Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Blog]Manraynor

Soovitatud postitused

VIP

Siiamaani väga huvitav blogi!

Edu selle pidamisel.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellepärast postitasingi, et öelda et mida asja, 4 päeva, ja ei lolnud kaugõpe, mul see aasta kaugõpe, kuskil 1 nädal iga kuu koolis, aga okt pole yldse kooli.

ei tea mis imelik õpe teil seal toimub.

 

Mida sa seletad, sul on 6. klassi haridus...kui sedagi...

 

selle wannabee habeme soovitan kyll maha ajdada ...kasvaks sul habe sisi tihedalt nagu minul (H) vms siis kasvata, aga kui karva kaupa siis pole m6tet juu...soeng kah nagu oleks alles 2rganud :D

 

"Ostsin" flax authi eile mingi 3lme paikku selle läheduses, pole ikka oma authi saanud.

Pidi mingi probleem olema.

 

see on see imbetsill ? :)

 

Minu Huvid : Nagu iga mees enamvähem ( küll teate mis need on ) (H)

 

hmm :D nii palju kui ma 3 lehe pealt infot sain siis suht nolife ja oma arvuti upgradimine ? + hariduse omandamine ...

 

kuid jah tore on, et otsustasid teha oma blogi + sa pidid pmst 2x tegema ...:) mida mina eulssees ei viitsiks, isegi praegu ma ennem postitmaist igaksjuhuks copyn k6ik selle teksti...sest uuesti ma kirjutada ei viitsiks never ever :)

kuidagi solvasin siis njh sorry 2ra v6ta kohe sydamesse :) j2tka kirjutamist, yritan hoolega j2lgida :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
varja photoshopiga punnid kiirelt ära :O

Sa ise mingi proua perfekt ?

 

Edu blogiga.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Manraynor on minu jaoks selle foorumi kõige usaldusväärseim inimene... Juba algusest peale olen temalt abi saanud kui vaja. Oma ala proff ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
varja photoshopiga punnid kiirelt ära :O

 

 

Küll sina ka kunagi sellisesse ikka jõuad mil need lihtsalt tulevad, ei aita ei kreemid ega see et pesed igapäev seebi ja spets värkidega.

 

//

 

Hea et blogi tegid, nüüd kui igav, saab lugema tulla (: Võtke eeskuju ja tehke ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muidu normaalne blog, aga arvutis olemist võiksid tõesti vähendada.

Täiskasvanud mees juba ju ikkagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noh ma isiklikult ka täiskasvanud (19), aga peale kooli ma olen tavaliselt väsinud ja olen palju Arvuti taga (kuigi ka see väsitab). Endal oli ka aknega tegemist nüüd vahest paar üksikut punni tuleb need laks puruks ja hea olla:D Suvel nii aktiivselt ma arvutis ei veetnud sest jah sai mööda eestit tripitud ja pidu pandud , aga ütleme nii ma olengi selles vanuses et pidu panna. Täna kus esimesed tunnid algasid oli meil tore õpetaja kes mainis alkoholismi ja tema ütlemiste kohaselt olen ma alkohoolik valmis juba:D aga ennast ma selleks ei pea sest kooli ajal ma pidutsen ainult nädalavahetustel. Arvutis vb olen ka üle keskmise 19 aastase aga mind see ei heiduta üksgi mu sõber ei halvusta selle koha pealt kuigi nad ise kasutavad oma aega arvutis väga vähe.

Et edu ja Respect et ikka tegid sellise teema:)

Sest kui mingi netihiiro nüüd mölisema hakkaks siin midagi siis palu tal enda pilt postitada siis vaadaku milline ta ise on.

minust on pilt juba olemas teemas postita oma pilt vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Muidu normaalne blog, aga arvutis olemist võiksid tõesti vähendada.

Täiskasvanud mees juba ju ikkagi.

 

See on Hobi , ei saa midagi parata :-)

 

Küll sina ka kunagi sellisesse ikka jõuad mil need lihtsalt tulevad, ei aita ei kreemid ega see et pesed igapäev seebi ja spets värkidega.

 

//

 

Hea et blogi tegid, nüüd kui igav, saab lugema tulla (: Võtke eeskuju ja tehke ka.

 

Enjoy :cool:

 

Noh ma isiklikult ka täiskasvanud (19), aga peale kooli ma olen tavaliselt väsinud ja olen palju Arvuti taga (kuigi ka see väsitab). Endal oli ka aknega tegemist nüüd vahest paar üksikut punni tuleb need laks puruks ja hea olla:D Suvel nii aktiivselt ma arvutis ei veetnud sest jah sai mööda eestit tripitud ja pidu pandud , aga ütleme nii ma olengi selles vanuses et pidu panna. Täna kus esimesed tunnid algasid oli meil tore õpetaja kes mainis alkoholismi ja tema ütlemiste kohaselt olen ma alkohoolik valmis juba:D aga ennast ma selleks ei pea sest kooli ajal ma pidutsen ainult nädalavahetustel. Arvutis vb olen ka üle keskmise 19 aastase aga mind see ei heiduta üksgi mu sõber ei halvusta selle koha pealt kuigi nad ise kasutavad oma aega arvutis väga vähe.

