Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Blog]Manraynor

Soovitatud postitused

Hahaha sain krambid sinu blogi lugedes:D:d

1.Sinu välimus mis vajab suurt uuendust nii soeng,nägu kui ka riietus mis väga mõõda.Räägi et käid naisi sebimas?Nii?Tahaks näha milliseid tsikke:DSamasuguseid koledaid?Ja see mis lõuaotsas on RÕVE!!!Mingi üksikud karvad.

Need kes räägivad et välimus pole tähtis need samasugused kellel mingi rõve välimus.(loe kadedad).

Ise 18aastane mees ja naist pole??Pane siis naise pilte kah(arvuti pole naine muide).

Ma ei tea kui jälle ban kukub....inimesel peab natuke kriitikat kah olema või muidu NÕRK INIMENE.

Sellist paska ei tasu ajada et saa mingi mõtetega teed inimeste haiget.Rusikas näkku ja korras......:D:d:d


homer-credit-card-2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

You Have: 2.13 GHz Performance Rated at 5.74 GHz

I like.

Ise 18aastane mees ja naist pole??Pane siis naise pilte kah(arvuti pole naine muide).

Wat? Ma ei saa täpselt aru miks see 18 seal mingi näitaja on...:h:

 

Kahjuks ta on juba banned, kuid rõhutaks ikkagi, et naise puudmine või olemasolu ei huvita kedagi kui sul mõistust peas ei ole. Jäta need "naised" sinna paika ja keskendu enda silmaringi laiendamisele.

 

+ siin valitseb päris selge pecking order, kui sa modega hüppad siis see ei ole julgus vaid lollus. Ja kui sul mingit normaalset arvumenti pole ja ikkagi hüppad, siis on see veel suurem lollus.

 

Pecking order - Wikipedia, the free encyclopedia

 

EDIT Poiss ei olegi veel banned. Mind eksitas see vale suunamine. Keegi 'Piraat' on banned, mitte '-piraat-' My bad.


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hahaha sain krambid sinu blogi lugedes:D:d

1.Sinu välimus mis vajab suurt uuendust nii soeng,nägu kui ka riietus mis väga mõõda.Räägi et käid naisi sebimas?Nii?Tahaks näha milliseid tsikke:DSamasuguseid koledaid?Ja see mis lõuaotsas on RÕVE!!!Mingi üksikud karvad.

Need kes räägivad et välimus pole tähtis need samasugused kellel mingi rõve välimus.(loe kadedad).

Ise 18aastane mees ja naist pole??Pane siis naise pilte kah(arvuti pole naine muide).

Ma ei tea kui jälle ban kukub....inimesel peab natuke kriitikat kah olema või muidu NÕRK INIMENE.

Sellist paska ei tasu ajada et saa mingi mõtetega teed inimeste haiget.Rusikas näkku ja korras......:D:d:d

 

 

Hehe... Ma kõike ei viitsinud läbi lugeda (kommentaare pean silmas), aga just see kommentaar viis mind mõttele et ma teen ka blogi. Ja näitame sellistele kui suva meil on. Samuti huviga sooviks teada kas sul on julgust midagi sama teha?


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
I like.

 

Wat? Ma ei saa täpselt aru miks see 18 seal mingi näitaja on...:h:

 

Kahjuks ta on juba banned, kuid rõhutaks ikkagi, et naise puudmine või olemasolu ei huvita kedagi kui sul mõistust peas ei ole. Jäta need "naised" sinna paika ja keskendu enda silmaringi laiendamisele.

 

+ siin valitseb päris selge pecking order, kui sa modega hüppad siis see ei ole julgus vaid lollus. Ja kui sul mingit normaalset arvumenti pole ja ikkagi hüppad, siis on see veel suurem lollus.

 

Pecking order - Wikipedia, the free encyclopedia

 

EDIT Poiss ei olegi veel banned. Mind eksitas see vale suunamine. Keegi 'Piraat' on banned, mitte '-piraat-' My bad.

 

 

HAHAHAH miks peaks huvitama kas mode or not??mida see muudab??

Pole selline sossu et kardan mode??miks peaks?Kui poiss on 18 ja eite pole siis küsin---KAS TÜDRUKUD IKKA MEELDIVAD?


homer-credit-card-2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
HAHAHAH miks peaks huvitama kas mode or not??mida see muudab??

Pole selline sossu et kardan mode??miks peaks?Kui poiss on 18 ja eite pole siis küsin---KAS TÜDRUKUD IKKA MEELDIVAD?

 

Ma küsiks sult vastu, Kas sul mõistust on? Su käitumine on masendavalt lapsik. Vana sa oled?


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
11 on see probleem??

 

Sul veel 7 aastat elada poiss ning mul on ennem olnud tüdruk FYI kui tahad teada saada. Ainuke asi oli see et aja jooksul sain teada et ta polnud minust huvitatud. Enne mine hangi endale ise ÜLDSE mingi tüdruk kui tuled siia postitama. See et ma 18 ja pole tüdruk praegu tähendab mida? Et mina lähen aeglaselt ... Ning ma proovin enda elu JÄRJE PEALE SAADA ENNEM! GIRLFRIENDS COST MONEY FYI!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
11 on see probleem??

