Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Blog]Manraynor

Soovitatud postitused

VIP
Pac nahhui sa poed?

Pede sai modeks,Biig diil.

 

Poete talle perse,niiet varsti sööte ta sitta.

Ma nussin kellyt,kes on Paci Tüdruk.Paar korda ainul nad kokku saanud.Idikad:d

 

 

Liis 4 ever:P

 

ei poe talle, muidu pole öelnud et SA VEEDAD OMA ELU ARVUTITAGA, GET A LIFE ...

 

 

a btw, liis on sheksiks;) khm khm, not

 

a ja seda ka, ära mulle warni keera;)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Sai hoiatatud. Pealegi kasva endale julgust et üldse endast ka midagi rääkida , Pussy.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No jahm, kõik asjad läbi loetud, soovitused mida soovitatud, suht nkn ei loe kuid kordan üle ,et alko sisse oma muresi ei uputa, see ,et sa jood nüüd veel raha maha on veel mõttetum, usu mind:)

 

 

Ja teiseks, sa eeskujulik ja mode, aga vaata kuidas ropendad. MIDA VITTU, nii pole ilus kirjutada? Nkn väänad mulle nüüd warni aga võiksid natukene enda teksti ka üle vaadata, ma arvan ,et pole just suurim eeskuju teistele siin kui ropendad.

 

Thx ja edu sulle:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
4 v6i noh juba varsti suht 5 p2eva on m66das viimasest sissekanndest....

 

Ma tean , mul vähe aega kirjutada. Koguaeg Busy.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sai hoiatatud. Pealegi kasva endale julgust et üldse endast ka midagi rääkida , Pussy.

kle, sa ei pea paukuma "Pussy" vaata ennem peeglisse, siis tule hakka siin pussy'teks kutsuma, ei ütle midagi halvasti aga sa lihtsalt ei pea kõvat meest arvuti taga mängima..

Ja sa ei pea kohe bannima hakkama, see näitab, et sa ei suuda oma enda isiksusega toime tulla.

Sa mõtled, et sa oled mode ja bannid, on võim sinu käes ja paned banaani igale teisele matsile kes midagi ütleb, mis sulle meeldib aga mõtle nende peale, kes ei ole moded ? saavad iga päev umbes samasuguseid komentaare..

See ei ole lihtsalt õiglane, et sa pistad banaani selle eest, see on lihtsalt, et sa tahad, sa bannid, sa ei taha, sa ei banni, MÕTLE.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kle, sa ei pea paukuma "Pussy" vaata ennem peeglisse, siis tule hakka siin pussy'teks kutsuma, ei ütle midagi halvasti aga sa lihtsalt ei pea kõvat meest arvuti taga mängima..

Ja sa ei pea kohe bannima hakkama, see näitab, et sa ei suuda oma enda isiksusega toime tulla.

Sa mõtled, et sa oled mode ja bannid, on võim sinu käes ja paned banaani igale teisele matsile kes midagi ütleb, mis sulle meeldib aga mõtle nende peale, kes ei ole moded ? saavad iga päev umbes samasuguseid komentaare..

See ei ole lihtsalt õiglane, et sa pistad banaani selle eest, see on lihtsalt, et sa tahad, sa bannid, sa ei taha, sa ei banni, MÕTLE.

 

Tee ka enda päevik, pealkirjaks võid panna: Tõeline nolifer ja E-leimer

 

saaks naerda ja näha kuidas sa igapäev teisi maha teed=/

 

Peace.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kle, sa ei pea paukuma "Pussy" vaata ennem peeglisse, siis tule hakka siin pussy'teks kutsuma, ei ütle midagi halvasti aga sa lihtsalt ei pea kõvat meest arvuti taga mängima..

Ja sa ei pea kohe bannima hakkama, see näitab, et sa ei suuda oma enda isiksusega toime tulla.

Sa mõtled, et sa oled mode ja bannid, on võim sinu käes ja paned banaani igale teisele matsile kes midagi ütleb, mis sulle meeldib aga mõtle nende peale, kes ei ole moded ? saavad iga päev umbes samasuguseid komentaare..

See ei ole lihtsalt õiglane, et sa pistad banaani selle eest, see on lihtsalt, et sa tahad, sa bannid, sa ei taha, sa ei banni, MÕTLE.

Peab ütlema, et jutus on iva, mis puudutab seda bannimise värki. Samas ma eriti ikkagi ei nõustu. Pussy on ikka väga viisakalt öeldud (pole isegi ropp), võrreldes sellega, mis see kristo siin ajas. See on ka õigesti öeldud, sest see tüüp tõesti ainult sõimas ja ise ta ei julgeks blogi tehagi, kuhu lisab nii palju infot endast + pildid. Ainuke e-hero oligi see kristo, mismoodi manray kõvat meest mängis? Banni oli kristo väärt küll, kui vaadata, kui haiget teksti ta ajas ja mitte ainult manray kohta ning päris mitu postitust. Tahad öelda, et sa ise poleks banninud (kasvõi 1 päevaks), kui keegi sind sinu oma blogis niimoodi sõimab?=/

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No ma ei saa aru,mida te käite ta kallal?Inimest peab vastu võtma sellisena milline ta on.Miks te prügikollidele õues midagi ei ütle siis?

