Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  Jaanus

  Liikmed
  • Postituste kogus

   5 156
  • Liitus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevad

   1
  • Tagasiside

   100%
  • VP$

   1,703 [ Anneta ]

  Turu statistika

  • 0
  • 0
  • 0

  Jaanus viimati võitis päeva 2. märts

  Jaanus'l oli kõige rohkem reaktsioone saanud postitus

  Reputatsioon

  1 Neutral

  info Jaanus'i kohta

  • Teised grupid Eeskujulik,
   VIP
  • Aste
   disclaimer
  • Sünnipäev 10.01.1990

  Kontaktid

  • Veebileht
   http://www.facebook.com
  • MSN
   Jaanus@noortele.ee

  Viimased profiili külastajad

  Viimaste külastajate blokeerimine on keelatud ja teistele kasutajatele seda ei näidata

  1. Keegi kasutajat soovib endale, siis võib küsida.* Hetkel vist ei mängi. Võib ka koos arendada. Kui on huvi.
  2. On mängijaid, kes aktiivsed? Kasvõi kes mängib WAP Tallinna publicut, esialgu võttes, arvesse. WeAllPlay Serverid - Serverid - Vahvel.Net
  3. Mängin. Veteranid saavad Tallinna serverisse. Noobid peavad vaeva nägema, et sisse häkkida end sinna, kui muidu pole piimakatest lahti saanud CSGOs. welldone.
  4. Jaanus

   Vana hea Vahvel

   Aitäh, et foorum tagasi on Elus.
  5. Kui me muutume " samasugusteks " oma mõtlemises ja käitumises , siis peame arvestama , et samasugune kordab ennast ega näe võimalusi edasiliikumiseks . Dialoogi arendajad tuletavad meelde , et mure-aegadel on meil kalduvus soovida kontrollida olukorda ja tahame kiiret kindlat viisi , mis viib lahenduseni . Sel ajal me libastume arusaamises , et tegelikult on olukorrale vähemalt nii palju vaateid , kui on selle olukorra tunnistajaid . Üsna inimlik on, et me tahame õigeid lahendusi ja tahame kontrolli olukorra üle . Eriti soovime , et keegi teine kontrolliks meie elu ja ütleks , mis on õige . Siiski , me võidame rohkem , kui me oleme suutelised kuulama polüfooniat ehk erinevaid seisukohti , neid peegeldama ning seeläbi kujundame dialoogilise ruumi , kus kerkivad esile uued võimalused , mis võtavad arvesse just meie vajadusi ja ressursse . Ebakindluse talumist ja avatud dialoogi hoidmist võimaldab saavutada , kui inimesed kogevad , et neid kuulatakse , märgatakse , respekteeritakse , valideeritakse , kui dialoogid kestavad , kui polüfooniat ei kardeta ja mõistetakse isiklikku vastutust ning panust dialoogi. Väga õige.
  6. Natukene ikka. Aga f2p pk tundub selline kahtlane. Ma ei tea mis teemad seal sügavamas wildis enam toimuvad. Teen mingi osa veel lahti ja siis vaatame seda wildi värki. Ideaalis tahaks mingi seltskonna oma tuttavatest võtta ja mingi osa siit foorumist.* Fire Bolt lööb tugevad 11dami. xp koguneb päris kenasti tegelikult selle gp eest.
  7. Fire Strike pealt Fire Boltile üle vist minema kui BB hind lubab osta kallimat ruuni ja trouti toiduks. partyhat ja frog costume annab def boonust ka. Kilbi peaks vaatama miskisuguse. Ja p2p tegema.
  8. Kas mulle ainult tundub või praegu ongi selline olukord kus see oldschool oskab natukene orienteeruda ja uued noored võtavad kohe pintsli kätte ja hoiavad foorumit üleval? Ma isiklikult ei leia alafoorumeid kuidagi. Isegi kui olen aktiivseks muutnud menüüst. Siis ka oma päeviku teemat ei ilmu kohe uute postituste sekka. See liigne fookus postitustele mitte alafoorumitele on foorumi suunda küll kahjustanud minu jaoks. Aga mis toimus aastal 2013? Community on lahe tho. Edit:// okei. töötab...
  9. Jaanus

   PicachuTFK

   Well that escalated quickly & öös on asju. Kui keegi klani võtab, siis PM.
  10. Object that dreams happen in astral visuals. And appear is astral body
  11. Jaanus

   Jõusaal.

   Palju kaal nüüd 100kg pealt langenud on?
  12. Kas oleks rahval huvi ühineda. Teeks väikese listi. CSGO Steam ID. Mängu kogemus - aastates. (s.h 1.5,1.6;css) CSGO rank - gn.silver...etc. Harilik mänguaeg E-R; L-P FaceIT konto. Gmail. - Ühise info liigutamiseks. (s.h kutsed). Soovid sõbrakutset: Jah/EI. Arutelu võiks siia sobitada. Jaanus.
  13. Kellegil plaatide peal GTA V on laenata? installi jaoks. DL imeb.
  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.