Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jube aeglaselt tuleb neid hääli nüüd jah. Tegin ühe korra refreshi, ühtegi häält ei tulnud juurde, eile tule mingi 50+ ühe refreshiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jube aeglaselt tuleb neid hääli nüüd jah. Tegin ühe korra refreshi, ühtegi häält ei tulnud juurde, eile tule mingi 50+ ühe refreshiga.

 

No mida te loodate? Et iga päev tuleb 50k hääli juurde? Hääletuse tipphetk oli esimesel 10l tunnil. Kõik, kes seda aega taga igatsevad hääletasid juba kiirelt ära. Nüüd tulevad hilisemad vennad, kellel pole nii suur huvi või tegid alles nüüd membuks jne. Ma väga kahtlen, et 250k täis tuleb, kuigi kunagi ei tea.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei tea häälte tulek aeglustub pikkamööda 250k on kahtlane...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Enamik ,kus sa tead ,et enamik on ära hääletanud ?Oled mingi admin ,et näed palju on ära hääletatud ?

Sa kirjutad nii lolle asju ja ise üldse ka aru saad mida sa sogad praegu siin ?

Ja kui sul midagi tarka tõesti pole öelda ,siis võiksid tagasi tõmmada.

 

Mõtle natuke, algul tuleb neid hääli nii palju kuna inimesed kes on active, hääletavad.

Neid aktiivseid inimesi ei ole lõpmatuseni ja enamus kes pole aktiivsed, ei ole p2p.

Kui varem tuli 20 vote minutis ja nüüd tuleb 2, peaksid ise ka aru saama juba? Ei pea kohe adminiks hakkama.

 

Oleks see vote f2p ja p2p saaks 2 korda rohkem hääli.

Loodetavasti tuleb 250k ära, aga ei usu väga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõtle natuke, algul tuleb neid hääli nii palju kuna inimesed kes on active, hääletavad.

Neid aktiivseid inimesi ei ole lõpmatuseni ja enamus kes pole aktiivsed, ei ole p2p.

Kui varem tuli 20 vote minutis ja nüüd tuleb 2, peaksid ise ka aru saama juba? Ei pea kohe adminiks hakkama.

 

Oleks see vote f2p ja p2p saaks 2 korda rohkem hääli.

Loodetavasti tuleb 250k ära, aga ei usu väga.

 

Siis oleks ammu 500k+ täis. Kes keelab uue kasutaja teha? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olin ex member ja sain ikka hääletada, licalt quit olin vahepeal :D Aga hämmastav, et jagex sellise sammu välja käis, ju siis oli seda quitimist trastiliselt näha ja rahval huvi puudus. Kahju on sellest, et siis vist peab uue kasutaja tegema ja otsast oma levelitega alustama? :P aga noh, eks võib uuesti proovida :D Bye bye reerid ka siis :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma olin ex member ja sain ikka hääletada, licalt quit olin vahepeal :D Aga hämmastav, et jagex sellise sammu välja käis, ju siis oli seda quitimist trastiliselt näha ja rahval huvi puudus. Kahju on sellest, et siis vist peab uue kasutaja tegema ja otsast oma levelitega alustama? :P aga noh, eks võib uuesti proovida :D Bye bye reerid ka siis :D

 

Nad mõtlevad mingi mooduse välja, kuidas rared mängu saada.

Ma ei mõista neid inimesi, kes omg i have to start all over again. Minu arust kõige parem osa ongi see, et alustatakse nullist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma siiralt loodan, et seda 2007 versiooni siis mingite botterite poolt ära ei rikuta.. Kui ei, siis üritaks mingi skilli kiirelt käsitsi vist isegi 99 lükata. Kui siiski nii on, siis ei viitsi mängima hakata kah vist... Usun, et 250k tuleb siiski täis. 1 märtsini veel aega on ja eks lõpus natuke hakkab jälle kiiremini tulema hääli. Ma ei kujuta ette, et miks peaks keegi mitte tahtma, et see 2007 oma tagasi tuleb. Need kellel meeldib praegune, ega need ka millestki ilma ei jää..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

karta on kuna rsbot ja muud boti tegijad ei saaks rahus magada kui nad ei teeniks rutsi rs2007 pealt :D

pole olemas pc mänge mille poleks trainereid või siis parimatel mmo serveritelgi on olemas botid rääkimata siis nüüd tulevast rs2007-mest.

Ja kui veel http://www.autofighter.org/ tagasi tuleb oma botidega siis on kõik pe***es aga edu siis kõigile botteritele kelle rahakott puuga seljas!

Muudetud liikme toomas1986'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
eoc vms raha hind peaks ka tõusma siis :P

 

Miks?

 

Eoc millide vajadus langeb. Kuna mängijaid jääb EoC vähemaks. + EoC juba nii kerge mille teha, et seal enam ei saa korraliku rsgp hinda tulla. :(

 

Kuigi mina oleks eriti rahul kui oleks EoC 50kr=1m :D


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Saab nagunii täis

 

 

Nagu selle wildi asjaga.

 

EI saa siin midagi täis, hea, kui 250k tuleb

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

144,870 häält on olemas juba


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.