Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Kõik ootavad huviga, et saaks bottima hakata, suht masendav...

 

Võin kihla vedada, et esimesed kuud on täiesti võimatu legit mängida 2007-t. Bot army in 3,2,1...

 

Vastupidi pole ?Esimesed kuud on just kergem mängida ja kergmised kuud on raskem mängida ?

Või juba teevad neid old rs botte?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kõik ootavad huviga, et saaks bottima hakata, suht masendav...

 

Võin kihla vedada, et esimesed kuud on täiesti võimatu legit mängida 2007-t. Bot army in 3,2,1...

 

Esimesed kuud ei ole bot clienti veel olemaski.

Niiet just need kuud saab mängida seda, nagu tehti seda vanasti.

Mina ei oota kohe üldse seda, et inimesed bottima hakkavad, sest nad rikuvad nii enda kui ka teiste mängu experience ära :/

 

EDIT: a need mouse recorderid on aga nendega jääb ülikergesti vahele modedele, trust me.

Teiseks inimesed, kes neid kasutavad peavad ikka väga dumb'id olema, kuna kulutavad 10+$ selle peale ja siis riskivad banniga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esimesed kuud ei ole bot clienti veel olemaski.

Niiet just need kuud saab mängida seda, nagu tehti seda vanasti.

Mina ei oota kohe üldse seda, et inimesed bottima hakkavad, sest nad rikuvad nii enda kui ka teiste mängu experience ära :/

 

EDIT: a need mouse recorderid on aga nendega jääb ülikergesti vahele modedele, trust me.

Teiseks inimesed, kes neid kasutavad peavad ikka väga dumb'id olema, kuna kulutavad 10+$ selle peale ja siis riskivad banniga.

 

Ohissand jumal... Vanad botid on ikka veel alles, mis 2007 töötasid. Neid saab uuesti kasutama hakata.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ohissand jumal... Vanad botid on ikka veel alles, mis 2007 töötasid. Neid saab uuesti kasutama hakata.

 

2007'ndal aastal oli neid tõesti limiteeritud kogustes ja usu mind, neil ei ole 2007. aasta clienti alles, mõtlen RsBoti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Arvad tõesti, et nad mõtlesid, et hoiame alles ja hoiame alles just 2007 aasta oma, kuna see tuleb ju kindlasti tagasi kunagi runescape poolt (iroonia)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arvad tõesti, et nad mõtlesid, et hoiame alles ja hoiame alles just 2007 aasta oma, kuna see tuleb ju kindlasti tagasi kunagi runescape poolt (iroonia)

 

Arvad tõesti, et RSBot ei hoia backupe alles samamoodi nagu hoidis jagex?

 

Tsiteerin ühest teisest foorumist sulle

 

 

arvatavasti ise pelaks ka abit kui 07 tagasi tuleb' date=' 2007 botid on downloaded scriptid up veel rsbotsi omad[/quote']

beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No 250k tuleb kindlasti ära.. Anti bot and Anti-gold farming upgrade POSSIBLE???? See peaks küll kindel olema, mitte võimalik..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Arvad tõesti, et RSBot ei hoia backupe alles samamoodi nagu hoidis jagex?

 

Tsiteerin ühest teisest foorumist sulle

 

Nojaa, sel juhul loodan, et jagex muudab ID'd jne ära. Saab vähemalt aega juurde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nojaa, sel juhul loodan, et jagex muudab ID'd jne ära. Saab vähemalt aega juurde.

 

ID-d? ID-dega võidab umbes 5 minutit. Mining scriptil on vaja pickaxe ID, rock ID, banker ID ja vsjo, go go go. Mõnel põhjalikumalt scriptil jah läheb veits rohkem neid vaja. Pealegi kui 750k like ei tule ei hakata anti bot süsteeme uuendama asjal vaid jääb nii nagu on.

 

Pealegi, miks nad peaksid vaevaks võtma ID-de muutmise? RSC-ga oli ju samamoodi. Tuli rs2 kõik tahtsid RSC. Tehti samamoodi, et eraldi oldschool servu, kõik bottisid, vähe rahvast ja no bans. Suri väga kiirelt välja. Sa oled üsna sinisilmne unistaja kahjuks aga see asi ei tule nii lilleline nagu sa ootad ja tahaksid.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere!

 

Postitan siis jälle uue teema 2007 RS kohta. Seekord räägin teile mis on 2007 RS's sees mis ei ole.

 

1. !!!! KÕIK ALUSTAVAD KÕIGEGA ALGUSEST PEALE !!!!

2. Ei ole Grand Exchange'i ! Asju ostetakse/müüakse panga ees.

3. Pole dungi ega summi !

4. Pole Corpi ( arvatavasti pole ka God wars dungeoni - seega pole godsworde, jumalate armorit jms mida võib saada God was dungeonist)

5. Pole Dragon clawse ( parim spec relv minuarust Dragon Dagger )

6. Pole Surge Spelle

7. Pole Overloade ( extreme potionid on, pole super antifireit)

8. Pole dragon defenderit ( rune ja bronze defenderid on)

9. Pole curse ( soulsplit, turmoil jne)

10. Pole autocasti

11. Pole slayer reward pointe

12. Pole ZMI altarit

 

Arvatavasti parim relv oleks whip ning parim armor Barrows

 

Kindlasti pole paljusid queste, relvi, armorit aga ma ei hakka kõike välja tooma, sest muud läheks nimekiri liiga pikaks)

 

Need kes ei ole veel hääletanud minge kohe hääletama !!

 

http://services.runescape.com/m=poll/rs2007-server#

 

Hääletus kestab 1.märtsini .

