Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Blog]Manraynor

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Kiire update. Atm uus arvuti täitsa lahti lammutatud. Ma pean aina igast poest läbi minema et neid aina osta , sellepärats ei uuenda. Kui asi korras siis teen kõikide päevade blogid.

 

Jaanus , naiste jahil ikka käin kah , Eeskujulike alafoorum teab seda , mitte enamus laste hunnik mis foorumis käivad ja flameivad , ise saavad VB üldse mingeid Fuckbuddys või Bimbod.

 

Ning see et ka 1ks põhjus blogi jaoks oli et Haterid näitavad enda tõelist arvamust , eriti see jobu kes musklitest räägib. Kui mina olen öelnud alati et tulge andke peksa , ma ei ole kunagi öelnud et ma nii tugev et ma annan teile and shit , tulge ja las proovigu , saab teada. Ma rääkisin blogis et olen füüsiliselt vastupidav mitte Rambo. Lugemisoskus neil 0.

 

Igatahes see on kiire update , atm on nii et kõik sain kokku , ainult BIOS ei tule ette , vaid läheb kohe HDD peale.

 

See kes Video kohta ütles , ma juba tean. Ma umbes 3-4 kuu pärast ostan korraliku 1 GB video või teen Crossfire , eks näeb.

 

E: Sain BIOS tööle , panen need paika ja kõik. Natuke saan rääkida ka siis.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

manraynor , mees , naine ? sorri ? kui ma sind veel pole näinud , siis ma kartsin sind irl , aga kui sa oled 160cm pikk siis ma tõmban sulle munniga pähe või siis seistes suhu anda., ise olen 195cm

selle eest ära banni pane, ma licalt ütlesin oma arvamuse välja onju , ja tead mees , sul sitaks palju julgust et blog teha pubekaid täis foorumisse ...

ja edit: punnid ei koti kedagi , ega sina midagi teha ei saa et need tulevad ,

Be cool as you are.. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

04.09.09

 

Kui on kirjavigu , siis see kus ma kirjutan atm on JUBE , tähed ei funka jne.

 

Igatahes , koolipäev oli tavaline ja sain jälle paari aine hinnet ülekantud. Peale seda sai oma vanavanemate juures käidud , te ei tea kui õnnelikud vanainimesed on kui keegi tuleb nendega rääkima. Neid ALATI huvitavad kõik asjad , vähemalt et saaks kaasa rääkida ja oma arvamust seletad. Btw nende tehtud toidud on alati nii head ^^.

 

Igatahes otse peale kooli esimene asi = Ostsin uue 2GB DDR2 800MHZ , täpsema margi ütlen veel millalgi. Siis koju ja kohe arvutit kokku panema. Aga nagu alati kui midagi suurt teed , jääb ALATI midagi tegematta või unustasid hankida. See juhtus minul , 3x SATA kaablit ja 1x 24pf - 20pn üleminek. Kuna see mis seda üleminekut müüs oli ainult 6ni lahti ja jõudsin just 3 mintuid peale 6te , ma sain nii vihaseks et ma oleks märatsema hakkanud ... Ja see oli enamvähem ainuke pood mis müüs ka neid ...

 

Vihast ja masendusest läksin sõpradega Baari jooma , sest midagi paremat ei olnud teha. 5x Originaali ja ikka ei olnud nii palju joonud , et oleks üldse purjus tunne , arvan et viha oli minust rohkem üle võtnud vms. Peale koju tulemist nägin ühte asja mida ma kunagi poleks tahtnud ... See oli näha kuidas pmst minu silma ligidal sõideti kass surnuks ja juht pani padavai edasi ilma peatumatta , VÄÄGA sitt vaatepilt ... :dead: . Kui mõelda , et võibolla oli kellegi väikse lapse kadunud kass või midagi sellist , siis see võib inimesele väga rängalt mõjuda. Õhtul sai Saharat vaadatud , hea vana film ^^.

 

05.09.09

 

Sain täna hommikul tõustud peavaluga ja kõik kuni mingilmoel suutsin ikkagi arvutipoodi lennata.Lõppuks arvutipoest juppi kätte peale 30 minutid JÄRJEKORRAS OOTAMIST ... Pole ime , ainuke pood Tallinnas mis on suurematsorti elektroonika pood mis müüb väikseid igasuguseid asju ( Oomipood ) , siis jah ... 30 minutid järjekord ja see oli max 6 inimest pikk ainult.

