnudki, et keegi käib selleks jõusaalis, et kõva vend olla.

Lihtsalt ütlen, et ega see sellesmõttes ei aita :D

Aga keha tuleb vormis hoida muidugi.

Eks ise ka iga trenn väike jõusaal aga muidugi sellisel viisil rauda ei tõsta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Surumine Surumiseks aga nii te küll mõelda ei saa, et kui 80-100+kg üles läheb, et olete kõvad vennad

Lähete klubides jne naisi ümber lükkama?

 

Ma selliseid jõusaali vendasid näinud küll kes on nii härga täis, et jube. Kui teemaks läks sai vend 60kg vennalt kes surub 40kg rinnalt nii lõuga, et ise ka ei usu. Kaklused see jõusaal ei aita kellagi kui seda arvate

 

facepalm_icon.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaidled vastu sellele? Mis sa tahad öelda, et need jõusaali vennad on need kõige kõvemad?

Keha võib igatmoodi üles pumbata. Aga iseasi kas sellest ka klubides kasu on. See on jutu point

 

nii segast juttu ajad .. muidugi see jõusaal aitab kaasa...oletame, et on kaks poissi sina ja mina mõlemad olema käinud poksis 2 aastat, aga mina olen veel lisaks jõusaalis käinud...mõlemad olema sama vanad ja suht sama pikad, ma ainult nii umbes5 kilo võrra raskem, ( lihase arvelt )

 

Tehnika poolest olema sama võrdsed, sul on võhma natuke rohkem, aga mul löök umbes kaks korda tugevam...kumma peale pannustad :)?

 

Endal pole üldse motivatsiooni hetkel jõusaalis käia... :D joomisega on mingi ränk tagasiareng kah kohe ..kugi paari trenniga saab tagasi vana taseme peale , aga ikkagi ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nii segast juttu ajad .. muidugi see jõusaal aitab kaasa...oletame, et on kaks poissi sina ja mina mõlemad olema käinud poksis 2 aastat, aga mina olen veel lisaks jõusaalis käinud...mõlemad olema sama vanad ja suht sama pikad, ma ainult nii umbes5 kilo võrra raskem, ( lihase arvelt )

 

Tehnika poolest olema sama võrdsed, sul on võhma natuke rohkem, aga mul löök umbes kaks korda tugevam...kumma peale pannustad :)?

 

Endal pole üldse motivatsiooni hetkel jõusaalis käia... :D joomisega on mingi ränk tagasiareng kah kohe ..kugi paari trenniga saab tagasi vana taseme peale , aga ikkagi ..

 

ma arvan et ta mõtles pigem niimodi, et oletame et on kaks poissi nagu, ja üks käib jõusaalis ja teine poksis. nagu et kui see üks käib jõusaalis ei ole ta kohe mingi kõpp


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Palju muidu rinnalt läheb või läinud on?

 

Eelmine nädal läks 120kg ühe korra ära. Käin Pärnus Kimberis ja õpin ka MMA-d.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.