Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Aga hiljem kui tuleb lõplik 07 server, siis saab tasuta v?

 

Oleneb mis Jagex otsustab, hetke seisuga ei taha nad kohe mitte f2p'd kuna hääli pole piisavalt aga ma millegipärast arvan, et aja jooksul võib f2p tulla küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ennem sai nii, et recruitisid sõbra vana v noh oma kasutajaga ja siis tegid ise selle recruiti kasutaja ja ootasid 24h ja siis logisid sisse ja sulle tehti pakkumine, et saad 1.98 doltsiga p2p ja siis selle eest said mõlemad kasutajad memberiks ja said hääletada aga nüüd muudeti ära ja on ikka 8 doltsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Homme ehk 22 veebruar tuleb 07 välja lugesin ka live chati vastuseid ja keegi küsis ,et kas 22 veebruar tuleb välja.

 

http://services.runescape.com/m=news/old-schools-servers-coming-friday--check-out-the-qa

 

Is the release date this Friday the 22nd?

Mod Mmg: YES blk.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Homme ehk 22 veebruar tuleb 07 välja lugesin ka live chati vastuseid ja keegi küsis ,et kas 22 veebruar tuleb välja.

 

http://services.runescape.com/m=news/old-schools-servers-coming-friday--check-out-the-qa

 

Is the release date this Friday the 22nd?

Mod Mmg: YES blk.gif

 

Midagi peab sassis olema. Hääletus kestab 1 märtsini. Vaevalt nad enne midagi releasevad.

 

 

//EDIT

 

Vist ikka õige jutt jah.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Midagi peab sassis olema. Hääletus kestab 1 märtsini. Vaevalt nad enne midagi releasevad.

 

LOL.

mine loe natukne

http://services.runescape.com/m=news...eck-out-the-qa

 

Jama ainult see ,et igaliigituse eest jagex pappi tahab:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oleneb mis Jagex otsustab, hetke seisuga ei taha nad kohe mitte f2p'd kuna hääli pole piisavalt aga ma millegipärast arvan, et aja jooksul võib f2p tulla küll.

F2p serverid tulevad, Kuid maksma pead ikka.750k häälte eest sai vist tasuta f2p mängida.

 

 

Can you add Free to Play STYLED servers? Meaning, don't allow F2P users to play 2007 scape, but create servers that emulate F2P because many people preferred Pking in non member servers with just Rune.

 

Mod Mark: That's a nice idea. We could do something like that yes.

Muudetud liikme borkao'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
F2p serverid tulevad, Kuid maksma pead ikka.750k häälte eest sai vist tasuta f2p mängida.

 

 

Can you add Free to Play STYLED servers? Meaning, don't allow F2P users to play 2007 scape, but create servers that emulate F2P because many people preferred Pking in non member servers with just Rune.

 

Mod Mark: That's a nice idea. We could do something like that yes.

 

Could ≠ Will

 

Sinu väide, et tuleb on üsna far fetched. Midagi kindlat pole veel öeldud.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma kipun ka arvama, et homme tuleb jälle mingi buum, aga kasu sellest väga ei ole, sest 500k täis saada on ikkagi suhteliselt ebatõenäoline. Kuid lootus sureb viimasena. Kui 500k täis saaks, siis hakkaks ma suht 99% mängima.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma kipun ka arvama, et homme tuleb jälle mingi buum, aga kasu sellest väga ei ole, sest 500k täis saada on ikkagi suhteliselt ebatõenäoline. Kuid lootus sureb viimasena. Kui 500k täis saaks, siis hakkaks ma suht 99% mängima.

 

kui tuleb f2p, siis hakkan 99% mängima. aga ei usu et 500k tuleb, võibolla 400k max.


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma kipun ka arvama, et homme tuleb jälle mingi buum, aga kasu sellest väga ei ole, sest 500k täis saada on ikkagi suhteliselt ebatõenäoline. Kuid lootus sureb viimasena. Kui 500k täis saaks, siis hakkaks ma suht 99% mängima.

 

Olgu võimalus nii väike kui see üldse saabki olla, aga siiski on alati võimalus võita. :)

 

-Mats

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.