 

dsc00548xv.jpg

dsc00549gj.jpg

 

 

Ning praegu olengi siin ... Loen idioote kes postitavad ning saavad jälle banned jne ja loen ka huvitavaid fakte , eks ma proovin teha Blog aina huvitavamaks , aga praegu arvuti kokkusaamine on tähtsaim asi mis ma teen. Loodeavasti saan täna valmis , aga kui valmis saan siis pean oma Maakodusse asuma Valka külas ja katuse paneku ära lõpetama. Mina ja minu isa paneme ainult kahekesi katust vahetades/lõhkudes vana Eterniidi ära ja paneme Tsinkplekk plaadid mis kaaluvad ca 25-30 kg ea. Umbes 6-8 on veel panna siis valmis ka. Loodetavasti täna ei tule vihma :torch:.

 

manraynor , mees , naine ? sorri ? kui ma sind veel pole näinud , siis ma kartsin sind irl , aga kui sa oled 160cm pikk siis ma tõmban sulle munniga pähe või siis seistes suhu anda., ise olen 195cm

selle eest ära banni pane, ma licalt ütlesin oma arvamuse välja onju , ja tead mees , sul sitaks palju julgust et blog teha pubekaid täis foorumisse ...

ja edit: punnid ei koti kedagi , ega sina midagi teha ei saa et need tulevad ,

Be cool as you are.. :)

 

Mul on julgust ka igasuguseid asju teha. Ma ei karda eriti midagi kui ma annan inimestele võimaluse et tulge ja andke peksa KUI SUUDATE , keegi pole kunagi tulnud. Ning mina usun Karmasse , kõik sitt mis teistele teed tuleb sinule tagasi karmimalt. Ütlen ära , mind on 2 korda proovitud röövida ja 1kord peksa antud venelaste käest. Ma ei hakka mingi umbluud ajama nagu paljud et mina/minu vanaisa andis 32 venelasele peksa or w/e ... Aga ma sain ikka valusalt venelaste käest peksa ükskord ja põhjus oli ka enamasti proovisid röövida ja kõik , kui panin vastu jne , anti ikka mõnusalt ... Röövikatse on ainult narkomaanide poolt ( Ma arvan ) , aga edutult , kuna nad ei saa nii lihtsalt.'

 

P.S ma olen 168 , mitte 160 , suur vahe. Oled 195 cm , so? Mis sa hakkaksid kartma kui maailma pikim mees tuleks sulle peksa andma ka? Ma parem näitan ja tõestan kui julge ma olen , mitte kui tugev ja loll ma olen. Ja kui sa tõsiselt ähvardad munniga üle pea või suhu anda , see teeb sinust Homoseksuaali ... Kui oled okei , siis ma ei solva jne , aga ära alahinda kunagi inimest. Suurima viga on asju alahinnata.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain täna hommikul tõustud peavaluga ja kõik kuni mingilmoel suutsin ikkagi arvutipoodi lennata.Lõppuks arvutipoest juppi kätte peale 30 minutid JÄRJEKORRAS OOTAMIST ... Pole ime , ainuke pood Tallinnas mis on suurematsorti elektroonika pood mis müüb väikseid igasuguseid asju ( Oomipood ) , siis jah ... 30 minutid järjekord ja see oli max 6 inimest pikk ainult.

Arvutikeskusest poleks kergem igasugu kaableid ja pisidetaile osta?

 

Muidu kena blog, vahel kui aega on loen ka väheke siin:)


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ordi , Klick , arvutikeskus müüb teisi ... Mitte neid mis minul vaja oli.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Praegu 2.1k , ostan Mälud kui natuke veel raha saan või kuni Cmxz1 saadab oma tasuta 2x Corsair CM2X1024-5400C4 1GB DDR2-675 XMS2-5400 niisama mis ta sai ka tasuta minule , kui ostan mälud siis 2x2GB või alguses 1x2GB , pmst arvan et 2.5-3k läheb ära.

 

Saad ikka aga ma ei tea kas täna postkonter töötab.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Saad ikka aga ma ei tea kas täna postkonter töötab.

 

Aga suured tänud ikkagi!

