Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ei taha küll midagi halvasti öelda, aga pean fakti tõdema. Odavalt bumpid, Kameelion.

Soovitus tulevikuks, tee mingi vähe mõtekam postitus kui üldse postitad. Muul juhul lihtsalt rahvas näeb lõpuks, et su poolt tehtud postitused on sisutühjad ning hiljem keegi ei tee enam teematki lahti kui näevad, et sa oled postitanud. Kuna eeldavad juba, et mingi punktid või lambi sidekriipsud postitustes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Caupo, kui sa päev läbi istud vahvli foorumis ja jälgid nebu teemat ega see sind nüüd paremaks või targemaks küll ei tee. Sa oled hakanud mängima siin foorumis samp teemadel nagu suurt isa, kes peab igale teemale oma mõttetu ja pealiskaudse arvamuse alla toppima. Vb kunagi olid sampis mingi tegelane, kuid võiksid natukene elus edasi liikuda ja mingid muid huvisid ja tegevusi leida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen laps kui 18 olen? Aga nagu ma aru saan ,et sinu silmis on perm bänn õigusatud sellise asja ütlemise eest :D

 

18 aastase kohta küll väga debiilne käitumine, kõigepealt ülbitsed ja tõmbled ja pärast halad, et said bani, no ausalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nagu 1.6s kunagi, lambi serverites tuli mokk maas hoida muidu ban ja mine hala kuskil serveri foorumis, et ban maha saada. "Võim" hakkab inimestele pähe, selle vastu ei saa

 

Muidu super server, soovitan!


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.