Et edu ja Respect et ikka tegid sellise teema:)

Sest kui mingi netihiiro nüüd mölisema hakkaks siin midagi siis palu tal enda pilt postitada siis vaadaku milline ta ise on.

minust on pilt juba olemas teemas postita oma pilt vms.

 

Mind just rahustab arvuti taga olemine hea mänguga :cool:.

 

Igatahes ...

 

02.02.09

 

Jätkates eelmise kohaga tekkis minu ja Ema vahel suur tüli ikka , pere probleemid nagu ikka , ei jäeta mind ka rahule -_- ... Sai ikkagi lõppus rahulikuks kui ma läksin üheks tunniks välja rahunema sellest hullumajast :ninja: .

 

Tänud Janekile et ostis minu PayPal raha ära , sain raha kokku et osta endale see Videokaart ära :%:ty

 

Ma proovisin endal Steamis TF2 settinguid muuta et oleks parem FPS enne kui uue arvuti valmis sain , aga see kuidas oli vajas ikka niipalju harjumust et ma täitsa suckisin Aimiga ... :%

 

Bla bla bla ... Midagi ei juhtunud...

 

Siis läksin X1800XT järele , sain ilusti kätte,sai müüjaga lobisetud natuke ja paar pilti :

 

Emaplaat : dsc00538i.jpg[/url]

 

Protsessor :dsc00535d.jpg

 

Stock cooler Overclockitud prosele :dsc00537c.jpg

 

Videokaart :dsc00532w.jpg

Tegelt on see X1800XT , Karp on teine kuna tüüp ei leidnud originaal karbi üles :D

dsc00533ucm.jpg

 

Ning tasuta mäng mis kaasas oli : dsc00534r.jpg

 

Ahjaa , üks appikutse. Mul on 550W Chieftec Toideka müüja olemas homseks , aga 70.- puudu :D , Kui keegi saab väikse laenu teha , saan sellel nädalal tagasi makstud ,või teen teile selle eest cape ( Kehtib Mainidele ). Cheers

 

Eks sellega võib tänase päeva kokku lõpetada? Ütlen et need kes cape tellisid ( Nad teavad kes nad on ) saavad ikka selle kätte:-).

 

Peace.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingi kõva püssi paned kokku ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mingi kõva püssi paned kokku ?

 

Mitte täitsa kõva , aga piisab et järgmised 2-3 aastat olevad mängud Med-High graafika peal ära jookseb.

Note : Kõik juppid enda raha eest ostnud , vanemad ega keegi pole raha üldse niisama andnud et seda sooritada saaksin!

 

Saan aidata rahaliselt :) PM details.

 

Ning suured tänud!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaa tahaks juba kuulda kuidas mängud jooksevad. :)


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Normal jupid:D palju sul kokku läks kõige soetamiseks?

Plaanis ka enda arvuti võimsamaks tuunida alguses siis uue videokaardi ja rammi juurdeostmise näol:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Praegu 2.1k , ostan Mälud kui natuke veel raha saan või kuni Cmxz1 saadab oma tasuta 2x Corsair CM2X1024-5400C4 1GB DDR2-675 XMS2-5400 niisama mis ta sai ka tasuta minule , kui ostan mälud siis 2x2GB või alguses 1x2GB , pmst arvan et 2.5-3k läheb ära.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Fire capedega oled hästi teeninud tõesti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris tore et sellise teema tegid :D

 

Suht asjalik tüüp muidu.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

LÕPETUSEKS TÄNANE PÄEV! 1 cape ja aeg&money wasted ... Fight Caves Jad on glitched , tema Magic attack lööb sinule Pihta NO MATTER WHAT YOU DO, PRAY OR NOT! Lugesin ka foorumist et paljudel ... gf 2 hours of work.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa ise mingi proua perfekt ?

 

Edu blogiga. Fcapede kohapealt olen kade >_> kuna ise ei oska teha :D

 

Tal pole lihtsalt veel pubeka iga olnudgi , mingi 9 aastane beebi nägu , ema puuderdab ja värki ,

 

Naiss blog , head jupid tulevad arvutile ;) ,

 

Mis asi see on ? e6400 Stock cooleriga & Max overclocked , prose v ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tal pole lihtsalt veel pubeka iga olnudgi , mingi 9 aastane beebi nägu , ema puuderdab ja värki ,

 

Naiss blog , head jupid tulevad arvutile ;) ,

 

Mis asi see on ? e6400 Stock cooleriga & Max overclocked , prose v ?

 

Jah , prose nimi on e6400 mis on Max overclockitud ja on Stock cooler selle jaoks olemas.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.