 

P.S ma tihti vaatan kuna ootan kuni sõber toob ühe asja arvuti jaoks ja niikaua see hunnik seisab :%.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nice blog,üleeile ma avastasin,et sina elad minust ülejärgmises hoovis :D

Ning ma olen käind Lasnamäe Üld Gümnaasiumis kus su sõbra Oliveri ema a.K.a Pille Vilba oli mu klassijuhataja :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kiire update. Atm uus arvuti täitsa lahti lammutatud. Ma pean aina igast poest läbi minema et neid aina osta , sellepärats ei uuenda. Kui asi korras siis teen kõikide päevade blogid.

 

Jaanus , naiste jahil ikka käin kah , Eeskujulike alafoorum teab seda , mitte enamus laste hunnik mis foorumis käivad ja flameivad , ise saavad VB üldse mingeid Fuckbuddys või Bimbod.

 

Ning see et ka 1ks põhjus blogi jaoks oli et Haterid näitavad enda tõelist arvamust , eriti see jobu kes musklitest räägib. Kui mina olen öelnud alati et tulge andke peksa , ma ei ole kunagi öelnud et ma nii tugev et ma annan teile and shit , tulge ja las proovigu , saab teada. Ma rääkisin blogis et olen füüsiliselt vastupidav mitte Rambo. Lugemisoskus neil 0.

 

Igatahes see on kiire update , atm on nii et kõik sain kokku , ainult BIOS ei tule ette , vaid läheb kohe HDD peale.

 

See kes Video kohta ütles , ma juba tean. Ma umbes 3-4 kuu pärast ostan korraliku 1 GB video või teen Crossfire , eks näeb.

 

E: Sain BIOS tööle , panen need paika ja kõik. Natuke saan rääkida ka siis.

 

 

LMFAO naistejahil???LOL, Sul mõni peegel on v????

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
LMFAO naistejahil???LOL, Sul mõni peegel on v????

 

Õiged naised ikka vaatavad milline sa oled seest mitte väljaspool ;)

Me veel ei tea milline sina oled,mul ka hakkavad rohkem punne peale kasvama kuid mul üleliigset ei juhtu aga ikka segab ;/

 

PMS et inimesel poleks komplekseid,kui ta on enesekindel siis läheb tal elus hästi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
LMFAO naistejahil???LOL, Sul mõni peegel on v????

 

LMFAO JAH??? LOL, Sul mõni ajurakk on v????

 

Ning Janek , peaksime mingikord siis kokku saama , vb tunnen su ära.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mida asja sa käisid samas koolis kus mina hetkel käin :eat:

 

Mis klassis sa käid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No näed kui palju elab inimesi vahvlist siin ümber,kõik pmivad mind msnis nüüd :D

 

Teate miks ma LÜG-ist ära läind?

 

Kolmandas klassis ma tõin kogemata oma teise klassi tunnistuse mille kaotasin koolis ära,paar päeva hiljem klassijuhataja tahtis mulle hinnet panna,ta tahtis klassipäevikut sahtlist välja võtta ,aga nägi mu tunnistust kus oli kirjas ,et Pille õps on loll,Pille õps on selline jne,kutsuti juhataja juurde ning ema võtis mind seal koolist ära Kuristiku kooli õppima ning koolis käisid kuulujutud ,et mind visati koolist välja. Kurat küll kes seda ikka tegi mulle :S

 

Okei ma enam ei spammi,see pole ju minu blog :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
manraynor , mees , naine ? sorri ? kui ma sind veel pole näinud , siis ma kartsin sind irl , aga kui sa oled 160cm pikk siis ma tõmban sulle munniga pähe või siis seistes suhu anda., ise olen 195cm

selle eest ära banni pane, ma licalt ütlesin oma arvamuse välja onju , ja tead mees , sul sitaks palju julgust et blog teha pubekaid täis foorumisse ...

ja edit: punnid ei koti kedagi , ega sina midagi teha ei saa et need tulevad ,

Be cool as you are.. :)

 

 

Oled sa jah 195, Ise oled Revo max 175 cm pikk emonägu rsk -.-

 

Edit veitsa üleka sain:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kunagi sai ka Lügis käidud kuni 9 klassini ning ma tean Manraynorit päriselus.

 

Muide jah su teemas suht palju mõtetuid inimesi komenteerivad.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

05.09.09

 

Hommikul sai siis maale mindud , kahjuks midagi erilist ei saanud teha , kuna ilm oli rämedalt sitt maal. Aga maapuuvilju oli ikka süüa küll ( Marju ka ) , 4 sorti õunu ( valge klaar , Martsipan jmv. ) , Punaseid / mustsõstraid jne. Sellel päeval hakkasin esimesi haigus sümptoneid tundma , tuli nohu , väike köha ja peavalu.