Muudetud liikme ParuNn1'i poolt
parandus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tehke selle kohta üks uus teema veel, siis on VÕIMAS.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tundub jah ,et hetkel on neid 2007rs fänne hunnikus läheb aeg mööda on kõik oma vaimustusest üle saanud siis istuvad kõik taas oma mopari serverites taas ja süütistavad bottereid ja jagexi ja veel tuhantet asja ,et miks nad ei saa mängida või mis neile ei meeldi!

põhimõtteliselt ma ise kah juba ootan ,et 2007 välja tuleks ja loodan ,et saad põnev olema!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tundub jah ,et hetkel on neid 2007rs fänne hunnikus läheb aeg mööda on kõik oma vaimustusest üle saanud siis istuvad kõik taas oma mopari serverites taas ja süütistavad bottereid ja jagexi ja veel tuhantet asja ,et miks nad ei saa mängida või mis neile ei meeldi!

põhimõtteliselt ma ise kah juba ootan ,et 2007 välja tuleks ja loodan ,et saad põnev olema!

No aga botterid on ju jumala häirivad nendele, kes tahavad käsitsi ise asju teha ja raha teenida. See on ikka jura kui jagex anti-bot süsteemi edasi ei areta 2007 versioonil . Siis on paar nädalat ja suurem osa mängijatest on botterid ja asjatu vaev nähtud. Kuid jah, võib olla jaxegi ülesanne ongi näidata kui mõttetu see 2007 versioon oli ja see lõpuks täielikult maha matta...

Ja üks asi veel- loe enda tekst korralikut läbi enne kui postitad midagi. Jätad äkki asjalikuma mulje ja teistel parem lugeda. Lihtsalt üks sõbralik soovitus ;)

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kaldun ka arvama, et sellel RS2007 pikka pidu pole. Enamus ei viitsi algusest peale arendada + lõpuks on seal nii räige sitahunnik bote koos, et halb hakkab.

Ise proovin kindlasti ära, aga mängima küll ei hakka. Pole EoC'i kohta midagi õudsat öelda ka, läheb täitsa peale. Samuti tulevad 2 uut skilli :P


 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See on 2007 arutelu mitte mingi faking mõtetu EOC arutelu -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mis see anti-bot systeem aitab alati arentatakse uued botid välja kui jagex oleks tahtnud siis oleks ta ammu botid välja suretanud aga nad pole seda teinud ja ma vatan ,et neil pole sellist soovigi botnuke ajal isegi töötasid botit edasi enamikud mis siis veel rääkida selest Botwatchist isegi see on mingi tühi töö ja vaibanärmine!

tuleb tunnistada ,et botide valmistajad on isegi paremad programeerijad kui jagaxi team kokku kuna kui rs eoc-ele üle läks oli mingi 1-2 kuud enne kui tuli bowerbot tagasi uue hooga aga seni rahvas hullas simbaga nii ,et põhimõtteliselt ei peate bote miski on juba näidanud rsi mängimise ajalugu!

ja nüüd räägivad nad anti-farmist ja anti-bot systeemist lihtsalt ajavad suust välja mulle!mina olen nende lubatustesse lihtsalt vaadanud mööda kuna lihtsalt palju inimesi on nende süül lahkunud.

küll nad lõid peale trade limidi siis bountihunteri ja kaotasid wildi ära siis antsid asju juppide kaupa tagasi aga selle ajasees kadusid miljonid inimesed ära ja asendusid botidega rohkem. ja lõppude lõppuks plaksasis eoc update ja siis oli wild täitsa tühi polnud enam pk ega ka inimesi nüüd siis keeg ärkas ja soovis 2007rs tagasi saada hurra aga kas nats hilja selle peale ei tuldud ega see paljusid vanu mängijaid ju tagasi too rahvas on kaotanud usu jagaxi kuna nii palju kordi on nuga selga löödud lihtsalt mängijatele ,et lõppude lõppuks on ka kuskil piir saavad ka mängijad aru sellest. Osa juba mõtleb 2007rs bottimisele no siis loogas ei tule neist mängudest lõppudel lõppuks midagi muud välja kui suur botscape ja päevikute pe***de paradis kes uhkeldavad oma statidega ja ülbe suhtumisega.

 

mina igatahes loodan jääda neutraalseks ja vaatata mis saab ja väga loodan ,et 2007rs tuleb parem kui ennem ja mängijate suhtumine on poole parem +mängijaid tuleks ka rohkem kui ennem.ärge hakkake nüüd mu kallal võtma et mis ma siin räägin ja kas olem mode või admin see on minu asi kes mina olen aga igastahes on see minu arvamus ja see nii jääb ja kõik hääletama!

päikest kõigile!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas mitte RSC ei juhtunud sama asi?

 

Algul pandi kinni ja siis avati uuesti ...On ka paar moded seal, kes vahetevahel eemaldavad bottereid. Rõhutan sõna, vahetevahel. Ma miskipärast arvan, et sama juhtub 2007-ga.

 

Aga ehk kui nõudlus on suur, jätkavad ikka anti-bot süsteemide arendamist.

 

 

Palju õnne kõigile, kes ootavad seda.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei saa aru mida need whinevad, kes ei taha 2007 rs tagasi.

Ma vaatan asja selle nurga alt, et kui ma tahaks pelada EOC, siis ma oleksin võinud mingit WOW-i laadset mängu hakata mängima...aga ma hakkasin pelama rsi nii, nagu ta alguses oli, ning see oli tollel ajal cool.

Kellele see EOC asi peale läheb sajaga, proovige WOW-i vms, see vähe teise graafikaga aga natukene harjutades, teeb see kokkuvõttes välja ühe ja sama.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.