Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Blog]Manraynor

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Mmkay .. ma mõtlesin, et see tuleb normaalne - hea IRL elust blogi, aga ...

 

 

 

Lol -_-

 

Katleris käid? Mis klass?

 

Enamvähem on ikka , see kui ma aegajalt teatan et pean firecape tegema , see on huinamuina , ma saan raha sellest ikka.

 

Klass on 10C , täna proovin enamus hinded Kutsekast üle kanda.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei lugenud kuskilt välja, et kui pikk oled?

Muidu mis sind üldse mängudepoole tõmbab?


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

168 CM.

 

Ning mänge huvitab mind nende Story ja kõik. Sarnane nagu raamatuga , ma pean teada saama kuidas mängu story lõppeb!

 

Igatahes natuke siis 03.09.09.

 

Koolipäev oli nagu ikka Esimene (Tundidega ma mõtlen ). 9 tundi igavat juttu mis on kõik sama ... Väsimuse ikka võttis peale , aga magama ei saa jääda! Pean minema Toideka järgi :%

 

Putka vaht see Rate.ee väljamaksed! Ma peaks saama mingi 175.- kui panin saatma 28.08.09 , ikka pole tulnud ... Ning küige huvitavam on see mis mind praegu just vihale ajas ....

Hinnavaatluse Foorumid :: vaata teemat - 1x 2GB või 2x1GB DDRII Mälud

 

Viimane pakkumine ... NII VIHANE!!! SAAKS RATE.EE SOLID KÄTTE , SAAKS ÄRA OSTA! MA HELISTASIN TÜÜBILE JA KUI TÄNA ÕHTUL EI OSTA , SIIS MÜÜB KELLEGI TEISELE!

 

Koolist natuke edasi , need hinded mis kutsekas olid sain niipalju üle kantud kui sai , enamvähem 40-50% tunde sain vähemaks (H) kuni 10.01.10.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See jama jah et sa pead täna ostma toidka.

Aga jah Rate.ee Näkku panemine on täiesti argipäevane.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loodan, et raha tuleb õigeaekselt.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tundusid algul niuke huvitav inimene.. aga kui hakkasin su blogi lugema siis jahm pidin pettuma .. iga kord kui sa postitad siia on mingi arvuti friigi jutt " Viimane pakkumine ... NII VIHANE!!! SAAKS RATE.EE SOLID KÄTTE , SAAKS ÄRA OSTA! MA HELISTASIN TÜÜBILE JA KUI TÄNA ÕHTUL EI OSTA , SIIS MÜÜB KELLEGI TEISELE!

" jama närv nagu... ise 18 ja elad pmst ainult arvutis ja koolis ? Võiks midagi muud ka vahelduseks teha, ma saaks aru kui sa elaksid kuskil metsas üksi ja lähim linn on mingi 20 kilta kaugusel.. sinu vanuses võiks juba väikest viisi arvuti mängudest üle ka saada.. aga jah mis ma ikka siin seletan see on kõigest minu arvamus.

edu sulle :) .


blankme.gif

droppartynb9ev7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mind ei huvita. Ma tean inimesi kes on vanemad kui mina ja on Mängurid ( Gamers ) , ma tean inimesi kes on 35+ ja mängivad Magic The Gathering , Yu-gi-oh kaarte ka. SEE ON MEIE JAOKS HOBI! HOBID VÕIVAD KA 80+ TEHA!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mind ei huvita. Ma tean inimesi kes on vanemad kui mina ja on Mängurid ( Gamers ) , ma tean inimesi kes on 35+ ja mängivad Magic The Gathering , Yu-gi-oh kaarte ka. SEE ON MEIE JAOKS HOBI! HOBID VÕIVAD KA 80+ TEHA!

 

Mis sa kavatsedki terve elu " mängur " olla ? Ega tegelt mul vahet pole ... lihtsalt imelik on mõelda kuidas arvuti võib inimesele mõjuda .


blankme.gif

droppartynb9ev7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see tema asi, mis ta eluga teeb, kui ei meeldi, ära loe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma 14 ja ja pikem sust manraynor. :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

edu irl sulle:)


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ära pane banaani, osta Clean&cleari, saad punnidest lahti, please get a better haircut, it look's like piece of sh*t no offence. aja habe ära, eriti vunts, poiss peab ilus välja nägema;)

 

ma arvan , et ta tahab korraliku tabalukku endale sinna .. :)

 

igatahes , goodluck chuck .. mind ei kisu su blog'i eriti :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minule küll näiteks meeldib Manray blogi väga lugeda. :) Siis vaatan supermani blogi üle ja muud siin väga huvitavat polegi, mõnele spämmerile warn ja nii ta läheb.. :D Ei oska öelda, miks paljudele see arvuti teema vastukarva käib. Hobi on hobi, olgu ta siis golfi mängimine, arvutitega tegelemine/arvutimängude mängimine. Mis te siin ikka kirute, tehke oma blogi, kui teil nii mitmekesine ja võrratu elu. Mees teenib raha ise, arvutimängude kaudu (Runescape f-capes siis), mis on väga hea sissetulek. Jätka samamoodi Manray, edu ! ;)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kui sa tööl käid siis kuidas sul vee arvutiga mängimiseks aega üle jääb? Kas sa elad ilma täieliku vanemliku abita (rahalise)? Kui jah, siis oled küll väga tubli ning iseseisev.

 

Vanematel on endal võlad kaelas ja ainuke asi mis saan neilt enamvähem on toit ja elamiskoht. Edasised asjad ma kõik ise. Miks siis arvate et ma viimasel ajal väga palju just äritsen payPaliga , fire capes jne? Põhjusega ikka.

 

Ning jah ma käisin ennem tööl ja kõik , siis üldse arvuti ostmist ei mõelnud. Nüüd teised lood.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Heh, ma olen sind LÜG-s näinud, ise enam seal koolis ei käi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lugesin siis algusest lõpuni, päris ulme arvuti paned ikka kokku. On ka näha, et fire capedega teenib kõvasti ^^. Rate-s on jah muidu nii, et mingi nädal aega läheb aega, enne kui raha tuleb.

Muidu edu sulle ja osta siis kõik vajalikud jupid omale ära :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
OMG manray go kill the rate, rate ee imeb lurinal. Kui sind isegi kotib, kui keegi sind rates kommib, no siis omg pettusin sinus praegu jumalasõna rsk. RATE.EE IS FOR WANNABE's

Irw ajukas? Ta ei räägi ju kommimisest, vaid sealt raha kätte saamisest. Kaks erinevat asja?


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.