Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Blog]Manraynor

Soovitatud postitused

Ausat vastust tahad , siis enamjaolt foorum natuke liiga lapsik minu jaoks kui sa käid tihedamini foorumites kus on enamus täiskasvanud , aga on sinu vastud palju normaalsemad isegi kui oled uus liige ( NONRS foorumid ikka ).

 

true that,

 

 

NN on üksneist,mis on normaalne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
+ 1

 

agree

 

Kiire update. Atm uus arvuti täitsa lahti lammutatud. Ma pean aina igast poest läbi minema et neid aina osta , sellepärats ei uuenda. Kui asi korras siis teen kõikide päevade blogid.

 

Jaanus , naiste jahil ikka käin kah , Eeskujulike alafoorum teab seda , mitte enamus laste hunnik mis foorumis käivad ja flameivad , ise saavad VB üldse mingeid Fuckbuddys või Bimbod.

 

 

 

E: Sain BIOS tööle , panen need paika ja kõik. Natuke saan rääkida ka siis.

 

LMFAO Sellepärats???? naistejahil??? kohe näha et naised sulle järgi jooksevad!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nojah...Arvuti ei saa sul kunagi ideaalselt valmis :P

Isiklikult arvan, et võiks kaotada Runescape ärifoorumi ära kuid kindlasti pole paljud minuga nõus.

 

Päikest.:ninja:


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

30.09.09 Last Entry.

 

Tervist , ma pole pikemat aega kirjutanud midagi põhjusega. Alates kell 21:00 ei ole ma siin foorumis enam mode ja ma pmst. lahkun siit foorumist.

 

Päris elus koha pealt on rahaprobleemid aina suuremaks läinud ja perel ka , eks näib kuidas edasi läheb. Need noored kes võivad naerda selle üle , ütlen niipalju et kui teil ei ole niisugused rahaprobleemid mis ei sunni teid ka asjade maksma midagi , siis olge õnnelikud! Mina pean isiklikult suuri summasid maksma igakuu et vanemaid ka aidata.

 

Tüdrukuga läheb asi rahulikult FYI (For your information) , ma ei hakka rääkima , sest arvan et siin võib hullemaks flamefestiks muutuda.

 

Nädalavahetused on enamasti alati rasked kuna pean maakodus aina asju tegema. Just eelmine nädalavahetus sai suur sirelihekk maha võetud. umbes 3m kõrge , 1.5-2m lai ja 40m pikk. Põhjus mahavõtmiseks oli see , et see oli nii tihe ja uued oksad kasvasid aina sisse mis tegi selle koledaks.

 

Edasi tuleb Kuusehekki pügada ( ca 2m pikk , 2-3m lai ja 200m or so Pikk! ).

Katusepanek jäi pooleni kuna 1 tsinkplaat jäi puudu ja raha otsas perel atm. et uus osta. Aga muidu võib öelda et raske töö sai tehtud! Nüüd mida selle suure eterniidihunnikuga teha :D.

 

Kooli kohapealt nagu alati , leiad uusi inimesi ja vanu vaenlasi :huh:. Inglise keele klassis olen mina Parim (again ... ) , kellel on Puhas aktsent , hea kirjutamine ja arusaamine and shit. Tundub nagu olen Teachers Pet nüüd :huh:.

 

Arvuti koha pealt on asi võimas , aga pean vahetama graafika + ostma veel mälu et saaksin paremaks. Emaplaat tuleb ka välja vahetada kuna näeb et see pole kõige parim. Mänge olen ikka ostnud nagu loll , 6 tükki kui täpsem olla ja uute läbitegemine aina kasvab ...

 

Ahjaa , sain töökoha ka kooli kõrvalt! Nii et kes ütleb minule "Get a Life" , siis hankige ise Life!

 

See on juba teada asi et elu on korduv , nii et midagi väga huvitavat ei ole rääkida , except for that part , et vanemate Testamendis jääb maakodu minule ja maatükk pooleks oma õega. Interesting .... Muhahahha.

 

Muidu kui arvate miks ma foorumist lahkun , ütleme et minu aeg on siin ära oldud ja see foorum ( mitte eeskujulike osakond + osad liikmed ) on liiga lapsik minu jaoks ja ma leidnud paremad MITTERS foorumid.

 

See jääb minu viimaseks sissekandeks.

 

Last Entry - Manraynor checking out.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu siis teistes foorumites.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oleksid võinud viimase sissekande teha ikka natuke soliidsema- meenutades vanu aegu ja rääkida, mis sulle siit meelde jääb.

Samas, sul on veel natuke aega, nii, et kirjuta aga julgelt, sest ma arvan, et sa võlgned selle siinsetele inimesele.

Soovin sulle omaltpoolt edu ja ma see, et sa siin ei tegutse enam ei tähenda, et ma sinuga veel ühendust ei hoiaks:)

Eesti on väike, Tallinn veel väiksem :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Eks ma võin teha ikka hiljem. Pealegi ma ootan suure huviga kuidas inimesed sarnased nagu Eesti cc hakkavad rõõmu tundma.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

r.i.p, :(

 

nagu öeldi, edu teistes foorumites


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis me peame kaasa tundma ,et lahkud? Eelmisel lehel ütlesid ,et viimane post, aga ikka postitasid, Pidid lahkuma siis lahku, Vaikselt tundub ,et sa ei taha lahkuda, sa tahad ,et rahvas ütleks: Palun jää siia või midagi sellist, kui oleks tahtnud lahkuda oleks öelnud ,et võtke mode koht ära ja poleks nt enam külastanud, aga siin loed igapäev kus sa kirjutad ,et homme see kell mode koht läinud ja ma ei tule tagasi, aga ikka tuled.

Aga Edu sulle IRL elus ja saa kõik korda:)

Nägemist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mul pole aega enam tagasi tulla. Vb külastan EESKUJULIKU nurka aga see on kõik


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kahju, et lahkud. Scammareid ei banaanita ära nii kiirelt, aga edu sulle siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kahju, edu sulle ! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõik Spamm/halvustamine mis siin tekib, saab minupoolt warned (vastavalt sellele palju punkte ees on). Üldjuhul BANNED+aegub: mitte kunagi.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõik Spamm/halvustamine mis siin tekib, saab minupoolt warned (vastavalt sellele palju punkte ees on). Üldjuhul BANNED+aegub: mitte kunagi.

 

see on blogi, siin võib kommida kuidas tahad, ma võin öelda talle et ta on pede kui ma tahan.. see oli näide!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.