Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ma ei hakka isegi ütlema kes sa oled ,muidu oled siis foorumist läinud aga mis sinu asi ,mida mina teen.Sina ela oma elu ja mina elan oma elu.

Ja kas ma ütles, et lasen max ja ma ei tea mida veel,ma ütlesin ,et ma lasen mõned statsid üle ja hakkan käsitsi edasi mängima, sest alguses igav teha lvl.

Bottimine on asi mis mõjutab tervet kommuuni. Vaata praegust rsi. Kõik elavad "oma elu". Osad botivad osad mitte. Need kes ei boti, neil on kõik raskem.

 

m6ned r22givad et 2 serverit , ja siis 1 server , pm maj saa enam yldiselt s*** aru , aga eks n2is :D

 

Serverite arv pole veel teada, see otsustatakse hiljem alles. Vaatavad paljud hääletavad selle poolt ja vastavalt sellele teevad otsuse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
m6ned r22givad et 2 serverit , ja siis 1 server , pm maj saa enam yldiselt s*** aru , aga eks n2is :D

 

On 1 main game ja 1 oldschool variant servereid on mõlemas vastavalt mängijate arvule ehk vajadusele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Äkki mingi 0,40-0,60 ?:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
huvitav, mis oldschool milli hind tuleb :P

 

Sellel ajal kas mitte 50-100krooni ea polnud ? Kui mitte rohkem.


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei no kui ma saan oma paari mainige reset ja kõik lvl 1 peale pole erilit mõttet enam mängida kuna kunagi sai rs algusest kuni siia maani neid arentatud raskelt ja nüüd siis reset siis küll mõttetu siis lähen mängu isu küll ära!

pure võipolla ajaks ülesse aga kui kallis p2p tuleb siis küll vaid purega f2p kuna ma ei viitsi enam neile maksta toppelt peale ,et järgnevad paar aastat omale korraliku maini teha ja skille ülesse kolkida .Isegi ei huvitaks kui saaks botida sest see oleks aja ja raha raiskamine ,et alustada 0-list!

no ütleme kui p2p maksaks 15-20 eur siis selle asemel ma juba eelistaks osta endale vps ja sellel midagi hostida!

aga oki jääme minu suhtes neutraalseks ma soovin kõigiele edu ja jaksu tuleb resett siis tuleb kui ei siis mängime edasi aga jääme realistlikuks ärme siis ennast paljaks ka laseme röövida :D

sest põhimõtteliselt tuleks siis rs member kallim kui ükspuha mis mu mängude member maksumus !

igastahes soovin teile jõudu jaksu pidage vastu ja ikka sirge seljaga edasi !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ega sul kasutajal reset ei tule, teil krdi vingujatel tuleb uuesti lihtsalt goblineid tapma hakata et PKda saaks


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii hea, et uus kasutaja tuleb teha ja kõik hakkab uuesti nullist pihta! Olen oodanud seda päeva väga kaua.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täpselt sama, ma ei näe põhjust vinguda? So what, et sa oma flat 90s chari ära kaotad, inimesed kaotavad comp keepe. Endal suhteliselt normal char ja ausalt öeldes täitsa ükskõik.

 

See nullist alustamine on võrdne KÕIGILE. Ja keegi ei käsi sinna ronida, eoc versioon jääb ju alles.

 

Kõige huvitavam asja juures ongi see, et nulli läheb kõik, ma ei usu, et pooltki nii edukas muidu oleks see projekt, fakt on selles, et paljud tulevad tagasi ka sellepärast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mäletan kui semu sai flat 99, ei olnud see vend tegija w :D

Bottis ofc, me jagelesime oma rune longswordide ja asjadega tollel ajal :D

 

Võiks olla nii ikka nii, et praegused levelid kantakse üle...

Samas mis viga uuesti bottida, tol ajal oli bot rariteet ja kui bottisid olid kõva vend :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii hea, et uus kasutaja tuleb teha ja kõik hakkab uuesti nullist pihta! Olen oodanud seda päeva väga kaua.

 

+1

 

Ma hakkaksin uuesti RS pelama!

Hetkene RS ikka nii perses omadega, pole kaua aega mänginud ka ja tükk aega pole isegi sees käinud, ei taha eriti minna ka.

Kuid mul peaks vist 1 membu kasutaja olema, parooli küll ei mäleta aga kui väga vaja siis kuidagi ikka saaks selle, et voteda.

Võiks siiski 750k votet saada ja kõik statsid 1'st alata, kuid ma arvan, et see vote jääb kuhugi 130k peale, sest vanad pelurid ei saa ju voteda :S.

Muudetud liikme muqq1'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hakkaks kindlasti aktiivselt pelama kui tagasi tuleb! Ootan seda päeva. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2007 oli tunduvalt laagivabam :) praegust rsi ei anna veidi vanema arvutiga mängidagi. Kahju, et inimesed kes f2p ei saa voteda. Siis tuleks 5x rohkem hääli.

Muudetud liikme SupstiT'i poolt

x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kõik kasutajad hakkavad nullist, isegi need, kes 2007 servereid ei kasuta?

 

või jääb nagu kaks eraldi kontot? üks 2007 serverisse ja üks praegusesse?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kõik kasutajad hakkavad nullist, isegi need, kes 2007 servereid ei kasuta?

 

või jääb nagu kaks eraldi kontot? üks 2007 serverisse ja üks praegusesse?

 

2007 serverites alustad nullist.

2013+ ehk siis praegustes serverites, ei muutu mitte midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2013 serveris muutub see ,et suur hulk inimesi läheb 2007 üle.

Muudetud liikme SupstiT'i poolt

x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
2013 serveris muutub see ,et suur hulk inimesi läheb 2007 üle.

 

True!Aga homme hääletama siis :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pange siia see lehekülg ,kus saab hääletada


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.