Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Kui aus olla' date=' siis igatsen tohutult goblinite ja chickenite tapmist! :([/quote']

 

Täpselt sama siin :)


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nojah, kuna slayer mu lemmik skill siis annaks ka kohe tuld sajaga 85 slayeri poole :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kuigi seekasu mis praegu on ei tahaks ka 2ra kaotada :/

 

pfff. Ma olen igakell ära andma selle mis praegu on, et saada 2007 rs mängida uuesti :D


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sama siin, point on selles, et KÕIK alustavad nullist, kõik on võrdsed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

hakkaks ise ka arvatavasti pelama. #2007mmmm questid, kõik muu ülichill.

Kui palju hääli peab saama? Seal oli palju valikuvarjante.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No, lõpuks võtavad vedu..

Toob neile raha kõvasti sisse see uuendus, juhul kui see muidugi läbi läheb.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui bottid töödavad 2007aasta omaga siis ajaks kiiresti kasutaja üles ja siis mängiks käsitsi edasi.Aga nüüd peab ainult ootama update-i


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui bottid töödavad 2007aasta omaga siis ajaks kiiresti kasutaja üles ja siis mängiks käsitsi edasi.Aga nüüd peab ainult ootama update-i

 

Kõtt. On mõtet bottida? Nahhui sa mängid siis kui ise ei viitsi. Tulevikus vaatad ka pigem kuidas naabrimees su naist ratsutab, selle asemel et ise seda teha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kõtt. On mõtet bottida? Nahhui sa mängid siis kui ise ei viitsi. Tulevikus vaatad ka pigem kuidas naabrimees su naist ratsutab, selle asemel et ise seda teha?

Mida sa mölised koguaeg ?Tra kui sul midagi tarka pole öelda ,siis ole vait üldse.Ja võrde 2 erinevat asja ka ,mingid mängu ja tulevikus minu naist , ütle kuidas need 2 asjad sarnanevad ?

Sa tõesti arvad,et ma olen 24/7 ja mängin rs nagu mingi nohkar w?Mul on palju paremat teha kui rs mängida.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina hääletan poolt. kõik vahepealsed uuendused peale G.E on olnud pask ja G.E pole ka midagi sellist milleta elada ei saaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mina hääletan poolt. kõik vahepealsed uuendused peale G.E on olnud pask ja G.E pole ka midagi sellist milleta elada ei saaks.

 

Ma ei usu et vastu hääletada saabki kuna see on sõltumatu main gamest :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida sa mölised koguaeg ?Tra kui sul midagi tarka pole öelda ,siis ole vait üldse.Ja võrde 2 erinevat asja ka ,mingid mängu ja tulevikus minu naist , ütle kuidas need 2 asjad sarnanevad ?

Sa tõesti arvad,et ma olen 24/7 ja mängin rs nagu mingi nohkar w?Mul on palju paremat teha kui rs mängida.

 

RS on ajaviide ja meelelahutus, mitte mingite pixlite tagaajamine. RS on persse keeratud tänu sinusugustele pixel huggeritele. Mängi ise, või ära mängi üldse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
RS on ajaviide ja meelelahutus, mitte mingite pixlite tagaajamine. RS on persse keeratud tänu sinusugustele pixel huggeritele. Mängi ise, või ära mängi üldse.

Ma ei hakka isegi ütlema kes sa oled ,muidu oled siis foorumist läinud aga mis sinu asi ,mida mina teen.Sina ela oma elu ja mina elan oma elu.

Ja kas ma ütles, et lasen max ja ma ei tea mida veel,ma ütlesin ,et ma lasen mõned statsid üle ja hakkan käsitsi edasi mängima, sest alguses igav teha lvl.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vana arena tagasi, muidugi poolt


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.