Kui teil probleeme minge ajage enda stressi välja voodis käega töötades mitte teemat reostades!

Kommenteerige ikka igapäevaseid sissekandeid,mitte milline ta on,kui sul mingi halb arvamus tema kohta mis sa tahad nii välja öelda - pmi teda,seda oskab iga üks teha.Tõesta ennem milline sina elus oled,see on inimese hobi,näiteks ma ei viitsi õues käija,sest ma sõbrutsen ainult interneti kaudu ja koolis,keegi ei käi mul kallal ju,mänge ma enam ei mängi,mul on selline komme niisama arvutis istumine ja mingite asjade lugemine ja suhtlemine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Viimati saadud hoiatus

Postitus Kuupäev Aegub Punkte Põhjus Postitas

[blog]Manraynor 14-09-09

20:41 Mitte kunagi 5 Enjoy your 24h , you have been warned. manraynor

See rsk ei aegu.:D

Aga nohh,ei saa spammida.:D

Kle Krissu,ära pikka viha pea,mul oli nats sitt tuju ja see [bLOG] Käis pinda lihtsalt.

 

Aga nohh,seee,et rs teenib sulle money,on kena.

 

Mul tuttav tegi nädalaga 5k vist kokku.:D

 

Noh ostis acce ja teenis dollareid jne.:D

 

Pac on see tuttav muide.:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See rsk ei aegu.:D

Aga nohh,ei saa spammida.:D

Kle Krissu,ära pikka viha pea,mul oli nats sitt tuju ja see [bLOG] Käis pinda lihtsalt.

 

Aga nohh,seee,et rs teenib sulle money,on kena.

 

Mul tuttav tegi nädalaga 5k vist kokku.:D

 

Noh ostis acce ja teenis dollareid jne.:D

 

Pac on see tuttav muide.:D

 

Tee enda blog siis :9

 

 

Manraynor: Pane veel sissekandeid ja muid pilte siis äkki jäävad vait :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hui hakkan ka ennast teile n2itama,panete veel pihku ka minu piltide peale.

Ma hullult sex poiss muide.;)

 

anyway jah Krissu,pane pilte...

 

Sul hetkel tydruk on?

 

No ma ei saa aru,mida te käite ta kallal?Inimest peab vastu võtma sellisena milline ta on.Miks te prügikollidele õues midagi ei ütle siis?

Kui teil probleeme minge ajage enda stressi välja voodis käega töötades mitte teemat reostades!

Kommenteerige ikka igapäevaseid sissekandeid,mitte milline ta on,kui sul mingi halb arvamus tema kohta mis sa tahad nii välja öelda - pmi teda,seda oskab iga üks teha.Tõesta ennem milline sina elus oled,see on inimese hobi,näiteks ma ei viitsi õues käija,sest ma sõbrutsen ainult interneti kaudu ja koolis,keegi ei käi mul kallal ju,mänge ma enam ei mängi,mul on selline komme niisama arvutis istumine ja mingite asjade lugemine ja suhtlemine.

 

Kallale tulevad.

 

Ma tean , mul vähe aega kirjutada. Koguaeg Pussy.

 

True that!

 

(ma m6tlen,et saame pussyt,mitte pole.:DManny vb on,aga ei tea.:D)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena blog Manraynor

Keep it up!

Edu sul selle pidamisel

Ootan uusi sissekandeid:D


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingisugused minimaalsed kokkupuuted on minulgi sinuga, kunagi kui mirkole (käisite ühe klassis) mingi summa võlgu jäid ja ilgelt hädas olid oma tagasimaksmisega, siis sai helistatud ja natuke juttu puhutud, lõpuks saite oma asjad vist kordagi.

 

enivei, suhtkoht au tuleb anda, et viitsinud niipalju kirjutada, gl with blog.


cmk_.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mingisugused minimaalsed kokkupuuted on minulgi sinuga, kunagi kui mirkole (käisite ühe klassis) mingi summa võlgu jäid ja ilgelt hädas olid oma tagasimaksmisega, siis sai helistatud ja natuke juttu puhutud, lõpuks saite oma asjad vist kordagi.

 

enivei, suhtkoht au tuleb anda, et viitsinud niipalju kirjutada, gl with blog.

 

Ojah , mäletan rahajamadest siis. 2 aastat tagasi oli vist siis?

 

Igatahes ütlen kõigile nii , et ma andsin teate sisse et mode kohast eemaldada ja ma pmst lahkun siit foorumist arvatavasti kuu lõppus ( vb harva olen sees siis ainult üldse ). Siis ma teen pikka ülekande millest juhtunud mis jääb viimaseks. Ma siit foorumist lahkumisele olen juba üle ühe kuu mõelnud , nii et see ei ole mingi 1-2 päeva mõtlemine.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ausat vastust tahad , siis enamjaolt foorum natuke liiga lapsik minu jaoks kui sa käid tihedamini foorumites kus on enamus täiskasvanud , aga on sinu vastu palju normaalsemad isegi kui oled uus liige ( NONRS foorumid ikka ).


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.