 

Hmm, ei see ei ole probleem, aga vaata.. Ma ei ole nüüd kindel kas sa saad aru mida ma mõtlen, aga tee palun proovi.

 

Ma leian et 11a pole veel korralikult puberteedi igagi hakanud, ja tal puudub adekvaatne maailma vaade, samuti puudub oskus vastutada oma sõnade eest. Sul kes sa tegeliult ju oled madalam kui muru, ehk kui mannyl viskaks üle ja tuleks su ette... nii (mis iganes su nimi on) nüüd näed sa ajasid oma neti kommentaaridega närvi ja ma annan sulla nüüd pasunasse.. siis mis saab? 1. Sa ilmselt jookseksid esimese õpetaja/ema vms juurde kitule, 2. Laseksid oma püksid täis jne... Põhimõtteliselt ma ei viitsigi pikalt kirjutada ja kokkuvõttes ma annan sõbraliku soovituse: Kuni sa oled madalam kui muru, ole parem vait ja kogu oma pc mujal. Samuti soovitan su "kõva mehe" kommentaarid kustutada ja minna kuskile nurka Harry Potterit lugema.


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
HAHAHAH miks peaks huvitama kas mode or not??mida see muudab??

Pole selline sossu et kardan mode??miks peaks?Kui poiss on 18 ja eite pole siis küsin---KAS TÜDRUKUD IKKA MEELDIVAD?

Said ikka mu pecking orderi jutust aru? Kui sind ei huvita, et sa hüppad modega seega sind ei huvita kas sa oled siin foorumis või ei. Seega võiksid lihtsalt vabatahtlikult tuld tõmmata.

 

EDIT zuuzk, see viimane rida oli low blow ^^


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on ju loomulik, et tüdrukuga koos olles kulub raha ja mitte vähe. Ja nii on ka suht nirk olla, et ei saa tüdrukule välja teha. :)

Et selles suhtes mõistan MR'i.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Natuke naerma ajasid pildid.

Naljakas aga samas tõsine näo ilme, vaatad tõsise mõtleva näoga kaugustesse.

Tore blogi siiamaani olnud :)


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
11 on see probleem??

 

Kui sulle ta Blog/teema ei meeldis siis keegi pole sind sundinud siia teemasse vaatama ega postitama. Siin forumis on küllaga teemasid mis sind võivad huvitada.

 

Tänan tähelepanu eest.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Normal blog juba


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Homme teen Mitme päeva blogid.

 

P.S need kes siin mingi tüdrukuvärki kisavad ja räuskavad , siis ma ütlen et vb midagi käib atm.

E: Pilt maha võetud praeguseks.

Rohkem ma ei ütle midagi. Ainuke kes teab on Cmxz1 praegu , teda ma usaldan niipalju et avaldada palju rohkem infot.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olen sind näinud kuskil ja ma olen seda tüdrukut näinud kuskil. Mis toimub? :P


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tüdruk muidu on kena, aga minu meelest teed sa vea. Kui sa temast hoolid siis pole mõtet kirjutada et naiste peale kulub raha, ja samas paned just tema pildi üles. See reegel et tüdrukutele tuleb välja teha on juba ammu enne sind ja ilmselt kestab veel kaua-kaua. Põhimõtteliselt hetkel võib tunduda et sul on rahast kahju mis sa tema peale kulutad, ja kui ta kuidagi peaks siia tulema ja seda teemat nägema, võid sa ta tundeid tõsiselt riivata.. Ma voovitan muuda seda raha posti ja ära tee kriitikast välja. See minu soovitus:)


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tüdruk muidu on kena, aga minu meelest teed sa vea. Kui sa temast hoolid siis pole mõtet kirjutada et naiste peale kulub raha, ja samas paned just tema pildi üles. See reegel et tüdrukutele tuleb välja teha on juba ammu enne sind ja ilmselt kestab veel kaua-kaua. Põhimõtteliselt hetkel võib tunduda et sul on rahast kahju mis sa tema peale kulutad, ja kui ta kuidagi peaks siia tulema ja seda teemat nägema, võid sa ta tundeid tõsiselt riivata.. Ma voovitan muuda seda raha posti ja ära tee kriitikast välja. See minu soovitus:)

 

Eks ma ikka rahaliselt olen kindel mis ma ennem ütlesin , aga erandeid peab ka tegema. Ma olen neid alati teinud. Ning ta ei tea seda foorumit ja ega ma niipea räägi ka , miks kurat peaksin ma talle "sellest" foorumist rääkima?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
OFC ta ei r22gi sellest foorumist oma girlfriendlie ju!

 

No shit.

 

"Oh hey kuule sa vahvlis käid norm foorum ju :D:D:D" Oleks see normaalne? No.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma hoian siit foorumist ta kindlasti eemale niikaua kuni saan. No way in hell ma tahan et ta sellises Komuunis oleks ... Oleks nagu meil Eeskujulike nn Komuun , siis kutsuks.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Homme teen Mitme päeva blogid.

 

P.S need kes siin mingi tüdrukuvärki kisavad ja räuskavad , siis ma ütlen et vb midagi käib atm.

 

Rohkem ma ei ütle midagi. Ainuke kes teab on Cmxz1 praegu , teda ma usaldan niipalju et avaldada palju rohkem infot.

 

kepikas


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.