Aga eks lootsin et saan hommikul paremaks...

 

06.09.09

 

Kõige igavam päev üldse maal , kuna jälle sitt ilm , ei saanud katust panna ja tervis aina halvemaks läks. Pmst enamus aeg olin toas vaatasin TV3/Kanal 2 ja vaatasin kuidas Isa mängib läpakal mängu Pariarh. Jälle õhtu käes ja tervis veel hullem ...

 

07.09.09

 

Õnneks täna ei ole koolipäeva kuna Esmaspäev ja Kolmapäev on vabad. Mul oli nii sitt tunne et kukku kokku kasvõi ... Aga ei! Kuna ma olin üks õega kodus , siis teadsin et pean arvuti tööle saama! See võimas tunne et tänan saan selle korda oli nii suur , et 6 tundi jebimist sain teada et viga oli Jumperites ja Master/Slave otstes ja selle parandamine võtab max 3-5 minti ja ma raiskasin 6h. Normaalne... Pidin Formatima kõik asjad ära endal ja kaotasin ~10GB tähtsaid asju... GG 2 years. Ei saanud neid , kuna HDD sai corrupted kuidagi nii et recoveryd ega midagi ei saanud ÜHTEGI faili ... Nii siis full format ja Windows Vista peal ...

 

Arvuti nüüd töökorras ja kõik , now read this computer Fans.

 

Proovisin korra oma spece et kuidas see COD5WaW-ga on :

 

CPU

Minimum: Intel Pentium 4 / AMD 64 3200+

You Have: 2 processors running - Intel® Core™2 CPU 6400 @ 2.13GHz

PASS

CPU Speed

Minimum: 3.0GHz or better

You Have: 2.13 GHz Performance Rated at 5.74 GHz

PASS

System RAM

Minimum: 512 Megabytes of RAM (1 GB required for Windows Vista™)

You Have: 2.0 GB

PASS

Operating System

Minimum: Windows XP / Windows Vista

You Have: Microsoft Windows Vista Home Basic Edition, 32-bit (Build Service Pack 16001)

PASS

Video Card

Minimum: Shader 3.0 or better, 256MB Nvidia GeForce 6600GT/ATI Radeon 1600XT or better

You Have: Radeon X1800 Series (Microsoft Corporation - WDDM) ()

PASS

Video Card Features - Minimum attributes of your Video Card

 

Video RAM: Required - 256 MB , You have - 1.2 GB

Video Card 3D Acceleration: Required - Yes , You have - Yes

Video HW Transform & Lighting: Required - Yes , You have - Yes

Vertex Shader Ver.: Required - 3.0 , You have - 3.0

Pixel Shader Ver.: Required - 3.0 , You have - 3.0CPU

 

Suured tänud nendele inimestele : Stan , Rensli , Cmxz1 , Eku et rahalistes suhtetes oodate natuke. Hinnavaatlus.ee et juppe müüsid ja abi andsid. Ning ühte minu sõpra kes aitas kõik kokku panna ka.

 

Nüüd ma paar päeva ei ole vahvlis kuna SITTAKS MÄNGE MÄNGIDA ZOMFGWTFBBQ!

 

P.S rahaga läheb aega inimestele ära maksta , kuna Jagex nussis Jad ära ja seda fixitakse praegu.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen ka nüüd natukese lugenud,ning pean tõdema et jääd S'ile alla,aga küll sa ka tänu kriitikale/soovitustele sellel ''alal'' paremaks saad :)

Välimuse ja enda hobi kohta,ära mõtle mida teised sinust arvavad. Sul on enda hobi ning ka mõnes mõttes töö.Seega,tegele sellega edasi,kuni sul endal huvi on selle vastu.Ise plaanin ka IT jms asjadega tulevikus tõsisemalt tegelema hakata. Jamh...Õigekiri on teatud kohtades kohutav,no offence (juppid,kukku jms).

 

Aga jah,best of luck,with w/e you're deciding to do :)

Cheers.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Eks jah , ega ma pole mingi 5+ õpilane emakeeles , ma rohkem selline 4- kuni 3 :D , aga eks ma proovin ikkagi kirjutada nii hästi kui ma saan , mitte nagu mõned:%


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.