Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Imo võikski 15 euri olla otsa, vähemalt ei hakataks massiliselt bottima, keegi nagu väga ei raatsiks endale bot acce ~20 euri eest kuus osta.

 

 

Ma kardan, et see bottimine läheb üle mõistuse käest ära seal ja see lõppeb täpselt samamoodi nagu rsc. Aint botterid pelavadki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma arvan et homme hommikuks 100k votesid olemas ja kui 250k saab kokku siis on juu 5 doltsi lisatasu vms.

 

Member + veel 5$ lisatasu? See on siis kokku ~12-14$ et mängida 1 kuu Runescape classicut. Ega jah, need sõõrikute hinnad seal Jagexi peakorteri kandis kus nad seda mängu aretavad eriti odavad ei ole, pekinäod kõik kohal seal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
15$ Old-Runescape mängimise eest maksta on liig-mis-liig, see on totaalne rahapump jälle Jagexi poolt, kohe näha, et nende peaeesmärk on selle votega niipalju raha saada, kui võimalik. Nii närvi ajab nende ahnus lihtsalt, nende serverid võiksid põlema minna ja kõik andmed võiks ära kustuda.

 

Ütle üks firma ,kes ei tahaks kasumit teenida ?Kes mängida tahab ,see maksab ka selle mängu eest.Mis teha ,raha on vajalik asi.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Imo võikski 15 euri olla otsa, vähemalt ei hakataks massiliselt bottima, keegi nagu väga ei raatsiks endale bot acce ~20 euri eest kuus osta.

 

 

Ma kardan, et see bottimine läheb üle mõistuse käest ära seal ja see lõppeb täpselt samamoodi nagu rsc. Aint botterid pelavadki.

 

Seda ma küll väga ei usu,et botterid pelavad.Vaata ,palju neid on ,kes ootavad ,et see 2007a tagasi tuleks.Suurem hulk mängib käsitsi ja on neid ka ,kes bottivad .


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda ma küll väga ei usu,et botterid pelavad.Vaata ,palju neid on ,kes ootavad ,et see 2007a tagasi tuleks.Suurem hulk mängib käsitsi ja on neid ka ,kes bottivad .

 

*khm* RSC *khm*

 

Ka selle versiooni puhul toodi vanad serverid tagasi. Oi kui paljud seda igatsesid, kaasaarvatud mina. Aga kuna suurem osa mängijaskonnast oli harjunud uue süsteemiga siis oli tagasipöördujaid vähe ning 90% nendest olid botterid. Kui te vajalikke vote kokku ei saa siis ei hakata haldama ka anti bot systemit ning membu kuumaks on laes = profit jagex ja kõik accid on botted.

 

 

Vara ennustada, eks ole näha mis toimuma hakkab, ise ei hääleta. RS2 tulekuga on terve mäng täiesti mõttetu õnnetus, aint irl cash hoiab mind seal kinni.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

oi kuidas tahaks 2007 #mmm Kahju, et ise hääletada ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõtt. On mõtet bottida? Nahhui sa mängid siis kui ise ei viitsi. Tulevikus vaatad ka pigem kuidas naabrimees su naist ratsutab, selle asemel et ise seda teha?

 

No selles suhtes, et sinu näide oli veits mööda.

 

 

Naisega linadevahel fightimine oleks pigem wilderness või arena, mis on lõbus!

 

Naabrimees on siis see bot, kes teda ülal peab (ning lisaks sellele toob ka sulle raha sisse!) ja sa käidki ainult lõbutsemas.

 

Not bad at all I'd say.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jõhker, hommikul oli 38k HAHAHA

 

No mulle meeldis lihtsalt vanasti funida, igavusest kuskil pk'da jnejne, normaalselt, mitte 2 hit k0....

2hit k0 oli vanasti rare, prlt on see lambine.

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
*khm* RSC *khm*

 

Ka selle versiooni puhul toodi vanad serverid tagasi. Oi kui paljud seda igatsesid, kaasaarvatud mina. Aga kuna suurem osa mängijaskonnast oli harjunud uue süsteemiga siis oli tagasipöördujaid vähe ning 90% nendest olid botterid. Kui te vajalikke vote kokku ei saa siis ei hakata haldama ka anti bot systemit ning membu kuumaks on laes = profit jagex ja kõik accid on botted.

 

 

Vara ennustada, eks ole näha mis toimuma hakkab, ise ei hääleta. RS2 tulekuga on terve mäng täiesti mõttetu õnnetus, aint irl cash hoiab mind seal kinni.

 

Võibolla just sellepärast peaksidki hääletama, oskad ennustada mis selle 2007 aasta millid maksma hakkavad? :D

Stakemine oligi seal ju parim tuluallikas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tore, et tagasi tuleb. Hakkan ka mängima arvatavasti.

Kui 250k votes saab siis $10 per month ?

 

Ei tea kas tuleb ka 250k ära, enamus kes p2p on juba votenud.

 

Teenivad sellega ikka tohutu summa, hale vaadata tegelikult. Teevad ise sita update ja siis inimesed maksavad; )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas siis seal 2007 serverites peab uue kasutaja tegema? Nagu täiesti nullist alustama?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.