Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

jumalukke kas sa ültse foorumit loed we?

selkelt on vähemalt mitmes kohas kirjas ,et 2007 serveris alustavad kõik peale 0-list!

enne ikka lugege foorumist enne kui postitate selliseid totraid küsimusi!

 

Tore, et tagasi tuleb. Hakkan ka mängima arvatavasti.

Kui 250k votes saab siis $10 per month ?

 

Ei tea kas tuleb ka 250k ära, enamus kes p2p on juba votenud.

Tekelt peaks ültse meie valida olema kas alustame 2007 serverit nullist või ei kuna nemad tegid selle update ja keegi ei soovinud seda ja osa rahvast läheks minema ja nüüd peame kõik alustama nullist + veel peale maksma nende votele et saame sõna sekka ütelda + palju palju tööd ,et tagasi statsid upi saada.

jagex leiab alati võimaluse teha oma mängijad lolliks ja nentelt raha välja pumpata nagu hetkel voteda saab vaid p2p ja nii nad selle rutsi kokku ajavad.

Ja kui p2p hind ikka lakke tõuseb siis on kõik rahvas varsti läinud ja ma pole kindel ,et jagex mingi aja pärast ei tee uuest minkit update mis rikub kõik ära nagu oli bounthunter ja trade limiti kadmumine!

Jagaxile meedlib ,et playerid nende ees löövad kulpi ja kui nad panevad vote ülesse siis kõik nagu koerad jooksevad keelrippakil lihapele kohale on vaid aja küsimus millal jagex teid jälle jalaga tegumikku sügab ja uuesti paneb jooksme nendekasuks!

täpselt nagu jonnakas kiusupunn kes sult raha välja pommib!

Muudetud liikme toomas1986'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
jumalukke kas sa ültse foorumit loed we?

selkelt on vähemalt mitmes kohas kirjas ,et 2007 serveris alustavad kõik peale 0-list!

jumaluke kus sellised tatrad küll välja tulevad!

enne ikka lugege foorumist enne kui postitate selliseid totraid küsimusi!

Oli sul siis nii raske seda öelda? Enne kui sa midagi veel kirjutad, siis õpi enne, kuidas kirjavahemärke kasutatakse.

Andsin oma hääle ka ära.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oli sul siis nii raske seda öelda? Enne kui sa midagi veel kirjutad, siis õpi enne, kuidas kirjavahemärke kasutatakse.

Andsin oma hääle ka ära.

oli sul raske lugeda foorumit we?

siin selliseid küsimusi peaegu ,et iga lehe tegant!

Muudetud liikme toomas1986'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
jumalukke kas sa ültse foorumit loed we?

selkelt on vähemalt mitmes kohas kirjas ,et 2007 serveris alustavad kõik peale 0-list!

enne ikka lugege foorumist enne kui postitate selliseid totraid küsimusi!

 

Tore, et tagasi tuleb. Hakkan ka mängima arvatavasti.

Kui 250k votes saab siis $10 per month ?

 

Ei tea kas tuleb ka 250k ära, enamus kes p2p on juba votenud.

Tekelt peaks ültse meie valida olema kas alustame 2007 serverit nullist või ei kuna nemad tegid selle update ja keegi ei soovinud seda ja osa rahvast läheks minema ja nüüd peame kõik alustama nullist + veel peale maksma nende votele et saame sõna sekka ütelda + palju palju tööd ,et tagasi statsid upi saada.

jagex leiab alati võimaluse teha oma mängijad lolliks ja nentelt raha välja pumpata nagu hetkel voteda saab vaid p2p ja nii nad selle rutsi kokku ajavad.

Ja kui p2p hind ikka lakke tõuseb siis on kõik rahvas varsti läinud ja ma pole kindel ,et jagex mingi aja pärast ei tee uuest minkit update mis rikub kõik ära nagu oli bounthunter ja trade limiti kadmumine!

Jagaxile meedlib ,et playerid nende ees löövad kulpi ja kui nad panevad vote ülesse siis kõik nagu koerad jooksevad keelrippakil lihapele kohale on vaid aja küsimus millal jagex teid jälle jalaga tegumikku sügab ja uuesti paneb jooksme nendekasuks!

täpselt nagu jonnakas kiusupunn kes sult raha välja pommib!

 

Enamik ,kus sa tead ,et enamik on ära hääletanud ?Oled mingi admin ,et näed palju on ära hääletatud ?

Sa kirjutad nii lolle asju ja ise üldse ka aru saad mida sa sogad praegu siin ?

Ja kui sul midagi tarka tõesti pole öelda ,siis võiksid tagasi tõmmada.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen loll ja ei oskand vist lugeda, kuid suure ringi küsimus, kas ma saan oma praeguse kasutajaga seda 2007 serverit pelada ? endal atm 200 combat, või pean otsast peale alustama ?

Ei saa, lihtsalt RuneScape'l on siis eraldi 2 mängu. (Main game ja 2007 game)

2007 omas tuleb otsast peale alustada.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei saa aru miks kõik selle vastu on, et alustatakse nullist?

Minu arust parim asi, mis üldse olla saab, seekord võib isegi natuke edetabeli puhul võistelda, kui väga võistlushimuline oled, ja economy ei ole putsis.

Saaks uuesti proovida mängu nii, et oled tõesti eliit mängija ja oskad midagi teha mitte, et nagu ma hakkasin 6 aastaselt mängima ja sittagi teha ei osanud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

suht aeglaselt tulevad need hääled...

 

Hetkel 115 082, hommikul kell 9 oli 107 000+.

Aega hääletada on 1 Märtsini.

Hetke seisuga on hääletamise lõpuni 272 tundi.

 

7 tunniga kogunes 8 000 häält ehk siis 1142 häält tunnis.

Kui nii edasi läheb siis saab 1 märtsiks umbes 425 000 häält see asi....

 

Loodame, et hakatakse hääletama ja seda suurtes kogustes :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eks kuskil 18.00-22.00 on kõige suurem hääletamine.

Pealegist ma ei saa hääletamise leheküljele ligigi, ütleb, et maas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina pooldan ka ikka seda, et nullist peame kõik alustama. Saab võistelda ikka ja vaadata kuidas level3-d ringi sibavad. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

asi ongi selles ,et fagax on raha peal väljas !ainult siis kui pappi lipputab siis sitsib nagu koer !

põhimõtteliselt oleks olnud f2p hääled ka lugenud siis oleks juba mingi 250-300k käes paari päevaga!

mina nägin näiteks vote linki alles siin foorumi esilehel muidu poleks mänganutki ja oleks vote antmata jäänud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hääletama peaks ikka 200k ära saama!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
asi ongi selles ,et fagax on raha peal väljas !ainult siis kui pappi lipputab siis sitsib nagu koer !

põhimõtteliselt oleks olnud f2p hääled ka lugenud siis oleks juba mingi 250-300k käes paari päevaga!

mina nägin näiteks vote linki alles siin foorumi esilehel muidu poleks mänganutki ja oleks vote antmata jäänud.

 

Jube lugega aga see selleks. Raha peal väljas?! Kuidas saab olla Jagex raha peal väljas, kui ta nende uuendustega kõik mängijad ära kaotas? Raha peal on ikka siis väljas, kui vaatab, kas inimestele läheb peale. Inimesed = raha, saage aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei saa ka aru sellest inisemisest, et raha peale väljas jne... Ega see ei peagi olema mingi heategevus. Mõtlen isegi nüüd, et peaks 2007 versiooni alguses pelama vist. Tahaks just näha, et kui kiirelt neid skille 99 lastakse.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.