Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  toomas1986

  Liikmed
  • Postituste kogus

   363
  • Liitus

  • Viimati külastas

  • Tagasiside

   100%
  • VP$

   230 [ Anneta ]

  Turu statistika

  • 0
  • 0
  • 0

  Reputatsioon

  0 Neutral

  info toomas1986'i kohta

  • Aste
   Pehme Vahvel
  • Sünnipäev 09.05.1986

  Viimased profiili külastajad

  Viimaste külastajate blokeerimine on keelatud ja teistele kasutajatele seda ei näidata

  1. Aitake mul leida host http://vahvel.net/showthread.php?161006-Otsin-wow-ja-teiste-m%C3%A4ngude-hostimiseks-h%C3%A4id-dedicated-servereid-hea-hinnaga! ei taha hakkata topelt posti tegema nii ,et sellega paluks oma ette panekud panna siia posti ja see postitus puhas hoida! tänud kõigile kes viitsivad aitata!
  2. kõik laadis ilusasti ära ja siis ütles ,et tegu oleks nagu kasutuses oleva kaariga või proovige uuesti proovisin 5 korda ja ei saanud tolkugi! lõppuks ostsin p2p vahvlist.
  3. Tahaka p2p teha teist kasutajat aga ei lase teha krediitkaardiga kuna ma olen oma ühte kasutajat juba p2p teinud siis ei lase millegi pärast teist teha! kustutasin teiselt kasutakalt kretiit kaarti info ära aga võtta näppust ka see ei aidanud? mis kuardi võimaluseg om teha p2p siis teisele kasutajale võimalik kui ta ei lase teha seda mu enda krediitkaardiga?
  4. hea mõtte ! pure on selline hea varjant mis omab hästi nii teis puresid kui ka osasid maine korralikult arendatud pure omab jõhkralt:D näiteks tank jnt
  5. jah sul on täiesti õigus selles wow ja rs on kaks eraldi asja kuna rs ,eoc ja wow ei anna võrrelda ja rs2007 ja eoc ei anna ka võrrelda. kuna ise arendan pidevalt wow serverit ja tegelen sellega siis tõesti tean mis vahe sees on mängudel aga siiski ootan juba huviga millal saab 2007rs mängida ja mis seal ültse tuleb! Juba kibelen mõtlema kas arendada maini või puret kuna kõike korraga ei saa!
  6. mis see anti-bot systeem aitab alati arentatakse uued botid välja kui jagex oleks tahtnud siis oleks ta ammu botid välja suretanud aga nad pole seda teinud ja ma vatan ,et neil pole sellist soovigi botnuke ajal isegi töötasid botit edasi enamikud mis siis veel rääkida selest Botwatchist isegi see on mingi tühi töö ja vaibanärmine! tuleb tunnistada ,et botide valmistajad on isegi paremad programeerijad kui jagaxi team kokku kuna kui rs eoc-ele üle läks oli mingi 1-2 kuud enne kui tuli bowerbot tagasi uue hooga aga seni rahvas hullas simbaga nii ,et põhimõtteliselt ei peate bote miski on juba näidanud rsi mängimise ajalugu! ja nüüd räägivad nad anti-farmist ja anti-bot systeemist lihtsalt ajavad suust välja mulle!mina olen nende lubatustesse lihtsalt vaadanud mööda kuna lihtsalt palju inimesi on nende süül lahkunud. küll nad lõid peale trade limidi siis bountihunteri ja kaotasid wildi ära siis antsid asju juppide kaupa tagasi aga selle ajasees kadusid miljonid inimesed ära ja asendusid botidega rohkem. ja lõppude lõppuks plaksasis eoc update ja siis oli wild täitsa tühi polnud enam pk ega ka inimesi nüüd siis keeg ärkas ja soovis 2007rs tagasi saada hurra aga kas nats hilja selle peale ei tuldud ega see paljusid vanu mängijaid ju tagasi too rahvas on kaotanud usu jagaxi kuna nii palju kordi on nuga selga löödud lihtsalt mängijatele ,et lõppude lõppuks on ka kuskil piir saavad ka mängijad aru sellest. Osa juba mõtleb 2007rs bottimisele no siis loogas ei tule neist mängudest lõppudel lõppuks midagi muud välja kui suur botscape ja päevikute pe***de paradis kes uhkeldavad oma statidega ja ülbe suhtumisega. mina igatahes loodan jääda neutraalseks ja vaatata mis saab ja väga loodan ,et 2007rs tuleb parem kui ennem ja mängijate suhtumine on poole parem +mängijaid tuleks ka rohkem kui ennem.ärge hakkake nüüd mu kallal võtma et mis ma siin räägin ja kas olem mode või admin see on minu asi kes mina olen aga igastahes on see minu arvamus ja see nii jääb ja kõik hääletama! päikest kõigile!
  7. tundub jah ,et hetkel on neid 2007rs fänne hunnikus läheb aeg mööda on kõik oma vaimustusest üle saanud siis istuvad kõik taas oma mopari serverites taas ja süütistavad bottereid ja jagexi ja veel tuhantet asja ,et miks nad ei saa mängida või mis neile ei meeldi! põhimõtteliselt ma ise kah juba ootan ,et 2007 välja tuleks ja loodan ,et saad põnev olema!
  8. karta on kuna rsbot ja muud boti tegijad ei saaks rahus magada kui nad ei teeniks rutsi rs2007 pealt pole olemas pc mänge mille poleks trainereid või siis parimatel mmo serveritelgi on olemas botid rääkimata siis nüüd tulevast rs2007-mest. Ja kui veel http://www.autofighter.org/ tagasi tuleb oma botidega siis on kõik pe***es aga edu siis kõigile botteritele kelle rahakott puuga seljas!
  9. 137072 häält hetkese seisuga! Tundub ,et paljud inimesed siis ei häälete või enamus on juba hääletanud vaikselt mõningaid hääli pudineb juurde
  10. korralikumaid pilte paluks neist ei saa küll aru midagi ega ma suurendusklaasi küll nüüd otsima ei hakka selle pärast et su pilti näha ctrl ja + klikima nagu loll enne kui näeb statse!
  11. asi ongi selles ,et fagax on raha peal väljas !ainult siis kui pappi lipputab siis sitsib nagu koer ! põhimõtteliselt oleks olnud f2p hääled ka lugenud siis oleks juba mingi 250-300k käes paari päevaga! mina nägin näiteks vote linki alles siin foorumi esilehel muidu poleks mänganutki ja oleks vote antmata jäänud.
  12. jumalukke kas sa ültse foorumit loed we? selkelt on vähemalt mitmes kohas kirjas ,et 2007 serveris alustavad kõik peale 0-list! enne ikka lugege foorumist enne kui postitate selliseid totraid küsimusi!
  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.