Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Blog]Manraynor

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
kepikas

 

All dick no brains.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellest ma tõesti aru ei saa, et, kui ta niiväga meeldib ja on normaalne inimene, siis milleks "varjata" mingeid asju enda kohta.

Mul teab Laura kõiki foorumeid kus ma käin ja loeb mõnda ise ka- selles pole midagi halba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen koguaeg su blogi lugenud, kena blogi !

Edu siis tüdrukuga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

megasupergiga comp man . 10p for the blog


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ära põe mees, ma ei mõelnud midagi halba mees

lihtsalt kade olen

 

Mees on mees ja mees peab olema mees niikaua kui ta ongi mees sest mees ei saa olla mees kuna mees on ikkagi mees. :hi:


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

08.09.09

 

Kuna mul oli terve esmaspäev vaba tõbine olles , siis teisipäev olin ikka tõbine ja koolis oli ikka NII SITT ET ÕUDNE ja siis pead veel õppima. Igatahes kuna üks tundidest oli kunstiajalugu ( mida ma vihkan ) , siis ma tegin oma klassikalise magamajäämis liigutuse : Käed silmade ette nagu ma mõtleks , tegelt magan. Tuli välja isegi kuna istsusin Suht esimeses reas ka :D .

 

Igatahes kojujõudmine oli veel hullem , ema oli oma rahamurede pärast nii vihases oos et meil jälle tekkis sõnasõim pihta eriti kui ma olin haige ... Kui andsin talle 2 linnukest mis sulas hoidsin igaksjuhuks , siis kohe toimus tal meelemuutus peale seda kisakoori.

 

Imelikul kombel hakkas minu õde vanaemaks ja hakkas moosi tegema esimest korda elus ( Maakodu ligidalt metsast toonud mustikate ning meie juurest olevat vaarikatega ). Oleks te näinud teda , siis oleks te naernud ka. Ise ta ei tunnista et käitub nagu vanaema ja 3-4a tagasi olime me vihavaenlased koguaeg. Õnneks öösel läks paremaks tervis ,aga siis arvutis mõnede mängudega tekkisid probleemid ...

 

09.09.09

 

Üles tõustes oli selline tunne nagu Maagia ravis mind terveks , ma olin tagasi normaalne ( ainult väike nohu ikka veel ) kui võrrelda et teisipäeval olin veel rämedalt haige. Võibolla oli asi Higistamises kuigi oli väike kogus ainult ..

 

Kolmapäeval kooli ei olnud , nii et olin terve päev arvutitaga lollitamas ja HV's asju maha müümas oma vanast arvutist ning proovisin oma tüdrukuga rääkida.

 

Tüdruku kohta ma räägin teile siis kui ma arvan et on sobiv aeg. Mõned inimesed siit foorumist teavad , kuna nad on sõbrad.

 

Ega mul eriti ei ole rohkem rääkida , täna / homme ja NV toimuvad rohkem sündmusi millest saan rääkida.

 

P.S , kui olete natuke sittas tujus või kurb siis see laul sobib teile meeleolu parandamiseks : YouTube - VNV Nation - Illusion


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rahamured on jah jama asi :/

Kuulen pidevalt sõprade käest (kes on juba targemad kui mina ja loonud pere) et, jälle oli naisega riid et ei saa seda ja teist lubada..

 

Vana õde on siis?

 

Ja ma kaldun ka arvama et see tydruk kelle pilti sa näitasid tekitaks minus küll tunde et võiks väheke vähem tegeleda nende mängudega. Sellesmõttes ära loobu oma hobist aga paar tundi päevas keskenduda nii veetlevale naisterahvale ei tohiks ju olla eriline rööv ajast ju. Ja võta seda arvuti asja veidi vabamalt, tegemist siiski riistapuuga mis varem või hiljem tuleb ju nkn välja vahetada, aga tüdruk võib sul kesta terve elu.

 

Aga see minu arvamus:)

Hea blog muidu.


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

10.09.09

 

VÄGA sitt päev.

 

Alguses oli kool nagu ikka igav ja midagi ei toimunud. Peale kui koju sain siis on online mängudes sittasti läinud kui ka kokkusaamistega.

 

Igatahes ma läksin täna oma ühte vanat arvutijuppi müüma , enne seda pidin saama sõbraga kokku , aga ei saanud kuna ta unustas telefoni sisse lükata , siis läksin teisega. Sai õlut joodud , Pannipitsat söödud ja ostsin mängu "Prey" poest kuna oli hea hinnaga ja originaal puudus.

 

Kui ostajaga kokku sain , tuli välja et ta ei osta kuna emaplaadil midagi ei ole mis tal oli vaja , worthless waste of time ja ei saanud head raha mis pakkuti ...

 

Siis koju jõudes tuli telefoni arve , 534.78.- MIDA VITTU!?

Vaatasin et kust kurat nii suur arve ja millest , GPRS teenused. PUTSI MA RAISKASIN EELMINE KUU MAX 200.- GPRSI PEALE MITTE ÜLE 450.- GPRS PEALE! Siis tuli välja põhjus ka , Tele 2 on kaval ja tõstsid minu pakketil 1 mb hinna 25lt 50ni ILMA TEATAMATTA! Ehk siis 5 MB GPRS = 250.- ja siis 150.- Teenuste peale ja veel ~50 millegi muu sittale GPRSis.

 

FUCK TELE 2! Nüüd õlu minu käes ja joon ennast täis sitta päeva pärast. CHEERS AND NIGHT!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siis koju jõudes tuli telefoni arve , 534.78.- MIDA VITTU!?

Vaatasin et kust kurat nii suur arve ja millest , GPRS teenused. PUTSI MA RAISKASIN EELMINE KUU MAX 200.- GPRSI PEALE MITTE ÜLE 450.- GPRS PEALE! Siis tuli välja põhjus ka , Tele 2 on kaval ja tõstsid minu pakketil 1 mb hinna 25lt 50ni ILMA TEATAMATTA! Ehk siis 5 MB GPRS = 250.- ja siis 150.- Teenuste peale ja veel ~50 millegi muu sittale GPRSis.

No Tele2 käib jah vahest närvidele, kuid vähemalt on odav ja suht korralik. EMT on haige raharöövel=/

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
No Tele2 käib jah vahest närvidele, kuid vähemalt on odav ja suht korralik. EMT on haige raharöövel=/

 

See ka et kuu alguses 5ndal ma käisin GPRSis ja see peaks tulema selle kuu arvele nagu alati tulnud , aga panid eelmisele otsa. On jobud rsk.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa oled selline pede...:D

Tra,nii munn nägu peas.:D

Ma arvan,et mingi 24H või nädal aega banni tuleb.:D

Tra vinninägu oled.:D

Paljud oleksid sinuga sõbrad,kui sa seda pedet pilti endast poleks pannud.

 

faking nolifer,veedab enda elu kuradi arvuti taga

 

NOHIK

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa oled selline pede...:D

Tra,nii munn nägu peas.:D

Ma arvan,et mingi 24H või nädal aega banni tuleb.:D

Tra vinninägu oled.:D

Paljud oleksid sinuga sõbrad,kui sa seda pedet pilti endast poleks pannud.

 

faking nolifer,veedab enda elu kuradi arvuti taga

 

NOHIK

 

 

ära tee välja, kristo on hoor lihtsalt

kuigi, elu veedad küll arvutitaga, käi väljas ka rohkem, ära vaata pixleid


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.